Робота, що допоможе Україні, є на robota.ua! (І ще понад 45 000 актуальних вакансій)

Любі наші пошукачі!

Зараз сили команди robota.ua зосереджені на вакансіях, які допоможуть перемогти ворога та звільнити Україну від російських загарбників. Такі оголошення ми збираємо під окремим фільтром – “Працюємо на перемогу”. Якщо ввести ці слова в рядок пошуку на robota.ua – можна побачити перелік актуальних оголошень, спрямованих на допомогу українцям та нашій армії. Також ці вакансії ви можете побачити на головній сторінці robota.ua, відразу під рядком пошуку.

Спектр оголошень різний – від водіїв та волонтерів різних напрямків до касирів, продавців-консультантів, лікарів та фармацевтів.

Перелік термінових вакансій щодня поповнюється. Наші модератори вручну перевіряють та публікують всі вакансії, щоб жодна пропозиція від окупантів не потрапила на robota.ua.

Крім цього в нас більше 45 000 актуальних вакансій від майже 10 000 різних компаній по всій Україні. Тож якщо ви залишилися без роботи або потребуєте додаткового заробітку – можете скористатися пошуком за конкретним запитом та відгукуватись на релевантні для вас пропозиції роботодавців. Ми відслідковуємо їх актуальність, й у разі, якщо вакансія закриється або не буде активною – приховаємо її з результатів видачі.

Разом ми переможемо! Слава Україні!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також