П’ять бестселерів до Міжнародного дня дарування книг

14 лютого, крім відомого всім Дня закоханих, відзначається ще одне молоде свято – Міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day).

Редакція The Point вирішила надихнути вас на приємні справи. Наприклад, дарувати книги у цей день: колегам, коханим, близьким, дітям, бібліотекам, та залучити до цього друзів через соцмережі. Або приєднатися до буккросингу: прочитавши, відпустити книжину до іншого читача. Пропонуємо вам добірку книг з саморозвитку та успіху, які стануть чудовим подарунком для тих, хто завжди прагне до нових знань.

Гевін Кеннеді: Домовлятися завжди. Як досягати максимуму в будь-яких перемовинах

Чим корисна: навчить, як шляхом розумних переговорів завжди досягати своїх цілей.

Вміти домовлятись – ось головний посил книги. Адже всюди: на роботі, в установах, вдома, ми спілкуємось з людьми, відстоюючи свої інтереси. Успішне завершення перемов прямо залежить від нашого вміння бути почутим співрозмовником, тримати ситуацію під власним контролем. Гевін Кеннеді підготував для вас декілька готових стратегій ведення успішних переговорів. Він навчить  правильно  відстоювати особисті інтереси, фіксувати  переговори документально та протистояти негативним моментам. Прочитавши, ви навчитесь вигідно продавати, купувати, переконувати різних людей: від роботодавця до власної непохитної дитини.

Кейт Феррацці: Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств

Чим корисна: навчить, як перетворити спілкування на успіх.

Ми радимо прочитати цю «енциклопедію з нетворкінгу» для ефективного вирішення бізнес задач та життєвих проблем за допомогою корисних зв’язків. Список телефонних контактів Кейт Феррацці містить більше 5000 імен. Власним прикладом він довів, що людина, виходець з простої незаможної сім’ї може запросто вітатись з президентом країни та іншими сильними владними людьми. І все це завдяки зв’язкам.

Автор учить нас: знайомства – це соціальний капітал, який допоможе збудувати успішне життя. І не боятися давати більше, ніж отримувати. Такі головні правила нетворкінгу. Ми  радимо використати в житті стратегії Кейт Феррацці: простягнути руку для нових знайомств, створити щирі здорові відносини та перетворити їх на успіх.

Ігор Манн: Номер один

Чим корисна: навчить як стати першим на професійному ринку в умовах великої конкуренції.

Книга розповідає, як поставити собі мету, дослідити та зрозуміти свої можливості, прийти до високого результату, як працювати над собою та стати більш ніж хорошим спеціалістом. Бути поза конкуренцією, людиною-брендом, авторитетом у своїй справі. Ігор Манн допоміг не одній людині та компанії досягти великих успіхів, поєднавши маркетингову теорію з практикою. Радимо прочитати, скористатися покроковим алгоритмом досягнення мети і просуватися вперед.

Джессика Беннетт: Бійцівський клуб феміністок

Чим корисна: навчить не нехтувати власними досягненнями заради гендерних стереотипів.

Гендерна тема завжди знаходить чимало відгуків. Пропонуємо прочитати історії жінок, яким довелося зіткнутися з випадками гендерної нерівності і вийти з них переможницями. Опанувавши лайфхаки, якими діляться героїні Джессики Беннет, ви знатимете що робити, коли хтось зазіхатиме на ваше рівноправ’я.

Будете визначати поведінку, якої треба остерігатися, та знати, як ламати офісні стереотипи, що можуть перетворитися на пастку. Тепер, як ніколи, чоловіки і жінки повинні об’єднатись, щоб рішуче позбавитись упереджень щодо гендерної нерівності.

Стівен Р. Кові: 7 звичок надзвичайно ефективних людей

Чим корисна: навчить стати кращим у професійній діяльності.

Автор книги рекомендує правильно інтегрувати у ваше життя корисні звички, які приведуть до успіху і досягнення мети. Світовий бестселер позитивно вплинув на життя багатьох людей у світі. А серед них чимало видатних особистостей!

Ви навчитеся правильно розставляти пріоритети, раціонально організовувати свою діяльність у будь-якій сфері життя.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також