Alyona Alyona, ліфт та кар’єрні можливості: що потрібно знати про рекламну кампанію robota.ua?

Маємо гарні новини: офіційно стартувала осіння рекламна кампанія robota.ua! Її гаслом став уже традиційний вислів «Потрібні люди у потрібному місці».

Для нашої команди це не просто слова, адже кожен співробітник robota.ua дійсно знаходиться на своєму місці – там, де він потрібен, де його цінують та поважають. Ми дуже хочемо, щоб кожен із вас також знайшов таке круте місце, де зміг би реалізувати весь свій потенціал, розкрити таланти, знайти нових друзів та стати частиною чогось великого й класного.

У цій амбітній місії нам допомагатиме відома не тільки в Україні, а й за її межами людина – хіп-хоп виконавиця Alyona Alyona, з якою ми створили творчу колаборацію.

facebook.com/alyonaalyonaoff

Чому саме Alyona Alyona?

Тому що вона як ніхто інший знає, наскільки важливо знайти своє покликання і займатися улюбленою справою: з дитинства Альона писала реп-тексти, проте широкому загалу наважилася представити їх лише у 27 років. Зараз вона – успішна співачка, номінантка міжнародних музичних премій, яку люблять за щирість, простоту, самоіронію, а також, звичайно, за якісну музику. Якщо б Альона не наважилася й не почала викладати відеоролики на YouTube – улюблена справа так і залишилася б лише хобі.

У нашому відеоролику Alyona Alyona допомагає пошукачу Віталію знайти своє місце у вирі офісних можливостей, підіймаючи його на кар’єрному ліфті все вище і вище, до потрібного поверху. Звичайно ж, на шляху їм зустрічаються недружелюбний колектив, керівник-тиран, відсутність кар’єрного зростання, проте наша провідниця не зупиняється й доставляє Віталія в потрібне місце, де його будуть цінувати й шанувати.

«Наша історія – про реальний пошук роботи, реальні проблеми та страхи, з якими стикається кожен пошукач. Це і поганий колектив, де колеги цькують тебе, і неадекватний керівник, працювати з яким неможливо, і невиправдані кар’єрні очікування, коли на співбесіді обіцяють золоті гори, а по факту доводиться сидіти на одному місці, покриваючись павутинням. Ми знаємо, що все це – дуже неприємно і стресово, але хочемо, щоб кожен розумів: не потрібно зупинятися, шукайте своє місце і ви обов’язково знайдете його! Роботу, на якій не потрібно буде боротися за кожен стілець, де понеділки не здаватимуться жахливими, а зарплата приємно вражатиме.  І ми вам у цих пошуках допоможемо», – коментує рекламну кампанію її організаторка – бренд-менеджерка robota.ua Юлія Жемова.

Ок, я подивився ролик та почитав статтю. Що мені робити далі?

Заходьте на robota.ua, створюйте резюме та розпочинайте пошук роботи мрії! Для цього у нас є безліч можливостей: вакансії від провідних українських та іноземних компаній, пошук по рубриках, професіях, містах та самих компаніях, перший в Україні онлайн-чат між роботодавцем та пошукачем, мобільний додаток, конструктор резюме та безліч інших можливостей, які значно покращують комунікацію між кандидатом та компанією, а отже, пришвидшують пошук роботи.

А ще ми вирішили стали трішки ближче до вас й хочемо розказати дещо про свій колектив. Саме тому протягом двох місяців на сторінках The Point ділитимемося з вами своїми лайфхаками, розкажемо про перемоги та факапи, дамо змогу трішки відпочити, розважаючись, та покажемо наш новий дім. Не перемикайтеся!

P.S. Наостанок пропонуємо зазирнути за лаштунки зйомок та переглянути коротеньке відео про те, як ми готувалися до запуску рекламної кампанії.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також