Робота під ялиночку: кому пропонують зарплату від 80 000 до 215 000 грн

Високооплачувана та престижна робота – це завжди відповідальність за свої дії, висока швидкість прийняття правильних рішень, зокрема в умовах невизначеності, здорова амбітність, орієнтація на результат, здатність розумно використовувати ресурси тощо. Якщо ви не боїтеся складних завдань, націлені досягати потрібних результатів – мерщій дивитися у яких фахівців є шанс знайти роботу з високою заробітною платою напередодні Нового року та скільки їм пропонують.

Генеральний директор, CEO у «Станіславський» (Львів)

Будівельній компанії потрібен фахівець. Для роботодавця важливо, щоб новий директор мав досвід роботи у будівельній сфері на керівній посаді та володів англійською на рівні, не нижче Intermediate.

Працедавець анонсує: гарантовану ставку на перші півроку – 1 500-3 000$ (залежить від навичок) + преміальну частину (3% від чистого прибутку компанії); через 6 місяців роботи дохід збільшиться до 5% від чистого прибутку та становитиме 3 500-5 000$; графік роботи: пн-пт з 9:00 до 18:00; офіційне оформлення, оплачувану відпустку та лікарняні; безкоштовний мобільний зв’язок; службовий автомобіль через 1 рік роботи (за необхідності); можливість будувати процеси на власний розсуд; навчання та подорожі за кордон коштом компанії; кар’єрне зростання.

Операційний директор у DLM (Київ)

Мережа меблевих салонів оголошує про відкриття вакансії. Побажання до претендентів: вища освіта (бажано – економічна/фінансова); досвід роботи у напрямку B2C на позиції операційного директора департаменту продажів від 3-х років у системній компанії, з навичками оперативного керівництва діяльністю мережі магазинів (не менше 15 точок реалізації); знання сучасних принципів та технологій управління продажами та маркетингом; стратегічне мислення та вміння знаходити та впроваджувати нестандартні підходи; успішний досвід автоматизації бізнес-процесів; наслідування корпоративних цінностей: відповідальність, професіоналізм, клієнтоорієнтованість, ефективність, командна робота.

Майбутнім працівникам роботодавець готовий запропонувати: зарплату – 100 000 грн; самостійність у прийнятті рішень; завдання, із якими цікаво працювати; можливість навчання та розвитку; корпоративні заходи.

Python developer (FoodTech) у zakaz.ua (Київ)

Міжнародна компанія, яка спеціалізується на доставці продуктів з передових гіпермаркетів, запрошує приєднатися до команди. Офіс знаходиться в Києві, але пропонується можливість працювати віддалено (розглядають кандидатів з інших міст України). Роботодавця цікавить наступний досвід: Python 2/3 (від 3-х років); розв’язання алгоритмічних задач; фреймворк Django; БД (CouchDB); БД (MongoDB); БД (PostgreSQL); Solr; написання тестів (unittest, pytest); знання принципів асинхронного програмування (asyncio, aiohttp); знання всіх процесів розробки та розгортання веб-додатків (Git, CI/CD, Linux, Docker).

Пропонується: зарплата – 100 000 грн; комфортний графік роботи (віддалено/офіс); оплачувана відпустка та лікарняні; фрукти в офісі; настільний теніс, заняття йогою, бібліотека, тімбілдінги; безкоштовна доставка через сервіс zakaz.ua; постійне навчання; відпустка – 24 робочих дні.

Директор фінансової компанії (FinTech послуги) (Київ)

Фінансова компанія оголошує конкурс на посаду. Шанс отримати роботу є у професіоналів з релевантним досвідом роботи у платіжних системах/FinTech-проєктах від 3-х років; які розуміють ринок, тенденції, ключові напрями розвитку платежів; знають архітектуру побудови сервісу платежів та грошових переказів; мають реальні приклади реалізованих проєктів; розуміють, як взаємодіяти з регулятором.

Анонсується: створення всіх необхідних ресурсів для реалізації професійних ідей та пропозицій; зарплата – 85 000 грн; колектив сміливих ерудованих професіоналів; серйозні, унікальні та масштабні проєкти.

Менеджер з продажу елітної нерухомості (з навчанням) у Realty Professional Groupverified (Київ)

Агентству нерухомості потрібен фахівець. На посаду розглядають кандидатів з досвідом роботи у продажах; які готові постійно вчитися та працювати над своїми помилками; вміють спілкуватися, швидко знаходять спільну мову з людьми, впевнено продають, відпрацьовують заперечення, закривають угоди; люблять продуктивно працювати над кількома завданнями одночасно.

Умови: дохід – це % від кожної угоди щодня – в межах 100 000 грн; графік роботи: пн-пт 9:00-18:00; щоденний обсяг заявок клієнтів та зручна CRM-система; повний супровід юристами; рекламна кампанія об’єктів коштом роботодавця; комфортний офіс у центрі Києва; дружний колектив.

Директор генпідрядної організації (Київ)

Будівельний холдинг у пошуку директора. Серед вимог до кандидатів: вища освіта – будівництво (обов’язкова) (ПГС); досвід роботи від 5-ти років на посаді головного інженера та виконання договорів підряду (будівництво, реконструкція, капітальний ремонт, термомодернізація); впевнений користувач 1С, Excel, ABK (автоматизований випуск кошторисів); водійське посвідчення категорії «В», наявність авто (бажано); особисті якості: проактивність, ініціативність, висока орієнтація на результат, багатозадачність, стресостійкість.

Компанія пропонує: зарплату – 150 000-200 000 грн; офіційне працевлаштування; соціальні гарантії; амбітні та цікаві проєкти; перспективу кар’єрного зростання.

1С-розробник (Київ)

В описі вакансії вказано, щоб стати 1С-розробником, кандидат повинен мати досвід роботи з 1С8 та 1С7 різних підверсій рівня розробника та розуміти структуру даних цих систем; мати досвід роботи кандидата з надбудовами 1С Консолідація; вміти працювати в MS SQL Server так, щоб робити тимчасові та постійні SQL-запити, проміжні таблиці; вміти працювати з надбудовами 1С Бюджетування (бажано); вітається розуміння MS SQL Business Intelligence налаштувань та принципів роботи сховищ даних; розумів СУБД Oracle (бажано, але не обов’язково).

Пропонується: офіційне працевлаштування, «біла» заробітна плата – 80 000-100 000 грн; сучасний офіс, розташований у центрі міста.

Комерційний директор, CCO (Київ)

Компанія, яка займається ремонтом квартир під ключ у різних структурах, зокрема державних, запрошує в команду. Очікування від претендентів: досвід роботи на посаді ССО, СОО чи СЕО; досвід у дилерстві продукту (оздоблювальні матеріали, заводи шпалер, кераміки, плінтусів, паркету та ламінату); досвід роботи з європейськими ринками та наявність своєї бази клієнтів буде плюсом.

На що може розраховувати майбутній працівник: гарантована ставка – 40 000 грн + % від обороту, зарплата в межах 100 000 грн; комфортне робоче місце; графік: пн-пт з 9:00 до 18:00; дружний та амбітний колектив; навчання та розвиток, відрядження по Україні, які повністю оплачуються.

Team lead, Media Buyer (Google) у Sinners (Київ)

Компанії, яка займається інтернет-маркетингом, потрібні працівники. Для роботодавця важливий досвід роботи: мінімум 1-2 роки з Google; вміння працювати з бюджетами від 1К$ на день (обов’язково). Робота full time.

Що отримає майбутній працівник; високі відсоткові ставки; повну інфраструктуру для комфортної роботи; можливість швидкого зростання; оффери від прямих рекламодавців; зарплату: % від конверсії – 150 000-200 000 грн.

Розробник Ruby on Rails у Maxbitsolution-ua (Київ)

IT-компанія в пошуках спеціаліста. Портрет ідеального кандидата: відмінно володіє мовою Ruby і може відрізнити Proc від Lambda; впевнено розробляє веб-сервіси на фреймворці Ruby on Rails версії 4,5,6.x; має досвід розробки API-only додатків; розуміється на чужому коді; має уявлення про мікросервіси та способи їх комунікації між собою; вміє писати unit tests.

Що пропонує компанія: фіксований оклад в межах 135 000-215 000 грн, своєчасну виплату; графік роботи: 5/2, пн-пт, з 10:00 до 19:00, віддалено; необмежені перспективи кар’єрного та професійного зростання; 100% оплату лікарняних, відпусток.

Фінансовий директор (Дніпро)

На що звертає увагу роботодавець, обираючи фінансового директора: вища освіта (фінанси, бухгалтерський облік та аудит); глибоке знання фінансового менеджменту, податкового законодавства, бухгалтерського та податкового обліку; досвід роботи фінансовим директором у середніх та великих компаніях; досвід роботи у холдингових компаніях фінансовим директором не менше 3-х років (буде перевагою); досвід створення фінансових служб із нуля; досвід створення систем бюджетування та управлінського обліку, консолідованої звітності; досвід організації роботи внутрішнього аудиту; досвід податкового планування та управління грошовими потоками; досвід роботи з банками, ЗЕД; досвід оцінки інвестиційних проєктів; готовність до переїзду у м. Дніпро.

Анонсується: офіційне працевлаштування, оплачувана відпустка та лікарняні; різнопланові цікаві проєкти; можливість побудувати процеси з нуля; робоче місце – центральний офіс компанії у м. Дніпро; зарплата – 150 000 грн.

Встигніть відгукнутися! Вакансії швидко закриваються!

«Підписуйтесь на Telegram-канал від robota.ua «Робота без досвіду, стажування, початок кар’єри». Там – актуальні вакансії та стажування в Києві для студентів, нещодавніх випускників та кандидатів без досвіду в різних галузях».

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також