«ПроПрофесії»: у Києві пройде безкоштовний квест актуальними професіями

9 квітня Київський молодіжний центр в рамках проекту «ПроПрофесії» проведе Форум ProProfesii Weekend – 5-годинний квест актуальними професіями.

Перед школярами поставлено виклик: дослідити за день актуальні професії, «приміряти» їх на себе та знайти покликання. Для цього підлітки під час лекційної частини ознайомляться з тонкощами роботи певного спеціаліста, а потім спробують виконати практичне завдання.

Теми форуму: підприємництво, маркетинг, журналістика, наука, технології, дизайн, архітектура, творчі спеціальності.

Захід умовно поділений на три блоки:

1. «Лекції». Протягом усього дня школярі відвідуватимуть 20-хвилинні інтерактивні лекції за участю представників певної справи.

2. «Демо-зона». Тут побачимо приклади технологічних розробок на власні очі: роботів, дронів, окуляри віртуальної реальності, 3D-принтер.

3. «Майстер-класи». Паралельно з лекційною частиною відбуватимуться майстер-класи на відповідну тематику: технологічну (наприклад, воркшоп з робототехніки), підприємницьку (розробка бізнес-плану), творчу (створення ескізу будінку чи квартири) чи наукову (проведемо науковий експеримент).

Потрапити на захід можуть учні 8-11 класів і їх батьки. Також можлива участь групи від певної школи. Для участі у заході необхідно заповнити реєстраційну форму.

Дата заходу: 9 квітня

Час початку заходу: 9:00

Час закінчення заходу: 14:00

Адреса заходу: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55, НСК «Олімпійський», «Олімпійський дворик».

Вартість входу: безкоштовно

Тел.: (095) 661 4386.

E-mail: proprofesii@gmail.com

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також