Реальна робота за реальні гроші: де її знайти?

Зараз в мережі Інтернет та соціальних мережах інколи публікуються панічні дописи – роботи немає, бізнес у колапсі, всіх звільнять. Зрозуміло, що люди бояться та переживають. Але і хороші новини присутні – робота є. Вона дійсно є, в багатьох професійних сферах та галузях. Давайте подивимось, які саме пропозиції приготував для нас ринок працевлаштування та українські роботодавці.

Сфера доставки

Доставка товарів та послуг зараз користується популярністю, тому роботи для кур’єрів теж стало набагато більше.

Укрпошта

Ми підтримуємо всіх логістичних операторів і в цьому дописі почнемо з Укрпошти  – наразі на сайті robota.ua є майже 400 вакансій від цього роботодавця. Чим приваблюють вакансії, окрім кількості – географічним різноманіттям.

Враховуючи транспортні складнощі, можна знайти роботу не на іншому кінці міста – і це може бути робота у відділенні або листоношею чи пішим кур’єром. Якщо ви не хочете втрачати фахових знань, Укрпошта анонсувала вакансії бухгалтера, кадровика, слюсарів, програміста, охоронця, аналітика та ще багатьох інших фахівців.

Meest

Також потребує працівників компанія Meest, що надає поштово-логістичні послуги. Сюди шукають кур’єрів, комплектувальників, вантажників та бухгалтерів.

Zakaz.ua

Ще одна робота для тих, хто не звик працювати на свіжому повітрі – комплектувальник замовлень від zakaz.ua. Робота є у Запоріжжі, Вінниці, Житомирі та містах-мільйонниках. Така праця оплачується у 8-15 000 грн залежно від міста. Є робота для водіїв та логіста.

УВК

Робота для логістів є і у компанії УВК – це комплектувальники, менеджери з продажу логістичних послуг тощо. Але робота є не тільки в логістиці.

Фармація

У цій галузі пропонує роботу компанія Долфі-Україна. Тут потребують медичних представників, також шукають аналітика продажів та мерчендайзерів. Переглянути усі відкриті вакансії компанії можна тут.

На фахівців чекають і мережах аптечних закладів.

Мережа аптек «Вітамінка»

Наприклад, мережа «Вітамінка» запрошує в різні райони міста Києва та його передмість провізорів-фармацевтів та завідувачів аптеками на зарплатню в 13-15 000 грн.

Аптека оптових цін

Якщо ж ви шукаєте роботу в інших містах за фармацевтичним напрямком, вам у нагоді стануть вакансії Аптек оптових цін – провізорів та фармацевтів запрошують на роботу не тільки у Київ, але й у Вінницю, Черкаси, Глухів, Бахмут, Ромни, Новопсков  та інші міста й містечка.

Продуктовий ритейл

Якщо фармосвіти у вас немає, роботодавцям ви всеодно потрібні. На сайті robota.ua активно оновлюються вакансії від продуктового ритейлу – їх там понад тисячу лише від «великих гравців».

ЕКО-маркет

Як приклад, приведемо вакансії  ЕКО-маркету – знов-таки, окрім великої кількості вакансій продавців та касирів не тільки у Києві, але у Каховці, Мирнограді, Бахмуті, Варашу та Надвірній, компанія пропонує роботу охоронникам, вантажникам, категорійним менеджерам, керівникам магазинів та деяким офісним працівникам.

Виробництво

Звісно, працівників постійно потребують на виробництвах. Для прикладу візьмемо компанію «Три ведмеді», яка пропонує роботу супервайзерам та торговельним представникам. Та холдинг МХП, який запрошує найширшу лінійку працівників – від опалювача пташників до Performance manager.

Офісна робота

Якщо ж ви намагаєтеся підшукати роботу офісну або наближену до такої, вона теж є. До того ж таку роботу можна знайти як у Києві, так й в інших українських містах.

ОТП-банк

Наприклад, банки не зменшують темпів приросту і пропонують роботу  у відділеннях на всій території України. Так, ОТП-банк шукає нових працівників. До речі, окрім вакансій експертів з обслуговування клієнтів  та кредитних менеджерів, банк пропонує велику кількість ІТ-вакансій – тестувальник, скрам-майстер, інженер-програміст та андроїд-девелопер.

Робота для висококваліфікованих працівників

Робота нині є у столиці і в регіонах. На невеликі гроші та чималі, для профі та для тих, хто шукає підробітку. До речі, вакансій для висококваліфікованих фахівців стало менше, але вибрати є з чого. Наприклад, вакансія бренд-менеджера від компанії «Долфі-Україна» на зарплатню у 35 000 грн та можливість реалізувати амбіції.

Робота у міжнародних компаніях

Є пропозиції для тих, кому криза дає змогу працевлаштуватися у міжнародних компаніях – наприклад, у «Нестле Україна». Пропозиції цього роботодавця зацікавили і своєю різноманітністю – компанія пропонує роботу токарю,  бухгалтеру, аналітику, технологу, стажисту у відділ HR та багато інших різновидів діяльності. А ще є багато пропозицій для фахівців із знанням іноземних мов – не тільки англійської, але сербської, іспанської, болгарської, данської та навіть івриту.

Підбиваючи підсумок нашого огляду – робота є.

Потрібно лише дещо передивитися свою «політику пошуку роботи», можливо, перейменувати її на «стратегію підробітку у важкі часи». І це не соромно – підпрацьовувати, аби прогодувати сім’ю і пережити кризу. Все вийде!

Поспішайте відгукнутися на вакансії, адже вони швидко закриваються!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також