Робота мрії: чому в VOKI Games цінність «Свобода бути собою» – на першому місці

Кожного дня HR-відділ і менеджери соціальних мереж студії VOKI отримують десятки повідомлень схожого змісту: «Хочу працювати в VOKI!», «Мрію потрапити до вас у команду! Давайте знайомитися!».

Чому пошукачі так хочуть стати частиною команди геймдев-компанії та чим студія так виділяється на ринку – розповімо в цьому матеріалі.

Почнемо з матчастини. Студія VOKI Games заснована у 2018 році, тоді ж компанія стала частиною групи Playrix. Засновники VOKI, Володимир Савенков та Руслан Письменний, об’єднали досвідчених продюсерів, гейм-дизайнерів, художників і розробників з метою відродити жанр Hidden Object в мобільних іграх.

За три роки штат компанії збільшився з 40 до 500 співробітників, і таке стрімке зростання команди вимагало виділити основні цінності, які об’єднують і задають вектор всій корпоративній культурі. І кожна «плюшка» для співробітників формувалася саме з урахуванням їх цінностей, потреб і побажань.

HR-департамент студії провів зустрічі віч-на-віч з кожним із співробітників, попросивши розповісти, що саме їм подобається у VOKI. Так, були названі цінності, які близькі кожному vokiйцю:

Свобода бути собою

У компанії склався ідеальний баланс максимально різних людей і це – наша головна цінність.

 

Комфортна робота/Турбота про співробітників

Тут розуміють, що для творчості важливий комфорт і натхнення, про який у кожної людини свої уявлення. Співробітники VOKI самі вибирають формат роботи: офіс, віддалена робота або мікс-формат. До їхніх послуг три комфортних офіси – в Києві, Одесі та центральний – в Лімасолі (Кіпр).

Також співробітники працюють за гнучким графіком, який можна підлаштувати під свій спосіб життя, а компанія забезпечує всією необхідною технікою (співробітників на віддаленій роботі – зокрема).

Наприклад, одного разу одна зі співробітниць звернула нашу увагу на недостатню кількість корисних снеків на кухнях і кава-поінтах офісів. Ми оперативно переглянули меню і тепер на полицях холодильників є великий вибір молочних продуктів (зокрема – з рослинної молока), корисних снеків, сухофруктів і каш.

Також принцип «турбота про співробітників» вгадується у крутих «плюшках», які доступні всім членам команди, адже творити і креативити краще вдається в зоні комфорту. А затишний простір офісу надихає на сміливі ідеї та їх круті реалізації.

Детальніше про «плюшки» (і це лише частина списку приємних бонусів, який постійно оновлюється):

  • Компенсацією витрат на харчування користуються і офісні, і віддалені співробітники. Зовсім не обов’язково замовляти їжу з ресторанів. Кожен сам вибирає – готувати вдома, купувати обід у закладі або приносити смаколики на роботу – компанія просто компенсує витрати. Звичайно ж, і в самих офісах у вільному доступі є багато смаколиків.

  • Страхування. Здоров’я – найцінніший ресурс людини. І хороший соцпакет – вже став правилом хорошого тону в IT-компаніях, але у VOKI вивели цю «плюшку» на якісно новий рівень. Так, до послуг співробітників не тільки сервіс від кращої страхової компанії в Україні, а й безліч бонусів у вигляді консультації терапевта та масажу прямо в офісі, додаткових лімітів на послуги окремих лікарів тощо.

  • Компенсація спорту. Якщо спорт – то тільки за вашими правилами, згодні? Співробітники студії самі вирішують, які активності їм подобаються, а VOKI просто компенсує витрати. Що вибирають співробітники: участь у марафонах і забігах, будь-які групові заняття, оздоровчий масаж, спортзал, купівля спортивного та туристичного інвентарю, одягу для тренувань і активного відпочинку, роликів та велосипедів тощо. До того ж, завжди можна взяти участь у безкоштовних онлайн-заняттях з йоги та пілатесу із колегами.
  • Онлайн-бібліотека та корпоративні курси англійської.
  • 100% оплата відпустки незалежно від трудового стажу та тривалості роботи у студії. До стандартної 24-денної відпустки своїх співробітників геймдев-студія додає ще 2 дні.
  • І, звичайно ж, повністю «біла» зарплата і офіційне оформлення з першого робочого дня.

Цікава робота

Це ще одна з цінностей команди, яка реалізована на 100%. Результатом цієї натхненної роботи став проєкт Manor Matters, який вийшов у софт-лонч вже через півтора року після старту розробки. Світову версію гри випустили одразу десятьма мовами і на двох основних платформах – IOS, Android.

Гра одразу потрапляє в топ ігор Канади, США, Росії та України за версією AppStore, а також отримує номінацію «Вибір гравців» як продукт, який найчастіше завантажують в Індії (Android). Через рік гра вже доступна в Mac-версії, а також на Windows Phone і Huawei.

Паралельно з запуском Manor Matters команда почала працювати над створенням нового продукту, який побачить світ у 2022 році. Подробиці – сувора таємниця, але це точно буде дещо грандіозне!

Ріст і розвиток

У VOKI поважають будь-який вибір професійного розвитку. Співробітники студії знають, що компанія підтримає їх у бажанні розвиватися в якості лідерів так само, як і рішення вдосконалюватися у своїй справі, як надійним командним гравцям.

Про команду

У студії не прийнято формальне спілкування у форматі начальник-підлеглий. Великі відділи розділені на міні-команди, що дозволяє швидше приймати стратегічні рішення, обговорювати найсміливіші ідеї – так буде почутий кожен!

У VOKI можна висловлювати будь-яку думку сміливо та прямо, але і поважати особисті кордони колег. У разі будь-якого непорозуміння на допомогу приходить дружелюбний People Partner, який «розрулить» будь-яку проблему.

Що співробітники VOKI говорять про свою роботу:

Любов до роботи читається в кожній публікації у соціальних мережах. І мова не тільки про ті, які з’являються на сторінках VOKI! Співробітники на своїх особистих сторінках часто діляться світлинами затишних міні-корпоративів, кумедними ситуаціями в офісах, демонструють крутий мерч. Адже команда VOKI – це не тільки колеги, але й друзі.

Переглянути всі вакансії VOKI Games

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також