Привабливі пропозиції: добірка високооплачуваних вакансій серпня

Вибір професії – важливе рішення, адже від того, ким ви буде працювати, залежить якість вашого життя. Критерії, якими керуються люди, обираючи професію, індивідуальні. Та в переважній більшості кожен хоче мати гідну професію з хорошою заробітною платою.

Аналітики robota.ua підібрали високооплачувані вакансії серпня, сподіваємося, що ви знайдете серед них свою, адже кожна – варта уваги.

Senior Backend Developer у Corner Case Technologies (Київ)

IT-компанія шукає в команду фахівця. Роботодавець висуває наступні вимоги до кандидатів: 5+ років досвіду розробки Back End та знання Python; знання TDD, PEP8, MyPy, REST, мікросервісів та AWS; знання веб-, мобільних та хмарних технологій, прагнення дізнатися більше.

Кандидатам, які пройдуть відбір, компанія гарантує: динамічне та сприятливе робоче середовище з можливістю зростати разом у невеликій та професійній команді розробників; роботу з клієнтами з усього світу; можливість побудувати платформу з нуля та побачити повний процес розробки; можливість вплинути на створення команди в Києві, а також на технічні рішення; поїздка до європейського офісу компанії; можливість працювати як віддалено, так і в офісі (на вибір) та приєднатися до корпоративних заходів; пропонується: зарплата – 135 000-162 000 грн; 4 тижні відпустки, 10 днів оплачуваних лікарняних на рік; участь у конференціях та майстер-класах.

Регіональний менеджер (Вінниця)

Компанія – виробник мікродобрив, регуляторів, стимуляторів, гуматів та ЗЗР, що активно розвивається та розширює ринки збуту, шукає в команду фахівця. Від кандидатів очікується: досвід роботи в активних продажах; знання агрохімії та досвід роботи з мікродобривами й стимуляторами росту.

Роботодавець гарантує: зарплату – 100 000 грн (fix + %); графік роботи: пн-пт з 09.00 до 18.00; офіційне працевлаштування; соціальний пакет; корпоративний зв’язок, ноутбук; службовий автомобіль (після проходження випробувального терміну); перспективу кар’єрного росту; можливість долучитися до участі в одному з міжнародних проєктів за кордоном.

Retention-менеджер у Brain War Corporation (Київ)

Міжнародна холдингова компанія в пошуках спеціаліста. Побажання до кандидатів: досвід продажів на посаді менеджера з утримання від 6-ти місяців; професійне знання однієї з мов (рос/анг/арабська); аналітичний розум; вміння визначати тип клієнта з продажу та правильно реагувати на нього; вміння працювати з великим потоком інформації; стійкість до стресу, концентрація, комунікабельність, критичне мислення.

Пропонується: можливість професійного зростання та кар’єрного росту; зарплата – 100 000-300 000 грн + %, який обговорюється особисто на співбесіді з кожним кандидатом; графік роботи: 5/2 з 07.00 до 16.00 або з 10.00 до 19.00; великий відкритий простір у центрі столиці.

CEO у «ФАЗА РОСТУ» (Київ)

Онлайн-школа з навчання маркетингу для психологів, коучів і консультантів у пошуку CEO. Від кандидатів вимагається: досвід масштабування та збільшення прибутковості бізнесу; досвід управління командами від 50 осіб; досвід роботи в продуктовому цифровому бізнесі: EdTech, електронна комерція, розробка тощо; досвід роботи на позиціях C-рівня від 3-х років (СЕО, HRD, комерційний директор тощо); досвід формування команд топ-менеджменту; впровадження організаційної структури та стандартизації бізнес-процесів. Переваги: наявність ступенів МВА; досвід роботи з освітніми продуктами.

Гарантується: зарплата – від 5 000 $ + бонусна система, можлива частка від прибутку компанії; робота з якісними продуктами; офіс у центрі Києва, можлива частково віддалена робота; компенсація профільного навчання, регулярні консультації з експертами; страхування здоров’я коштом компанії; регулярні корпоративи за кордоном; кава, чай, солодощі та безлактозне молоко.

Pr-директор (Харків)

IT-компанія запрошує в команду. Побажання до кандидатів: вища освіта, переважно маркетинг, PR; досвід роботи на аналогічній посаді від 2-х років; досвід управління колективами від 7-ми чоловік; досвід ведення переговорів; досвід управління колективами; досвід побудови бренду роботодавця; здатність згуртувати колектив; вміння швидко та самостійно приймати рішення.

Пропонується: комфортний, сучасний офіс в центрі міста; доброзичливий колектив; заробітна плата з прив’язкою до курсу долара – від 4 000 $; випробувальний термін – до 6-ти місяців; професійне зростання: оплата підписок, семінарів, тренінгів, конференцій; івенти (для всієї компанії та окремі – для команд); курси англійської мови; медична та спортивна програми; сувеніри та подарунки до свят і подій; відпустка – від 2-х тижнів на рік і вище (залежно від стажу роботи в компанії); оплачувані лікарняні; робочий тиждень: пн-пт з 10.00 до 19.00.

Інженер-кошторисник в AKELIK GROUP (Київ)

Представництво іноземної будівельної компанії шукає інженера проєктно-кошторисної роботи. Вимоги: вища або спеціальна технічна освіта; досвід роботи на аналогічній посаді більше 5-ти років у будівельних компаніях (будівництво, ремонт); досвідчений користувач: АВК, AutoCAD, MS Office; розрахунок обсягів робіт на підставі ескізних і робочих проєктів; знання будівельних норм і правил, стандартів у будівництві, методичних і нормативних документів у галузі ціноутворення, технології виконання будівельних робіт; знання англійської мови (бажано).

Умови: повна зайнятість; офіс в центрі міста; офіційне оформлення, оплачувана відпустка, лікарняні; заробітна плата – 300 000 грн (обговорюється індивідуально), перегляд після випробувального терміну – 1 міс.

Game Designer (3D MMORPG)

Компанія запрошує в команду фахівця. Вимоги: бажання займатися розробкою рольових ігор; творча особистість та обдарований казкар; сильні аналітичні здібності та вміння писати англійською мовою. Пропонується: гнучкий графік роботи; віддалена робота; пропонована заробітна плата – 100 000-140 000 грн.

CEO в JetMonsters (Київ)

Холдинг проєктів у сфері веб-сайтів та ігрової промисловості шукає фахівця. Роботодавець очікує від кандидатів: досвід роботи в ІТ (бажано SaaS/Продукт); відчуття того, що потрібно клієнтам/ринку на даний момент; вміння керувати командою з 50+ осіб; можливість усно спілкуватися з власниками малого бізнесу, переважно в США; гарне володіння англійською мовою; досвід управління командою з 5+ осіб.

Що пропонує компанія: заробітну плату – 80 000-120 000 грн (з преміями за досягнення KPI); можливість розвиватися як професіоналу; 50% покриття податків; 3 календарних тижні відпустки + 1 тиждень лікарняного.

Senior Flutter розробник мобільних додатків (віддалено) в Postoplan.app

Розумна автоматизована платформа маркетингу в соціальних мережах і месенджерах відкриває вакансію. Роботодавець звертає увагу на кандидатів, які мають: досвід мобільної розробки від 2-х років; досвід роботи з Flutter; досвід роботи з Git; які знаються на програмних шаблонах проєктування; мають досвід проєктування архітектури мобільних додатків; добре знають Dart Core; володіють технічною англійською мовою тощо. Шукають спеціалістів тільки на full-time, віддалено.

Компанія готова запропонувати: 100% оплачувану відпустку; повністю віддалену роботу; регулярний перегляд зарплати; опціони на частку в компанії; заплату – 90 000-110 000 грн.

Менеджер з роботи з клієнтами (German) у Smart Enterprise Group (Київ)

Міжнародна компанія, що виконує замовлення європейських клієнтів з продажу їх товарів, шукає фахівця у відділ роботи з клієнтами та утримання (Retention). Вимоги до кандидата: німецька мова – вільно; досвід роботи на посаді sales менеджер від 6 міс або досвід у відділі Retention; вміння продавати та обробляти заперечення клієнтів.

Гарантується: комфортний офіс в центрі міста; зарплата в межах 100 000 грн; графік роботи: пн-пт з 10.00 до 19.00; додаткові екстра-бонуси; відсутність дрес-коду, молодий колектив, постійні тренінги та корпоративи.

Директор девелоперської компанії (Київ)

Українська девелоперська компанія, яка займається будівництвом унікальних проєктів житлової та комерційної нерухомості елітних районів столиці, оголошує конкурс на посаду.

Портрет ідеального кандидата: успішний досвід роботи в будівельному секторі (контроль термінів і витрат); успішний досвід роботи на аналогічній посаді від 3-х років; практична робота на всіх етапах: управління компанією, командою; розробка, затвердження корпоративних стандартів і контроль виконання бізнес-процесів компанії; участь в розробці концепції позиціювання та просування проєктів; формування та затвердження календарних планів робіт підрозділів; організація контролю над якістю будівельно-монтажних робіт; контроль термінів реалізації проєктів тощо. Пропонується заробітна плата в розмірі 270 000 грн.

Директор з маркетингу (будівництво)

Компанія – лідер на будівельному ринку України, відкриває конкурс на заміщення посади. Вимоги до кандидатів: досвід роботи в будівництві на керівній посаді у сфері маркетингу від 3-х років; глибоке розуміння маркетингових комунікацій та інструментів їх успішної реалізації; досвід розробки маркетингових стратегій та тактик для нового бренду та успішного запуску нових продуктів на ринок.

Компанія готова запропонувати: високий рівень заробітної плати – 100 000 грн; офіційне оформлення; роботу над цікавими та якісними проєктами з можливістю розкрити весь свій професійний потенціал.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також