Рішучі кроки: добірка травневих стажувань для старту кар’єри

Можливостей, які відкриваються перед студентами без досвіду роботи та молодими спеціалістами з мінімальним досвідом, дійсно чимало. Якщо ви вже закінчили, закінчуєте навчання та розпочинаєте пробиватися до професії своєї мрії, наші аналітики пропонують звернути увагу на актуальну добірку стажувань для початківців. Стартові умови, які пропонують роботодавці стажистам, молодим фахівцям, гідні вашої уваги. Зробіть перший крок вже зараз!

Стажист/Intern у ProCredit Bank (Дніпро, Львів, Київ, Харків, Одеса)

Банк пропонує скористатися шансом пройти стажування. Серед вимог: студент 4 або 5 курсів; знання англійської – Upper-Intermediate та бажання використовувати її у роботі; вміння досягати поставленої мети та не боятися нових знань; бажання отримати міжнародний досвід.

Пропонується: оплачуване стажування; гнучкий графік (4 або 8 годин на день); отримати досвід роботи у відділах головного офісу (м. Київ) та відділеннях у найбільших містах України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів); комфортні умови праці; можливість отримати роботу.

Стажист у фінансовий відділ у Nestle Ukraine (Львів)

Міжнародна компанія у сфері виробництва харчових продуктів та напоїв відкриває вакансію стажиста. Для роботодавця важливі: освіта в напрямку економіки/бухгалтерського обліку/фінансів/міжнародних відносин; добре знання MS Office (особливо Excel); гарні аналітичні здібності; організаційні та комунікативні навички; вміння працювати в команді; знання англійської мови (вільно); знання інших мов буде перевагою.

Пропонується: конкурентна оплата праці та соціальний пакет; залученість до різноманітних подій та проєктів; широкий спектр можливостей для професійного розвитку та кар’єрного зростання; позитивна атмосфера та дружна команда.

Також компанія запрошує: Стажистів відділу розвитку продукції (Харків), Junior Accounting Operations Accountant (Львів), Junior Web Content Editor with knowledge of French (Київ) тощо.

Trainee in Customers and Partners Relations у GMS (Київ)

Міжнародний провайдер меседжингових послуг для мобільних операторів і підприємств по всьому світу запрошує студентів 3 курсів і вище, а також випускників двох останніх років на літнє стажування у напрямку Customers and Partners Relations. Тривалість стажування: 14 червня-24 вересня. Кінцевий термін подачі заявки: до 21 травня.

Гарантується: оплачуване стажування; часткова зайнятість (~30 робочих годин на тиждень у київському офісі компанії, а також можливість працювати онлайн у віддаленому форматі); постійний супровід ментора; рекомендаційні листи після проходження стажування; пропозиція роботи із повною зайнятістю (за умови наявності відкритих вакансій).

Global Graduate Programme – Operations у British American Tobacco Україна (Прилуки)

Міжнародна тютюнова компанія пропонує долучитися випускників до глобальної програми. Вимоги: вільна розмовна англійська та українська мови; випускник (не більше 3-х років після університету); лідерські навички; сильні аналітичні здібності; мобільність на міжнародному рівні.

Пропонується: конкурентна зарплата та річна премія; обід у їдальні; медичне страхування та страхування життя; регулярні спортивні заходи для участі або перегляду та підтримки; різноманітна та відкрита команда; безкоштовний тренажерний зал, доступний у відповідні години (розташований на території заводу); комфортне місто з хорошою інфраструктурою.

Тонувальник-бронювальник автомобіля (інсталятор) з навчанням у «Автопластсервіс» (Одеса)

Центр з обклеювання автомобілів захисною та тонувальною інноваційною плівкою STEK проводить набір фахівців. Буде плюсом, якщо кандидат має творчі навички; пунктуальний; не має шкідливих звичок.

Роботодавець пропонує: повне навчання обклеювання автомобілів захисними та тонувальними плівками; виплату зарплати 1 раз на тиждень без затримок; офіційне працевлаштування; щорічну відпустку; нормований робочий день: 9.00-18.00, пн-пт, і субота через суботу з 9.00 до 16.00; обідня перерва з 12.00 до 13.00; кава, чай, очищена вода; можливість постійно підвищувати свій професійний рівень і брати участь в різних семінарах, конференціях.

Internship – HR Assistant в IKEA Україна (Київ)

Провідний продавець меблів та аксесуарів для дому запрошує на платне стажування. Тривалість – 6 місяців. Зайнятість – 20-30 годин на тиждень.

Вимоги: зацікавленість процесами та інструментами управління персоналом; досвід роботи з пакетом Microsoft Office (Excel, Word); бажані знання хмарних рішень для зберігання даних (SharePoint, Google Drive, OneDrive) та інструментів соцмереж; навички спілкування письмовою та розмовною англійською від середнього рівня та вище.

Журналіст-стажист у PG (Київ)

Компанії, яка займається ремонтом смартфонів, потрібен журналіст для проведення інтерв’ю та створення міні-відео тривалістю 15 хв. Потрібен співробітник, який створює готові ролики. Часткова зайнятість. Тематика та структура матеріалу пропонуються.

Менеджер з постачання (стажист) в «Оріон» (Київ)

Компанія, яка займається виробництвом конструкцій з листового металу (алюміній, оцинкована, нержавіюча сталь) запрошує приєднатися до команди. Для роботодавця важливі: навички роботи з великими обсягами інформації; стресостійкість; вміння працювати в умовах багатозадачності; досвід та практичні навички участі в державних та комерційних тендерних процедурах – буде перевагою; впевнений користувач MS Office; уважність, самостійність, відповідальність, оперативність, чесність, активність.

Пропонується: зручний графік роботи (п’ятиденка з 9.00 до 18.00); робота в активному, молодому та прогресивному колективі; гідний рівень заробітку; офіційне оформлення; компенсаційний пакет; кава, чай, смаколики.

Стажування у департаменті зрошення в «АМАКО Україна» (Херсон)

Компанія – один з найбільших дилерів в Україні сільськогосподарської техніки, запрошує студентів ВНЗ, коледжів зі спеціалізацією у сфері сільського господарства та молодих спеціалістів на сезонні роботи в структурі департаменту зрошення.

Пропонується: робота в полі на свіжому повітрі; гідна оплата праці; можливість пройти стажування у міжнародній компанії; робота зі збирання зрошувального обладнання в різних регіонах Південної України; зайнятість: травень-червень; можливість проявити себе для подальшого працевлаштування.

Стажист програми Energy Hub в «Укренерго» (Київ, Львів, Харків)

Національна енергетична компанія запрошує на стажування студентів випускних курсів та молодих фахівців спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та інших технічних спеціальностей електроенергетичної сфери. Вимоги до кандидатів: на момент подання заявки потрібно бути студентом магістерської програми або мати освітньо-кваліфікаційний рівень магістра; мати інтерес до роботи в електроенергетичній сфері та бажання працювати в компанії; бути територіально мобільним; рівень англійської – Intermediate і вище.

Додаткові бонуси програми: стажування оплачуване; лекції та семінари від внутрішніх експертів компанії; тренінги на розвиток софт-скілів; короткотермінові ознайомчі візити до підстанцій різних класів напруги; можливість отримати міжнародний досвід в одній з енергетичних компаній Європейської енергосистеми Entso-E; за умови успішного проходження стажування – отримати пропозицію постійної роботи. Початок стажування – 1 липня 2021 р., закінчення – 1 січня 2022 р.

Стажист сектору SMM в INTERTOP (Київ)

Мережа магазинів взуття для всієї родини шукає у свою fashion-сім’ю стажиста. Портрет ідеального кандидата: має можливість працювати 8 годин на день; знає механізми просування контенту на різних інтернет-платформах (важливо – YouTube); має сильні навички копірайтингу; володіє програмами: MS Office, YouTube, Google Analytics; вільно володіє російською, українською мовами та англійською – рівень Upper-Intermediate; креативне мислення, вміння швидко приймати рішення у форс-мажорних ситуаціях, аналітичний склад розуму та вміння ведення переговорів.

Пропонується: професійне зростання; можливість змінити відділ чи проєкт; постійне навчання у внутрішній школі INTERTOP Campus, спрямованій на розвиток ІТ та digital skills; тімбілдинги, корпоративи, челенджі; зручний графік, 2 дні віддаленої роботи на місяць та затишний офіс біля станції метро; офіційне працевлаштування, оплачувана відпустка та лікарняні; робота з легендарними світовими брендами та корпоративні знижки.

Стажист digital-маркетингу в UKRSIBBANK BNP Paribas Group (Київ)

Банк запрошує на стажування. Тривалість програми – 4 місяці. Ідеальний кандидат володіє англійською мовою на рівні Intermediate; має базове знання інструментів діджитал-маркетингу; початкові знання інструментів та підходів у менеджменті та управлінні командою; знає Excel, вміє проаналізувати масив даних та вміє зробити висновки.

Компанія пропонує: гідний рівень зарплати, що виплачується двічі на місяць; офіційне працевлаштування (25 календарних днів відпустки, оплачувані лікарняні); безкоштовне медичне страхування та страхування життя; щорічний перегляд заробітної плати та бонус за результатами роботи; широкі можливості кар’єрного та професійного розвитку як в українському представництві, так і в межах усієї групи BNP Paribas; вільний доступ до великої кількості навчальних програм, семінарів, тренінгів тощо.

Навчання Golang Fullstack у NIX Solutions (Харків)

IT-команда запрошує на безкоштовне навчання. Програма розрахована на студентів і початківців-розробників. Від кандидатів очікується: знання теорії про роботу інтернету; розуміння роботи СУБД (будь-якої, однієї з), базові знання SQL і принципів нормалізації БД; базові знання мови Go; базове розуміння concurrency моделі мови; базові знання мови розмітки HTML (основні теги, структура сторінки); розуміння роботи будь-якої системи контролю версій.

Схема навчання: тривалість – 3 місяці; формат: 3 дні на тиждень по 4 години в офісі (формат навчання залежить від ситуації на момент старту та може бути змінений на онлайн); старт – червень/липень. Після успішного завершення навчання є можливість спробувати свої сили на вакансію Junior Go Developer в NIX Solutions.

Також NIX Solutions запрошує, зокрема, на: Навчання iOS, Навчання Android, Онлайн-навчання Goland. Всі програми навчання в NIX безкоштовні. Є курси на онлайн-платформі для самостійного навчання (1 місяць), також є офлайн/онлайн – розраховані до 3-х місяців. Набір відкритий в усіх напрямках, а старт курсу може змінитися залежно від набору групи. Запрошують в команду також: Junior Android developer, Junior web application Security Engineer тощо.

Поспішайте відгукнутися! Вакансії швидко закриваються!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також