Робота до свят: 18 актуальних новорічних вакансій

Хочете зробити життя навколишніх трохи яскравішим та водночас заробити, але думаєте, що напередодні Нового року зробити це неможливо? Ми вас переконаємо в протилежному. З наближенням свят новорічних вакансій стає більше. Ми зібрали для вас ті, в яких роботодавці пропонують підробіток, а також запрошують на постійну роботу. Тож не гайте часу, відгукуйтеся на вакансії вже зараз!

Аніматор, Дід Мороз (на всі новорічні свята) у «Франсільванія» (Харків)

Країна професій та захоплень для дітей шукає Дідуся Мороза для роботи у «Новорічній резиденції» на період новорічних та різдвяних свят. Роботодавцю потрібен працівник, який любить дітей та добре з ними ладнає; зрозуміло викладає свої думки та має чітку дикцію; вміє знайти підхід до будь-якої дитини; має здатність швидко орієнтуватися в ситуації та імпровізувати; добрий, позитивний, відповідальний.

Особливості вакансії: проєктна робота в образі Діда Мороза, період – з 15.12. 2021 до 16.01.2022 року; інтерактивне вітання дітей різного віку (від 2-х років); комфортні умови у затишній атмосфері локації; гнучкий графік роботи: зміни – з 10:00 до 16:00 або з 15:00 до 21:00; погодинна оплата праці; організація надає для роботи ігрові реквізити, необхідні матеріали, костюми та сценарії.

Продавець новорічних сувенірів (ТРЦ Ocean Plaza, Respublika Park, Lavina Mall) у «ПРОСТО СВЯТО» (Київ)

Компанія, яка спеціалізується на продажу новорічних сувенірів, набирає співробітників для роботи у провідних торгових центрах Києва. Тривалість – 1 місяць. Очікування від майбутніх працівників: активність, товариськість, доброзичливість; грамотна мова (російська/українська); досвід роботи в торгівлі вітається.

Умови: період роботи – з 10.12.2021 по 31.12.2021 року включно; змінний графік роботи – з 10:00 до 22:00, 2/2 або 3/3; робота для людей, які не палять. Пропонується: зарплата від 20 000 до 30 000 грн + премії для найактивніших; молодий та дружний колектив.

Спеціаліст на розпис сувенірів, художник у «Коза Дереза» (Тернопіль)

Етномайстерня відкриває вакансію. Проводиться безкоштовне навчання для нових працівників. Вимоги до кандидатів: відповідальність; акуратність; вміння відтворювати малюнок. Графік роботи: пн-пт з 09:00 до 18:00; заробітна плата – від 5 000 грн.

Продавець на новорічний ярмарок (ТРЦ Ocean Plaza) у Green Post (Київ)

Потрібен продавець на новорічний ярмарок у ТРЦ Ocean Plaza на період з 18 грудня 2021 року по 7 січня 2022 року. До обов’язків майбутнього працівника входитиме продаж дорогих снігових кульок. Перевага надається комунікабельним кандидатам. Графік роботи: з 10:00 до 22:00; зарплата – 400 грн/день + 5% від виторгу.

Ведучий заходів, аніматор у CityGolf (Кривий Ріг)

Мережі розважальних клубів необхідні професіонали. Побажання до кандидатів: уміння працювати з дітьми різного віку, досвід роботи із дорослими гостями (буде перевагою); навичка роботи з мікрофоном; володіння основами сценічної мови та почуттям ритму; вміння працювати в команді та індивідуально; прагнення робити свою роботу добре та орієнтація на результат.

Що пропонується: все необхідне для якісного проведення свята; зарплата: ставка + бонус; стабільна зайнятість; life-work balance: графік роботи складається з урахуванням особистих побажань; молодий дружний колектив; якісне та безкоштовне навчання; відкриті можливості побудувати кар’єру від ведучого до керівника напряму.

Продавець-консультант на новорічний ярмарок у TORY-ART (Київ)

Студія флористики, подарунків та декору на період новорічного ярмарку (грудень 2021-січень 2022) шукає продавців-консультантів.

Майбутнім працівникам пропонується: навчання; позмінний графік роботи: 2/2, 3/3 або за домовленістю; виплата зарплати – раз на 2-3 дні, без затримок; чудова передноворічна атмосфера та багато позитивних емоцій.

Продавець-консультант (Ocean Plaza, SkyMall, NOVUS) у LOVEISKA (Київ)

Мережі магазинів подарунків у Києві потрібен працівник на зарплату від 12 000 до 15 000 грн за 15 робочих днів.

Фахівець з виготовлення сувенірної фотопродукції (hand made), швачка у «Фотохата» (Львів)

Мережа фотомагазинів і фотостудій шукає працівника. Роботодавець розглядає відповідальних, цілеспрямованих кандидатів; досвід роботи вітається, але не обов’язковий; проводиться навчання; потрібні мінімальні навички з шиття.

Що пропонує майбутній працедавець: гнучкий графік, можлива неповна зайнятість; стабільну заробітну плату; великий дружний колектив; офіційне працевлаштування.

Менеджер з продажу (сувенірна продукція гуртом) у «КОРПОРАЦІЯ 12» (Київ)

Гуртовий постачальник рекламно-сувенірної продукції шукає менеджера з продажів, бажано з досвідом в продажах і знанням технік продажів. Вимоги до кандидатів: гарна дикція та вільне володіння українською та російською мовами; вміння знаходити спільну мову та доносити свою думку; відповідальність, організованість і пунктуальність в роботі; готовність працювати в мультизадачному режимі; бажання вчитись і розвиватись.

Новий працівник отримає: комфортний офіс біля метро; графік: пн-пт, 9:00-18:00; офіційне працевлаштування; стабільну та цікаву роботу у дружному колективі; високу оплату праці (ставка + % від продажів); навчання, професійний розвиток та фінансове зростання; участь у створенні оригінальних подарунків.

Художник з розпису сувенірів у SUPERMAGNIT (Київ)

Виробник сувенірів шукає художника-розмальовника в обов’язки якого входитиме ручне розмальовування дрібних сувенірів акриловими фарбами. Цінується у претендентах акуратність, посидючість, відповідальність; художня освіта не є обов’язковою; розглядаються кандидати без досвіду роботи та без шкідливих звичок. Умови роботи: пн-пт з 9:00 до 18:00; оплата – відрядна, виплата – тижнева.

Продавець сувенірів на новорічний ярмарок у «Крам сувенірний» (Львів)

Мережа сувенірних крамниць шукає відповідального та веселого продавця сувенірів на новорічний ярмарок. Портрет ідеального кандидата: відповідальний та уважний до деталей; активний та орієнтований на результат; веселий та комунікабельний; має успішний досвід в продажах; знання іноземних мов вітається.

Пропонується: позмінний графік (ярмарок працює до 23:00, є розвіз); зарплата (ставка 400 грн/день + % від продажу, в день можна заробити від 400 до 1 200 грн); можливість подальшого працевлаштування в компанії; роботодавець забезпечує обігрівачем у торговому будиночку, кавою, чаєм, пледом; перед початком роботи проводиться навчання; анонсується оплачуване стажування (проводиться в магазинах у центрі міста).

Оператор на виробництво шоколаду у «Сладо» (Рівне)

Компанія, яка спеціалізується на виробництві, розфасовуванні та продажу сипучих кондитерських сумішей, засобів професійного декорування та солодких прикрас до кондитерських виробів, запрошує на роботу. Роботодавець анонсує навчання нових спеціалістів. В обов’язки майбутнього працівника входитиме виробництво шоколаду та марципану. Умови роботи: пн-пт, 9:00-18:00; зарплата – від 8 000 до 12 000 грн + %.

Продавець-консультант подарунків та вражень в Impulse Group (Львів)

Онлайн-магазин подарунків та вражень проводить набір кандидатів на вакансію. На що звертає увагу роботодавець: висока мотивація та активність в роботі; здатність швидко засвоювати нові знання; доброзичливість і легкість у встановленні міжособистісних контактів; вміння працювати в команді; відповідальність та чесність; вітається досвід роботи у сфері продажів, туризму.

Новий працівник може розраховувати на зручний графік роботи: з 10:00 до 20:00; 2/2 або 3/3; зарплату: 8 000-10 000 грн (ставка + %), 15 робочих днів/місяць; навчання у сфері продажів і переговорів; цікаві мотиваційні програми та team building; роботу в молодому та дружному колективі; участь у зйомці відеороликів та тестуванні нових вражень; літні та зимові корпоративи.

Продавець-консультант у магазин туристичного спорядження в Terra Incognita (Львів)

Мережа магазинів товарів для туризму та активного відпочинку шукає працівника з позитивною життєвою позицією, комунікабельного, відкритого; який знається на туристичному спорядженні та має досвід походів (а також, бажано, досвід роботи в туристичних магазинах); відповідального, націленого на результат, який вміє працювати в команді.

Роботодавець пропонує: початкове навчання та стажування коштом компанії; гідну заробітну плату; офіційне працевлаштування; гнучкий графік роботи.

Помічник на виробництво подарунків (Харків)

Інтернет-магазин оригінальних подарунків запрошує до своєї команди на постійну роботу комплектувальника. Розглядаються претенденти без досвіду роботи, проводиться навчання. Вимоги до майбутніх працівників: пунктуальність; відповідальність; уважність; швидкість.

Анонсується: зручний графік роботи, нд, пн – вихідний; оплачуване стажування; комфортні умови – кухня, мікрохвильова піч, чайник; дружна команда.

Продавець на упаковування подарунків у «РОСТ» (Харків)

Мережі супермаркетів у відділ упаковування подарунків потрібен продавець. Розглядають кандидатів без досвіду роботи, проводиться навчання. Бажаний досвід у схожій сфері, але не обов’язковий. Розглядають кандидатів, які здатні швидко навчатися; вільно володіють українською та російською мовами; вміють працювати з людьми; цінується акуратність та навички роботи руками; комунікабельність, ініціативність; пунктуальність, уважність; охайність.

Умови: офіційне оформлення; стабільна виплата «білої» зарплати; графік роботи: 2/2, 4/2; зручний фірмовий одяг; оплачуване стажування; корпоративне навчання; можливість швидкого кар’єрного зростання; позитивний та дружний колектив; спортивні та інші корпоративні заходи.

Ливарник сувенірної продукції з поліефірних смол (Одеса)

На виробництво потрібен робітник з виготовлення сувенірної продукції шляхом розливу суміші поліефірних смол у форми та вилучення їх після затвердіння. Пропонується зарплата від 14 000 до 15 000 грн.

Промоутер-аніматор на різдвяний ярмарок в «Ані Львів» (Львів)

Рекламній компанії в команду потрібен промоутер-аніматор та аніматор-фотограф. Робота на вулиці в центрі Львова. Вимоги до кандидатів: комунікабельність та грамотна мова; бажання працювати; досвід роботи не обов’язковий, проводиться навчання.

Умови праці: графік роботи змінний, гнучкий; робочий день: 8 годин (варіюється), 6 днів/тиждень; зарплата відсоткова.

Встигніть відгукнутися! Вакансії швидко закриваються!

«Підписуйтесь на Telegram-канал від robota.ua «Робота без досвіду, стажування, початок кар’єри». Там – актуальні вакансії та стажування в Києві для студентів, нещодавніх випускників та кандидатів без досвіду в різних галузях».

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також