«Пробіг під каштанами»: як благодійність сприяє тімбілдінгу

28 травня в Києві стартує 25-й ювілейний «Пробіг під каштанами». За свою історію Пробіг став не тільки невід’ємною частиною програми святкування Дня Києва, не тільки загальновизнаним святом спорту і добра, але і подією, об’єднуючою співробітників в корпоративні команди, єдині і згуртовані не тільки під дахом офісу, але і в соціальній активності.

«25 років тому, коли відбувся перший спортивно-благодійний «Пробіг під каштанами» небагато компаній в Україні оперували таким поняттям корпоративного менеджменту як «тімбілдінг». Цьому є безліч причин, бізнес в Україні тільки зароджувався, – розповідає Ірина Кузнєцова, ініціатор і вже 25 років організатор «Пробігу під каштанами». Тому не дивно, що ідею командної участі у Пробігу спочатку підтримали міжнародні компанії: Apple computers, PepsiСо, Winner Ford, Nike, Ferrero, Coca-Cola. У 1993 році таких команд було всього 2, в 1994 – 4, а вже в 1995 близько 15 корпоративних команд взяли участь в «Пробігу під каштанами» і з кожним роком їх число зростало».

   «Пробіг під каштанами»: як благодійність сприяє тімбілдінгу

Останні 5 років в «Пробігу під каштанами» щорічно бере участь більше 150 корпоративних команд. У 2016 році був встановлений своєрідний рекорд: 199 команд вийшло на старт Пробігу.

«Кількість учасників в командах дуже різна – від 5 до кількох тисяч, – продовжує розповідь Ірина Кузнєцова. – До 2004 року найчисленнішою була команда UTEL, потім кілька років цей почесний титул належав команді McDonalds. Але ось уже 8 років його утримує команда NUTRILITE. У 2010 році в складі цієї команди на старт Пробігу вийшло 10 000 людей. І завдяки учасникам цієї команди «Пробіг під каштанами» ввійшов до Книги рекордів України як «Наймасовіша спортивно-благодійна акція” (15 100 учасників)».

   «Пробіг під каштанами»: як благодійність сприяє тімбілдінгу

Тімбілдінг в рамках спортивно-благодійних проектів досягає відразу кількох цілей. Для компанії – це й можливість згуртувати колектив, і показати наскільки її співробітники всебічно розвинені, й проявити соціальну відповідальність бізнесу. Для співробітників – це можливість показати себе, іноді – реалізувати здорові спортивні амбіції, але найчастіше – це можливість бути причетним, корисним, можливість робити щось заради суспільства і робити це результативно.

Участь у пробігу корпоративних команд – це дуже значимий фактор. Це означає, що суб’єкти бізнесу готові вносити свій вклад в здоров’я дітей. І найбільше цей внесок може оцінити ще одна згуртована команда – команда Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України, команда професіоналів в білих халатах, кожен день реально рятує дитячі життя.

«У 2010 році, коли в Пробігу взяли участь рекордні 15 100 людей, ми змогли придбати для Центру єдине в Україні обладнання «Штучне серце» (апарат екстракарпоральної мембранної оксигенації). Фактично, цей апарат здатний замінити серце на деякий час, наприклад, під час операції», – каже Ірина Кузнєцова.

      «Пробіг під каштанами»: як благодійність сприяє тімбілдінгу

До ювілейного 25-го «Пробігу під каштанами» залишилося трохи більше місяця. Уже зараз в проекті зареєстровано 52-і корпоративні команди. Реєстрація триває до 25 травня (включно). У цьому році на честь ювілею проекту його організатори – БФ «Пробіг під каштанами» і агентство креативного маркетингу DIALLA – розробили особливий формат участі для корпоративних команд.

«Команди, в складі яких візьмуть участь 100 і більше осіб, в цьому році зможуть презентувати себе безпосередньо перед забігом, – відкриває таємницю Галина Філімонова, керівник проекту «Пробіг під каштанами 2017». – Вхід таких команд в стартовий коридор перетвориться на справжній парад – яскраве шоу, яке демонструє соціальну відповідальність і спортивний дух бізнесу в Україні».

Традиційно найчисельнішу команду Пробігу чекає почесний титул цього року та пам’ятна нагорода.

Дата: 28 травня

Час: 10:00

Адреса: Київ, Михайлівська площа

Вартість: благодійний внесок – 150 грн, для спортсменів – 250 грн.

Контакти: (044) 361 59 11

   «Пробіг під каштанами»: як благодійність сприяє тімбілдінгу

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також