Remote можливості: топ-12 віддалених вакансій квітня

За результатами дослідження Гарвардської бізнес-школи, понад 80% співробітників, які працювали віддалено в період пандемії, або не хочуть повертатися в офіс, або віддають перевагу змішаному формату. Тож компанії наразі йдуть у ногу з часом, багатьом кандидатам пропонують вибір: працювати в офісі, віддалено, поєднувати формати співпраці.

Команда robota.ua теж тримає руку на пульсі, наші аналітики підготували добірку віддалених квітневих вакансій, знайомтеся з пропозиціями, умовами та знайдіть свою віддалену роботу.

Рекрутер, HR у Hotsale

Компанія, яка займається продажем популярних товарів для краси та здоров’я, запрошує у команду спеціаліста. Готові розглянути фахівців на повний робочий день in-house або віддалено на період карантину. Очікування працедавця: досвід роботи у масовому підборі від 1 року (обов’язково); досвід ведення від 4-х вакансій одночасно; вміння грамотно та креативно складати тексти вакансій; вміння використовувати різні джерела/інструменти пошуку кандидатів, зокрема, нестандартні; досвід оцінки за hard & soft skills, згідно з профілем компетенцій; прокачані комунікативні навички, гнучкість, проактивність та залученість – найбільш важливі – soft skills; вміння працювати з великим обсягом інформації. Буде плюсом: досвід рекрутингу в партнерському маркетингу, IT; велика база контактів у LinkedIn.

Пропонується: гідна зарплата, ставка + бонуси; графік: 5/2 (пн-пт), 10:00-18:00 або 9:00-17:00, 1 год обідньої перерви; можливий формат віддаленої роботи або затишний, новий офіс біля метро; можливість відвідувати платні тренінги, конференції; автоматизація всіх рекрутингових процесів і статистичних даних.

Business Development Manager в Uklon

Провідний український райдшеринг-сервіс відкриває вакансію. Необхідні досвід та знання на позиції: вміння легко працювати з великою кількістю інформації; досвід роботи на аналогічній посаді не менше 2-х років; добре поставлена мова (усна та письмова); досвід проведення презентацій; спрямованість на результат; здатність формувати гіпотези та перевіряти їх; практичні знання Google-продуктів; аналітичний склад розуму; наявність автомобіля – бажано.

Кандидатам, які пройдуть відбір, компанія пропонує: гнучкий графік; можливість вибрати зручний формат співпраці (офіс/віддалено/міксований формат); 10 робочих днів оплачуваних лікарняних на рік; 20 робочих днів оплачуваних відпусток; корпоративне медичне страхування; програму корпоративного страхування від COVID-19; обмін знаннями серед команд (лекції, курси, програма менторства); корпоративну бібліотеку та підписку на Pluralsight; корпоративне вивчення англійської мови різних рівнів; можливість відвідувати оплачувані семінари, майстер-класи, тренінги та конференції, хакатони, форуми; соціальні бонуси та компенсації (допомога при народженні дитини, додаткова відпустка у день народження, вихідний за донорство); корпоративне дозвілля, спортивні секції (футбол, йога).

Старший юрист

Також компанія шукає старшого юриста. Кандидати можуть вибрати зручний формат співпраці: офіс/віддалено/міксований. Вимоги до кандидатів: вільне орієнтування у законодавстві, глибокі знання у сфері господарського, цивільного, трудового права; грамотна усна та письмова мова, вільне володіння; рівень англійської – не нижче Intermediate; розвинені навички ділового спілкування та комунікації.

Контент-менеджер/копірайтер у Pokupon

Найбільший маркетплейс послуг зі знижками в Україні відкриває конкурс на заміщення посади. Вимоги до кандидатів: досвід роботи редактором/контент-менеджером/копірайтером в інтернет-проєктах; досвід роботи SMM-менеджером буде плюсом; досвід редагування та написання унікальних SEO-текстів і оглядів на різні теми за заданим ТЗ; ідеальне володіння українською та російською мовами – обов’язково; знання Photoshop або інших редакторів зображень для обробки фото на рівні впевненого користувача; знання сервісів для графічного дизайну Canva, InShot (буде плюсом); знання WordPress і основ HTML для форматування тексту (буде плюсом).

Роботодавець гарантує: віддалену роботу; графік: пн-пт, з 9:00 до 18:00; випробувальний термін до 3-х місяців; офіційне працевлаштування; оплату відпустки та лікарняних згідно КЗпП; компенсацію зовнішнього профільного навчання та івентів; додаткові знижки для співробітників на послуги компанії; участь у внутрішніх івентах та спортивних змаганнях; надання корпоративної техніки; безкоштовну корпоративну англійську онлайн; ставку на випробувальному терміні – 7 500 грн + бонуси, після – 8 000 грн + бонуси.

Адміністратор бази відпочинку

База відпочинку запрошує на роботу хостес або адміністратора. Серед вимог до кандидатів: досвід роботи від 6 місяців; знання Word, Excel; хороші комунікативні навички, грамотна мова. Обов’язки на посаді: прийом дзвінків; бронювання будиночків для гостей; ведення сторінок у соціальних мережах.

Умови роботи: професійний розвиток; премії, бонуси; робота повністю віддалена, гнучкий графік.

Копірайтер-перекладач (англійська мова) в Сool.club

Компанії, основним напрямком діяльності якої є написання текстів англійською мовою, потрібні фахівці. Серед вимог до претендентів: знання англійської на рівні, достатньому для написання грамотних текстів; вміння дотримуватися інструкцій та дедлайнів; бажання працювати якісно та заробляти більше. Буде плюсом, якщо кандидат знайомий з академічним стилем написання матеріалів; матиме навички швидкого пошуку, аналізу інформації.

Варіанти співпраці: Full-time writers – потрібно писати 20-40 сторінок на тиждень за фіксованим графіком. Плюшки: оплата відпустки, оплата витрат на спорт і техніку. Підійде як основна зайнятість.

Part-time writer – потрібно писати 10-30 сторінок на тиждень за зручним, заздалегідь узгодженим графіком. Обов’язковими будуть кілька нічних змін на місяць. Надбавка 30% за роботу в нічні години. Підійде як підробіток. Оплата за сторінку (275 слів) в середньому 5-7$, до 20$.

Спеціаліст з перевірки письмових перекладів у «ПРОФПЕРЕКЛАД»

Компанія, яка надає послуги письмового перекладу та локалізації для українських та міжнародних компаній, шукає спеціаліста. Побажання до кандидатів: вища освіта (лінгвіст, філолог, вчитель іноземної мови та літератури), видавнича справа та редагування; володіння українською та російською мовами на професійному рівні, обізнаність в орфографічних, лексичних, граматичних і стилістичних нормах літературної мови; знання англійської мови на рівні Upper-Intermediate; бажаний досвід роботи в перекладі, редагуванні або ж написанні статей (але не обов’язково).

Гарантується: офіційне працевлаштування з усіма соціальними гарантіями; графік роботи: пн-пт, з 9:00 до 18:00, дистанційно; навчання специфіці роботи та спеціалізованим програмам; можливість професійно розвиватися та вивчати нові інструменти для роботи.

Викладач англійської в Englishdom

Міжнародна онлайн-школа англійської мови запрошує в команду. Портрет ідеального кандидата: добре знає та любить англійську мову на рівні Upper-Intermediate і вище; має досвід викладання/репетиторства – від 1 року і вище; ефективний та чуйний; постійно розвивається та прокачує свої скіли; прагне навчити та привести студента до результату.

Пропонується: гідний рівень доходу, система бонусів; стабільне завантаження; гнучкий графік роботи (повна або часткова зайнятість, ранок чи вечір, будні дні або вихідні); віддалена робота; інтерактивний підручник – розроблені аудіо-, відеопрограми навчання, реалізована автоперевірка домашнього завдання, підготовка до уроку займає лише 15 хвилин; підтримка особистого куратора та менеджера з адаптації; тренінги, вебінари та обмін досвідом з викладачами Східної Європи та native speakers.

Радник з юридичних питань у сфері M&A у Kyivstar 

Телекомунікаційна компанія шукає нового члена юридичної команди. Вимоги до кандидата: від 2-х років досвіду роботи на юридичних посадах у сфері злиття та поглинання; знання рішень Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку щодо порядку укладання договорів, предметом яких є корпоративні права; досвід участі в проєктах щодо угод купівлі-продажу корпоративних прав, цінних паперів компанії або активів товариства; рівень володіння англійською – Upper-Intermediate. Перевагою буде: досвід роботи в міжнародних компаніях; знання міжнародного права у сфері злиття та поглинання; знання телекомунікаційного законодавства.

Кандидатам, які пройдуть відбір, компанія гарантує: віддалене робоче місце (з можливістю відвідувати офіс); програму онбордингу, що дозволяє легко та швидко адаптуватися новачкам у компанії в режимі онлайн; один з найкращих в Україні соцпакетів із медичним страхуванням та допомогою в різних життєвих ситуаціях; гідну оплату праці (офіційну); безмежні можливості онлайн-навчання (тренінги, курси); професійний та особистісний розвиток; бонуси за якісну роботу.

YouTube Manager у Boosta

Мультипродуктова ІТ-компанія відкриває вакансію. Серед вимог до кандидатів: досвід роботи на YouTube; досвід роботи зі створення відеопродукту (від ідеї до фінальної точки в реалізації); досвід просування відео/каналів/продуктів; наявність контактів перевірених фахівців (фрілансерів/підрядників); аналітичні здібності; знання трендів відеоіндустрії; вміння працювати з відеотехнікою; відповідальність, ініціативність та проактивність.

Пропонується: максимальна свобода дій та високий рівень відповідальності; комфортний офіс в центрі; можливість працювати віддалено; сезонні фрукти та овочі, дні піци та хот-догів; 18 робочих днів відпустки, 5 додаткових day off і 35 sick leaves на рік, за 5 з яких не потрібно надавати медичну довідку; можливість оформити медичне страхування після випробувального терміну та щорічно проходити вакцинацію від грипу коштом компанії; щотижневі доповіді внутрішніх і зовнішніх спікерів на різні теми; компенсація 80% вартості відвідування конференцій або курсів; внутрішня бібліотека (онлайн/офлайн); участь у Race Nation, Be more human, забігах під каштанами тощо.

Head of HR у Zakupka.com

Торговий майданчик в інтернеті відкриває вакансію. Очікування від кандидатів: досвід роботи у сфері HR не менше 3-х років; досвід управління відділом не менше 1 року; успішний досвід автоматизації HR-процесів; професійна експертиза в галузі рекрутингу – підбір, адаптація та оцінка персоналу; організаторські здібності та стратегічне мислення; аналітичні здібності – робота з базами даних, HR-метрикою; комунікативні навички; любов до порядку та структурованості даних; вища освіта у сфері управління персоналом (бажано).

Компанія готова надати: широке поле діяльності та можливість брати участь і впливати на процеси; професійний розвиток і навчання в процесі роботи; віддалену роботу; гнучкий 8-годинний графік, пн-пт; своєчасну погодинну оплату праці 1 раз на місяць; оплачувану відпустку до 28 календарних днів; подарунки на дні народження та ювілеї роботи в компанії.

Програміст WordPress

Відкритий корпоративний Університет бізнесу та особистісного розвитку запрошує у команду. Очікується, що кандидат матиме: вищу освіту; знання англійської мови – вище середнього рівня; досвід роботи від 2-х років і портфоліо; відмінне знання HTML/HTML5, CSS/CSS3, SCSS/SASS/LESS, JS; досвід кросбраузерної, адаптивної верстки; обов’язкове володіння Pixel Perfect; володітиме Photoshop/Figma на рівні взаємодії з готовим дизайном; впевнені знання PHP/MySQL; досвід роботи з API GetResponse, Zoho, YouTube, VK, FB; досвід розробки тем, плагінів для WordPress.

Умови роботи: віддалений формат, пн-пт з 9:00 до 18:00; заробітна плата: ставка – 14 000 грн; доступ до навчальних матеріалів Університету.

Поспішайте відгукнутися. Вакансії швидко закриваються!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також