rabota.ua долучається до глобального благодійного руху #ЩедрийВівторок. Приєднуйтесь!

У цьому році Україна приєдналася до глобальної благодійної спільноти #GivingTuesday, що існує вже в 150 країнах та об’єднує мільйони людей. Це відбулося завдяки ініціативі чотирьох організацій: фонду «Таблеточки», Фонду родини Загорій, Клубу Добродіїв та Українському форуму благодійників. Ваша компанія також може стати частиною руху #ЩедрийВівторок 27 листопада.

«Щедрий вівторок – це день, коли максимальна кількість людей у всьому світі бере участь у благодійних, соціальних, волонтерських ініціативах. Це прояв добра в дії для вирішення нагальних соціальних проблем, – коментує Світлана Пугач, виконавчий директор фонду «Таблеточки». – Основне завдання Щедрого вівторка – розвиток культури благодійності в країні. Адже в суспільстві, де люди допомагають не тільки близьким, але й незнайомим, жити не страшно».

Кращий час для благодійності – завжди. Але найближчий день, коли можна долучитися до добра в дії – це Щедрий вівторок 27 листопада.

Переваги для участі роботодавців, на думку Світлани Пугач, є вагомими. По-перше – зовнішні: компанії можуть пропонувати цікаві акції для споживачів на користь благодійних фондів, що дозволяє розвивати імідж соціально відповідальної організації. За даними дослідницьких агенцій, в компаніях, послуги яких містять благодійний елемент, показники продажів зростають. По-друге – внутрішній аспект: участь у таких ініціативах дозволяє розвивати лояльність співробітників, об’єднує колектив навколо спільних корпоративних цінностей.

«Волонтерство, можливість ділитися не тільки грошима, але і часом, знаннями – це внутрішня потреба людей. Дослідження доводять, що можливість віддавати приносить людям навіть більше задоволення, ніж грошова винагорода, – говорить Світлана. – Завдяки благодійним заходам компанія стає майданчиком для реалізації альтруїстичних потреб співробітників. Це глобальний тренд серед роботодавців – давати можливість своїм працівникам проявлятися не тільки як професіоналам, але й як особистостям».

До руху #ЩедрийВівторок приєдналася і компанія rabota.ua. «Ця активність дозволяє залучати співробітників до благодійності та корпоративної соціальної відповідальності, – коментує Анна Соловйова, HRBP rabota.ua. – Наша компанія вже брала участь у проектах фонду «Таблеточки» – наприклад, успішно відбувся День лимонаду, коли ми також збирали кошти для потреб фонду. Одна з наших корпоративних цінностей – це відповідальність, не тільки перед співробітниками, але і суспільством у цілому, людьми, які потребують допомоги. І ми знаходимо шляхи реалізації цієї цінності».

«Кращий час для благодійності – завжди. Але найближчий день, коли можна долучитися до добра в дії – це Щедрий вівторок 27 листопада», – резюмує Світлана Пугач.

Більше інформації про те, що таке #ЩедрийВівторок, як приєднатися до ініціативи, а також надихаючі сценарії на кейси з практики інших компаній ви можете знайти на сторінках:

http://givingtuesday.org.ua

https://www.facebook.com/GivingTuesdayUA/

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також