Про магію та дива, даровані самим життям: найцікавіші кінопрем’єри березня

У березні на екрани кінотеатрів повернуться співочі тролі з однойменного мульфільму та жителі моторошного постапокаліптичного «Тихого місця», а також анонсують нову екранізацію роману Джейн Остін «Емма», кілька стрічок про чари в житті та реальні події, які вражають навіть більше. Для поціновувачів українського кіно до виходу готуються одразу кілька фільмів, зокрема – алегорична історична стрічка «Толока» за мотивами балади Тараса Шевченка та спортивна драма, заснована на неймовірній історії незламного духу та жаги до перемоги легкоатлетки Оксани Ботурчук.

«Уперед» (Onward)

Прем’єра: 5 березня

У світі, що колись був сповненим магії, майже не лишилося місця для чудес, окрім хіба що самих жителів: гномів, єдинорогів, тролів, кентаврів… Двоє братів-ельфів отримують неймовірний шанс: на один день повернути до життя свого батька. Це розпочне захопливу подорож, сповнену кумедних, захопливих та повчальних випробувань, яка змінить героїв назавжди.

«Емма» (Emma)

Прем’єра: 5 березня

Фільм за сценарієм, заснованим на однойменному романі Джейн Остін, – історія про красиву, розумну та заможну дівчину, яка знається на характерах людей, а тому любить грати роль свахи для оточення. Особисті драми з домішками романтичної комедії відбуваються на сатирично зображеному тлі поділу суспільства на класи.

#ящетут (#jesuislà)

Прем’єра: 5 березня

Зрілий чоловік може вважати себе абсолютно щасливим: життя склалося, він знаний шеф-кухар, має хороші стосунки з родиною. Проте звичний плин буття різко змінює Instagram – саме там він знайомиться з таємничою Су і розуміє, що нестерпно хоче милуватися сакурою разом із нею. А тому сміливо вирушає до коханої на ішний край Землі.

«Однієї чарівної ночі» (On a Magical Night)

Прем’єра: 5 березня

Корисно іноді побачити власне життя під новим кутом. І героїня отримує таку нагоду, коли після сварки з чоловіком, із яким провела 20 років у шлюбі, йде з дому і заселяється в номер готелю навпроти вікон свого житла. Починаються дива. Компанію їй складають несподівані персонажі – її власний чоловік, тільки в молодості, його колишнє кохання і ще кілька знайомих, але забутих чоловіків із минулого.

«Бладшот» (Bloodshot)

Прем’єра: 12 березня

Видовищний бойовик за мотивами коміксу про таємничу корпорацію, що рятує морпіха, який отримав смертельне поранення в бою. І робить із нього невразливу, вкрай небезпечну біотехнологічну зброю. Виявляється, що таких, як він, багато. Проте творці можуть керувати не тільки їхніми тілами, а і розумом, і навіть спогадами. А це навряд чи сподобається людині, навіть якщо вона «перепрошита» нанотехнологіями та силу має надлюдську.

«Мій шпигун» (My Spy)

Прем’єра: 12 березня

Баді-муві, комедійний бойовик про незвичайну дружбу – кремезного та незграбного агента ЦРУ та кмітливої 9-річної дівчинки, яка викриває шпигуна, та в обмін на власне мовчання вмовляє навчити її тонкощам професії.

«Толока»

Прем’єра: 12 березня

Алегорична історична стрічка про «400 років у пошуках таємниці толоки». Стрічка створена за мотивами балади Тараса Шевченка «У тієї Катерини хата на помості…», а символічна назва походить від українського традиційного підходу до зведення хат, із підручних матеріалів, усім селом. Хату знову і знову руйнують – загарбники та драматичні обставини, але героїня зводить її з руїн, щоб століттями, не старіючи та не втрачаючи надії, чекати на коханого.

«Тролі 2: Світове турне» (Trolls World Tour)

Прем’єра: 19 березня

Продовження яскравого музичного мультфільму про тролів. Цього разу йдеться про шість племен, кожне з яких фанатіє від певного напрямку – фанку, кантрі, техно, класики, поп-музики та року. Героям доведеться знайти спосіб об’єднати племена, щоб виступити проти нової загрози, і допоможуть, звичайно, співи.

«Тихе місце 2» (A Quiet Place: Part II)

Прем’єра: 19 березня

Продовження кіно, в сценарії якого майже відсутні діалоги, адже у вигаданому постапокаліптичному світі, де відбуваються події, будь-який звук привертає увагу невідомих жахіть. Герої вимушені піти в подорож за межі знайомої території, де монстрів та небезпек ще більше.

«Пульс»

Прем’єра: 19 березня

Стрічка на основі неймовірної реальної історії юної української спортсменки – легкоатлетки, яка живе мрією про Олімпіаду. Внаслідок автомобільної аварії вона отримує важкі травми і майже втрачає зір. Навіть шансів на звичайне життя лишається небагато, але спортсменка не звикла здаватися – і від мрії не відступить ані на крок.

«Мулан» (Mulan)

Прем’єра: 26 березня

Чергова реінкарнація красивої діснеївської історії про Фа Мулан, яка виконує наказ китайського імператора і їде на війну замість хворого батька, вдаючи з себе чоловіка. Вона проходить шлях становлення воїна, незважаючи на важкі випробування тренуваннями, боями та упередженнями.

«Віваріум» (Vivarium)

Прем’єра: 26 березня

Молода пара відмовляється придбати будинок на дивній вулиці з підозрілими жителями та моторошно однаковими домівками, але виїхати з цього місця вже не можуть – опиняються в пастці. Трилер, знятий у досить несподіваній манері.

«Втеча з Преторії» (Escape from Pretoria)

Прем’єра: 26 березня

Історія за реальними подіями – про Південну Африку 1970-х років та в’язнів совісті, що боролися проти апартеїду і були засуджені до багаторічних строків у тюрмі суворого режиму. Втекти з неї немає шансів – майже, і все-таки один, примарний, фантастичний, існував – і герої не могли втратити його, а відтак і надію на свободу.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також