Працевлаштування у дорожній сфері: в Україні стартував проєкт «Дороги та робота»

В Україні у 2020 році планується масштабне будівництво доріг у рамках національного проєкту «Велике будівництво». Для ремонту понад 6500 км доріг планують залучити рекордні 112 млрд грн. Такі дорожні плани та інвестиції створюють потребу в нових робочих місцях. Тому для оптимізації процесу працевлаштування Укравтодор разом із Кабміном та Офісом Президента у партнерстві з robota.ua та Державною службою зайнятості ініціювали запуск проєкту «Дороги та робота».

Грандіозне дорожнє будівництво створює нові вакансії

«Дорожня галузь у цьому році має виняткове значення для країни. Компанії, які виконують роботи на замовлення Укравтодору й отримують величезні державні замовлення, мають забезпечити працівників гідними заробітними платами й усіма соціальними гарантіями. Працевлаштування дорожніх спеціалістів має відбуватися офіційно та з дотриманням законодавства. А для бізнесу це можливість оптимізувати та пришвидшити процес кадрового пошуку» – коментує Президент України Володимир Зеленський.

Для втілення у життя амбітного сценарію Укравтодору і реконструкції понад 4000 км державних доріг у 2020 році, дорожня сфера планує залучити до співпраці понад 38 тисяч галузевих спеціалістів. Ще 120 тисяч робочих місць створять у суміжних сферах: йдеться про розвиток ринку проєктувальних й інжинірингових послуг, матеріальне виробництво та компанії зі сфери обслуговування. Державотворці розраховують і на стрімких розвиток придорожньої інфраструктури.

«Всього у 2020 році для реалізації планів Укравтодору планується залучити понад 150 тисяч працівників. Це не тільки персонал, безпосередньо залучений в дорожніх роботах, але й в суміжних галузях. Крім прямого працевлаштування Велике дорожнє будівництво має також вплив на всі сфери економіки, адже відремонтовані дороги оптимізують логістику, впливають на рівень цін, спонукають до розвитку внутрішній ринок» – підкреслив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Проєкт «Дороги та робота» — знайти місце для себе

«Дороги та робота» — це онлайн-інструмент інформування про можливості працевлаштування і, водночас, відповідь на кадровий запит від дорожніх компаній. Адже проєкт покликаний не лише залучити досвідчених спеціалістів на нові об’єкти дорожніх робіт, але й надати відповідь на питання: «Як стати дорожником без досвіду роботи?».

Для цього налагоджено співпрацю з «Навчальним центром з підготовки, перепідготовці та підвищенню кваліфікації кадрів». Тут співробітники дорожньої сфери здобувають освіту та мають змогу підвищити свої знання або перекваліфікуватися. У рамках проєкту користувачі зможуть у простій та зрозумілій формі дізнатися про необхідні кроки для переходу в дорожню галузь. Таким чином у багатьох з’явиться можливість у кризовий період знайти роботу в галузі з інтенсивним розвитком.

Принципи роботи онлайн-порталу

На сайті ви можете знайти потрібну вакансію за трьома критеріями: професією, регіоном і компанією. Після вибору бажаної опції, ви перейдете на окремі блоки сайту robota.ua, розроблені спеціально для проєкту. Підрядні організації оперативно розміщують свої вакансії, які доступні в єдиній базі robota.ua.

«Ми запрошуємо усі дорожні підприємства долучитися до проєкту “Дороги та робота” та долучитися до Меморандуму з Профспілкою працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України. Меморандум фіксує мінімальну заробітну плату дорожніх працівників на рівні 9 670 грн на місяць. Цей проєкт – ще один крок до ефективної та прозорої роботи галузі» — розповідає Голова Укравтодору Олександр Кубраков.

Генеральний директор robota.ua Микола Михайлов: «Ініціатива Укравтодору має величезне значення для відновлення економіки – близько 150 тисяч нових та вже існуючих робочих місць, які будуть залучені в рамках програми «Дороги та робота», відкриють для українського ринку працевлаштування нові перспективи розвитку. А ми в robota.ua подбаємо про те, щоб кожна відкрита вакансія знайшла свого найкращого кандидата».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також