Робота для професіоналів: добірка високооплачуваних вакансій квітня

Високі шанси знайти роботу з гідною заробітною платою у тих кандидатів, які мають досвід роботи, є професіоналами у своїй сфері, вміють організувати робочий процес, націлені на результат. Такі висновки зробили аналітики robota.ua, готуючи квітневу добірку високооплачуваних вакансій. У добірці, зокрема, представлені вакансії для віддаленої роботи та з гнучким графіком. Пропозиції актуальні на цю мить і доступні для працевлаштування, переходьте та знайомтеся.

Chief Marketing Officer у Plann Ads

Data-driven агенція діджитал-маркетингу, яка допомагає клієнтам ефективно спілкуватися з аудиторією, шукає фахівця. Портрет ідеального кандидата: 4+ років досвіду роботи в B2B, B2C digital-marketing (ще краще – в e-commerce/EdTech); досвід управління (15+ співробітників), досвід постановки завдань і контролю дотримання дедлайнів; англійська – B2 і вище; успішний досвід у просуванні онлайн-сервісів/e-commerce продуктів; обов’язковий досвід роботи з Roistat (або схожими інструментами), Google Analytics, Яндекс.Метрика; генерація ідей, тестування гіпотез.

Кандидатам, які пройдуть відбір, компанія пропонує: зарплату – 65 000-190 000 грн; шанс взяти на себе головну роль і разом розвивати успішні проєкти; впевненість в якості пропонованих сервісів та IT-продуктів, які компанія постійно вдосконалює для клієнтів; ресурси для зростання та розвитку; комфортний офіс.

Директор з продажу

Виробнича компанія запрошує в команду. Роботодавець зацікавлений у кандидатах, які мають: управлінський досвід роботи у виробничих, експортно-орієнтованих компаніях від 5 років; досвід роботи на ринку США, знання ринку США – обов’язкова вимога; знання англійської мови не нижче Advanced – обов’язково.

Компанія гарантує: заробітну плату – від 120 000 грн (обговорюється) та регулярний перегляд; участь у профільних конференціях; спортзал, корпоративну англійську; офіс у центральному районі Києва.

Фінансовий директор

На роботу в агропромисловий комплекс запрошується фінансовий директор. Основні вимоги до претендентів: вища освіта, досвід роботи CFO у холдингових структурах від 5-ти років; досвід роботи з виробничими підприємствами – обов’язковий; досвід роботи в с/г галузі буде перевагою; знання методології та навички ведення бухгалтерського, податкового, управлінського та фінансового обліку; досвід координації віддалених структурних підрозділів.

Умови роботи: зарплата – 80 000-100 000 грн; соціальний пакет.

Начальник проєкту із залучення інвестицій

Організація, яка займається будівництвом житла для членів кооперативу, шукає спеціаліста. Серед вимог до кандидатів: вища освіта; реальні залучення інвестицій. Обов’язки: залучення великих інвестицій для будівництва житлових комплексів; співпраця з українськими інвесторами, інвесторами Західної, Східної Європи та по всьому світу.

Умови роботи: зарплата – 267 000 грн; оплата відрядна; графік роботи – вільний, можна поєднувати з іншою роботою.

Рекрутер/HR-менеджер (remote) у MVK TECHNOLOGIES

Компанія, що займається розробкою IT-проєктів, запрошує в команду уважного та доброзичливого фахівця. Очікування роботодавця: досвід у пошуку, підборі та адаптації IT-персоналу; вміння системно підходити до закриття вакансій; робити аналітику ринку, вміти виходити на потрібного фахівця, постійно аналізувати та вдосконалювати процес; вести базу потенційно цікавих кандидатів; уважність, скрупульозність, ініціативність, гнучкість, залученість. Зарплата на позиції – 56 000-130 000 грн.

Дизайнер картонної упаковки

Міжнародна пакувальна компанія в пошуку CAD-фахівця. Вимоги до претендентів: знання CAD-програм; мінімум 3 роки досвіду роботи в перетворенні упаковки: склейка, різання, тиснення; технічні навички та досвід роботи з програмним забезпеченням Artios; хороший рівень письмової та усної англійської мови; детальне розуміння та технічна компетентність в технологіях друку та конвертації; аналітичні здібності та акцент на точність.

Компанія пропонує: зарплату у розмірі 100 000 грн; офіційне працевлаштування; візову підтримку; професійний та кар’єрний ріст.

CFO (агро, виробництво, ЗЕД)

Агрохолдинг в пошуках CFO на три заводи з експортом в 70 країн світу. Розглядаються кандидати тільки з досвідом в експорті (!). Серед основних вимог: досвід роботи не менше 5 років CFO і не менше 10 років у фінансових департаментах. Обов’язки передбачають: впровадження системи бюджетування, управлінського обліку та консолідації звітності; складання фінансових звітів, планів, прогнозованих даних та бюджетів фінансових результатів і грошових коштів; впровадження та оптимізацію фінансових бізнес-процесів компанії; податкове планування та управління грошовими потоками; автоматизацію управлінського обліку та бізнес-процесів на базі 1С, Excel, зведених таблиць, формул.

Умови роботи: офіс біля метро; зарплата – 150 000-250 000 грн (залежить від рівня кандидата).

Головний інженер-конструктор у «ТЕРМОЛІТ ПЛЮС»

Компанія, яка займається виробництвом і ремонтно-відновлювальними роботами плавильного та нагрівального обладнання, систем охолодження, оголошує конкурс на заміщення посади. Очікується, що кандидати матимуть: вищу технічну освіту; професійно володітимуть програмою «Компас-3D», а також іншими системами автоматизованого проєктування; досвід роботи не менше 5 років, досвід роботи у сфері проєктування металоконструкцій та графічних програмах; складання конструкторської документації відповідно до вимог ЕСКД; знання Word, Excel, Internet.

Пропонується: зарплата – 200 000-250 000 грн; графік роботи: пн-пт, з 08:00 до 17:00; субота, неділя – вихідні; повний соцпакет.

Менеджер з роботи з клієнтами (German) у Smart Enterprise Group

Міжнародна компанія, що працює у сфері продажів і маркетингу на різних ринках, шукає в команду фахівця у відділ роботи з клієнтами та утримання (Retention). Вимоги до кандидата: німецька мова – вільно; досвід роботи на позиції Sales Manager від півроку або досвід у відділі Retention; вміння продавати та обробляти заперечення клієнтів.

Пропонується: комфортний офіс в центрі міста; зарплата – 100 000 грн; графік роботи: пн-пт, 10:00-19:00; додаткові екстра-бонуси; відсутність дрес-коду, молодий колектив, постійні тренінги та корпоративні заходи.

Пілот вертольота Мі-8 (17) в «Українські вертольоти»

Провідна авіакомпанія проводить відбір на конкурсній основі на посаду «Другий пілот» з підготовкою на базі авіакомпанії. Вимоги: вища або середня спеціальна освіта за льотною спеціальністю; наявність ліцензії пілота цивільної авіації ATPL (H); CPL (H), FE (H), (можливо frozen); володіння англійською мовою (є можливість пройти тест на підготовку в навчальному центрі компанії), ICAO – 4.0; вимога відносно кількості годин нальоту (від 100 годин, рішення буде прийнято індивідуально).

Кандидатам, які пройдуть відбір, компанія гарантує: зарплату – 154 000-411 000 грн (залежить від професійного рівня); можливість постійно підвищувати рівень професійної підготовки та рівень володіння англійською; медичне страхування на період виконання безпосередніх професійних обов’язків.

Комерційний директор напряму (ЗЗР, МКУ)

Агрохолдинг, діяльність якого охоплює рослинництво, садівництво та тваринництво, забезпечуючи повний цикл сільськогосподарського виробництва, шукає фахівця для стратегічного розвитку напряму. Компанія знаходиться в Хмельницькому. Вимоги: досвід роботи в агросфері на аналогічній посаді від 3 років; навички стратегічного менеджменту та бізнес-планування; навички аналітики, маркетингу та розвитку ринку; досвід розвитку відділів дистрибуції в агрокомпаніях; знання закупівель, комерції та логістики; навички продажів та управління конфліктами; вища освіта, фінансова грамотність; впевнений користувач ПК, знання 1С; наявність автомобіля;

Пропонується: зарплата – 70 000-90 000 грн; центральний офіс в м. Хмельницький; офіційне оформлення з першого дня роботи; відрядження; компенсація проживання.

Операційний директор (COO FMCG Food)

Виробнича компанія у зв’язку з активним розвитком відкриває вакансію. Очікування роботодавця: вища освіта – економічна/технічна/фінансово-економічна/менеджмент організації; знання та навички управління бізнес-блоками: економіка та фінанси, виробництво, логістика, персонал, ІТ; навички розробки та впровадження регламентів, KPI, систем мотивації; глибоке розуміння бізнес-процесів комерційно-виробничої компанії; навички впровадження систем автоматизації бізнес-процесів.

Компанія пропонує: заробітну плату у розмірі 100 000 грн; офіційне працевлаштування, оплачувану відпустку, лікарняний.

Поспішайте відгукнутися. Вакансії швидко закриваються!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також