Професійні дзвоники: добірка перспективних вересневих стажувань

Стартував новий навчальний рік, учні та студенти повернулися за парти, більшість працівників вже відпочили та готові до плідної праці. Пропонуємо прокачати свої навички та отримати роботу мрії тим, хто ще немає досвіду роботи, а тільки розпочинає свою кар’єру. Якщо хочете стати професіоналом, приєднуйтеся до стажувань та вчіться у досвідчених менторів. У нашій добірці представлені пропозиції, зокрема, від міжнародних компаній, які дають шанс вдало розпочати кар’єру вже сьогодні.

Стажист за напрямом аналітики у Vodafone Україна (Київ)

Компанія світового рівня, що займає провідні позиції у сфері технологій та телекомунікацій, впроваджує інновації у всіх напрямах діяльності, запрошує на стажування. Серед основних вимог до кандидатів: студент 4-6 курсу або випускник вищої школи 2020-2021; знання основ SQL, Python/R та Tableau/Power BI (буде перевагою); англійська мова на рівні Intermediate та вище; аналітичний склад розуму та стратегічне мислення; вміння працювати з великим масивом даних та не втрачати деталі; відкритість до нових ідей та креативний підхід до вирішення проблем.

Стажисти можуть розраховувати на 6 місяців оплачуваного стажування у міжнародній компанії; офіційне працевлаштування; конкурентну зарплату; корпоративний мобільний зв’язок; гнучкий графік роботи та віддалені робочі дні; можливості для професійного розвитку та особистого зростання; Mindfulness програму та безліч спільнот на будь-який смак: бігова команда, малювання, волонтерство, інтелектуальні ігри тощо.

Консультант фінансовий (стажист) в UKRSIBBANK BNP Paribas Group (Київ)

Банк запрошує студентів та випускників розпочати свою банківську діяльність. Портрет ідеального кандидата: має середню спеціальну освіту або студент заочної форми навчання; без досвіду роботи, але прагне працювати та навчатись; прагне до розвитку та кар’єрного зростання.

Стажист отримає: роботу в міжнародній фінансовій організації; офіційне працевлаштування; медичне страхування та страхування життя; 25 календарних днів відпустки; бонус за результатами роботи; доступ до програм навчання та тренінгів; широкі можливості міжнародної мобільності.

Банк також пропонує наступні вакансії для стажистів: Дистанційний консультант фінансовий (стажист) (Харків), Стажист відділу підбору персоналу (рекрутер) (Київ), Стажист у департамент внутрішнього аудиту (Київ).

Стажист у відділ продажів у Binotel (Київ)

IT-компанія, яка надає послуги бізнес-телефонії, разом з набором розумних інструментів для підвищення продажів і рівня клієнтського сервісу, шукає співробітника з мінімальним досвідом роботи в офісі або взагалі без досвіду. Побажання до кандидатів: бажання отримати перший досвід роботи в системній великій компанії; бажання працювати у сфері продажів, пов’язувати з цим своє майбутнє; грамотна усна та письмова мова.

Компанія пропонує: своєчасну виплату зарплати, офіційне працевлаштування, оплачувану відпустку та лікарняні; графік роботи: п’ятиденка з 09.30 до 18.30; безкоштовне навчання та постійний розвиток; настільні ігри або CounterStrike, турніри з боулінгу та футболу, кіно на великому екрані, заняття йогою, speaking club; team buildings і корпоративи; комфортне робоче місце в сучасному офісному центрі.

Стажистам, які успішно пройдуть всі етапи стажування, компанія пропонує посаду співробітника ВП із зарплатою 1 000 $ і вище.

Intern: Junior CRM Business Analyst (Microsoft Dynamics CRM) в Innoware (Київ)

Українська компанія, яка спеціалізується на впровадженні ІТ-рішень, оголошує набір в групу стажування для майбутніх аналітиків із впровадження Microsoft Dynamics CRM. Стажування триватиме з 6 вересня до 25 жовтня. Набір групи проводиться до 1 вересня включно. Навчання проходить online, 1 раз на тиждень проводяться зустрічі в офісі компанії.

Шукають випускників і студентів 5-6 курсів за економічними та ІТ-напрямами, зацікавлених у сучасних технологіях і бізнес-процесах; з аналітичними та логічними здібностями; з базовими знаннями баз даних та електронних таблиць; зі знанням англійської мови на рівні Upper-Intermediate або вище; позитивних і відкритих до нових знань; комунікабельних та відповідальних.

Компанія гарантує: спішний початок кар’єри; дружну та командну атмосферу; тренінги та постійний професійний розвиток; складні завдання та багатогранні рішення; міжнародну сертифікацію від Microsoft; конкурентну зарплату.

Junior Manual QA Engineer в ONSEO (Київ)

IT-компанія запрошує в команду. Вимоги до кандидатів, зокрема: досвід та навички тестування вручну є обов’язковими (0,5+); розуміння процедур БД та SQL; англійська – Upper-Intermediate (розмовна – обов’язково).

Пропонується: дружна та високопрофесійна команда; демократичний менеджмент; професійне зростання та навчання; конкурентна зарплата; оплачувані лікарняні та відпустка (20 робочих днів); уроки англійської мови; зручний та сучасний офіс; робота над цікавими проєктами з використанням найсучасніших технологій.

Global Graduate Programme in HR у British American Tobacco Україна (Київ)

Міжнародна тютюнова компанія пропонує долучитися випускників та молодих спеціалістів до глобальної програми. Тривалість – 18 місяців. Вимоги до претендентів: вільно володіти англійською мовою; мати вищу освіту або еквівалент і не більше 3 років відповідного досвіду роботи; володіти лідерськими навичками, продемонстрованими у позаурочній діяльності; міжнародна мобільність.

Пропонується: конкурентна заробітна плата; річний бонус; добровільне медичне страхування, страхування життя.

Актуальні вакансії компанії, зокрема: Інтерн у сфері обслуговування інфраструктури фабрики (Прилуки), Global Graduate Programme Finance (Київ), Global Graduate Programme Marketing (Київ), Інтерн у сфері виробництва (Прилуки).

Стажист/Intern у ProCredit Bank (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів)

Банк пропонує скористатися шансом пройти стажування. Вимоги до претендентів: студент 4 або 5 курсу; знання англійської (Upper-Intermediate) та бажання використовувати її у роботі; бажання досягати поставленої мети та не боятися нових знань; бажання отримати міжнародний досвід.

Пропонується: оплачуване стажування; гнучкий графік (4 або 8 годин на день); отримання досвіду у відділах головного офісу (м. Київ) та відділеннях у найбільших містах України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів); комфортні умови праці; можливість отримати роботу.

Стажист відділу комерції (Commercial Intern) в L’OREAL Ukraine (Київ)

Міжнародна компанія запрошує на 6-місячну програму стажування у відділі продажів випускників та студентів останніх курсів. Основні вимоги: повна вища освіта/студенти останніх курсів (спеціальність: менеджмент, економіка та підприємництво); досвідчений користувач пакету MS Office (Excel, Word, PPT, Outlook); хороші аналітичні навички та уважність до деталей; сильні комунікативні навички; знання англійської (Upper-Intermediate).

Стажистам компанія гарантує: офіційне працевлаштування; подальші кар’єрні можливості та персоналізований план розвитку; конкурентну зарплату; участь у заходах компанії.

Актуальні вакансії для стажистів від компанії: Стажист відділу маркетингу (Marketing Intern) (Київ), Стажист відділу фінансів (Financial Intern) (Київ), Стажист діджитал-відділу (Digital Intern) (Київ).

Стажист у «Сільпо» (Київ)

Мережа супермаркетів оголошує набір студентів 3-6 курсів та випускників на програму стажування. Напрями: маркетинг, бухгалтерія, будівництво та управління нерухомістю, HR, комерція, операційна діяльність, управління проєктами, адміністративна діяльність (документознавство, дозвільна документація). Період програми: листопад 2021 року-березень 2022 року.

Для участі в програмі знадобляться: профільна освіта та теоретичні знання (згідно з обраним напрямом); бажання отримати новий експіріенс; френдлі підхід, здатність навчатися, спостерігаючи за іншими; вміння легко знаходити потрібну інформацію; знання програм (відповідно до напряму).

Стажистам пропонується: стабільна зарплата та офіційне працевлаштування на підставі строкового трудового договору на період стажування; знижки на власне виробництво мережі (кулінарія, випічка, кондитерські вироби, чай та кава); легка адаптація в колективі; реальний досвід, цікаві тренінги; захопливі розваги, мотиваційні програми та конкурси; сучасний яскравий та затишний офіс.

Стажист в «Укртелеком» (Київ)

Найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів інтернету, запрошує студентів 2-6 курсів зі всієї України приєднатися до освітнього проєкту «Кращі – з «Укртелекомом». Формат – online. Старт – 11 жовтня. Тривалість: з 11 жовтня по 16 листопада. Термін заповнення анкети на участь: до 2 жовтня.

Анонсується, що стажисти отримають: нові знання у сфері бізнесу; заплановано 7 майстер-класів та ще 2 бонусних – для переможців проєкту; понад 10 онлайн-інструментів, які знадобляться у світі digital; знайомство з експертами та топ-менеджерами компанії; досвід створення проєктів у команді. Найкращі студенти матимуть можливість пройти співбесіду на стажування та працевлаштуватися у компанії.

Metro Store Academy Trainee в Metro Cash & Carry Ukraine (Київ)

Міжнародна роздрібна компанія запрошує взяти участь у програмі Store Academy. Потрібні кандидати, які мають вищу освіту; хочуть працювати в міжнародній компанії; володіють англійською (Intermediate); без досвіду роботи; мобільні в межах України.

Гарантується: офіційне працевлаштування та страхування; офіційна та регулярна винагорода; робота з унікальним товарним асортиментом та високопрофесійними клієнтами, перспективи кар’єрного зростання.

Актуальні також вакансії в Одесі – Metro Store Academy Trainee, заступник керівника торгового відділу (стажист, 6 км), Харкові, Житомирі, Києві – Junior Marketing Specialist.

Інтерн юридичного відділу в GlaxoSmithKline Ukraine (Київ)

Одна з провідних світових науково-орієнтованих фармацевтичних компаній запрошує взяти участь у конкурсі на позицію. Вимоги: неповна вища освіта (юриспруденція, економіка, соціологія, фінанси, менеджмент); студент 3-5 курсу або магістратури (не менш як рік до закінчення навчання на денній формі); знання англійської мови на рівні вище середнього; комп’ютерна грамотність (Microsoft Word, Outlook, PowerPoint, Excel); відмінне володіння українською та російською мовами; відмінні адміністративні навички, увага до деталей, організаторські здібності та навички планування; розвинуті аналітичні здібності; розвинуті навички усної та письмової комунікації.

Пропонуються: цікаві завдання в дружній та творчій атмосфері; можливість розвитку в мультинаціональній компанії.

Економіст (контролінг, стажист) в «Укренерго» (Київ)

Національна енергетична компанія запрошує на стажування студентів випускних курсів та молодих фахівців спеціальностей економіка, облік і оподаткування, фінанси, банківська справа та страхування. Період стажування – 6 місяців. Вимоги до кандидатів: на момент подання заявки мати диплом бакалавра або магістра; знання з управлінського обліку витрат, аналізу та контролю собівартості; впевнений користувач MS Office (Word, Exсel, PowerPoint), вміння працювати зі зведеними таблицями; аналітичне мислення; орієнтація на результат; здатність швидко та самостійно навчатися; рівень володіння англійською – Intermediate і вище; бажання професійно та кар’єрно зростати в компанії.

Додаткові бонуси програми: стажування оплачуване; тренінги на розвиток soft skills; за умови успішного проходження стажування є можливість отримати пропозицію постійної роботи.

Офіціант (стажист) у Reikartz Hotel Group (Київ)

Найбільша в Україні мережа готелів розпочинає набір на стажування Start.Restaurant 2.0, після закінчення курсу гарантується 100% працевлаштування. Стажування для тих, хто мріє стати адміністратором ресторану, але не знає з чого почати; хто хоче отримати цікаву роботу у великій компанії та потребує досвіду; потребує структурованих знань та прагне отримати сертифікат підвищення кваліфікації; для студентів, які хочуть отримати хороші практичні навички.

Пропонується: 2 тижні інтенсивного навчання (90% практики) в ресторанах мережі; 100% працевлаштування на обрану професію; дізнатися про секрети роботи від топових фахівців національної компанії; концентрований курс теоретичних знань; після закінчення – сертифікат підвищення кваліфікації. Програма безкоштовна.

Стажист-аналітик в Abbott Україна (Київ)

Глобальна компанія, яка покращує життя, створюючи продукти та технології в усіх галузях охорони здоров’я, запрошує в команду. Вимоги: повна вища освіта/студенти останніх курсів; досвідчений користувач пакету MS Office (особливо Excel); системне мислення, готовність розбиратися в новому та працювати в команді, відкритість до змін і допитливість; розвинуте аналітичне мислення; англійська – Intermediate.

Гарантується: отримання практичного досвіду в міжнародній компанії (протягом 5 міс); оплачуване стажування; можливість працювати в офісі та віддалено; перспективи професійного зростання.

Поспішайте відгукнутися! Вакансії швидко закриваються!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також