robota.ua презентувала інноваційний офіс в UNIT.City

18 жовтня в головному івент-холі UNIT.City компанія robota.ua презентувала свій новий офіс та провела конференцію «Майбутнє», присвячену інноваціям і рекрутингу. «Минуле – статичне. Теперішнє – факт. Майбутнє… За нами!» – ця фраза стала гаслом події, тому що вона якнайкраще відображає зміни, які відбуваються зараз у компанії.

Захід «Майбутнє», організований командою robota.ua, був присвячений HR-трендам, інноваціям та технологіям, які чекають на нас в епоху трансформацій. Спікерами виступили як ключові співробітники компанії, так і запрошені гості.

Вступним словом розпочав конференцію генеральний директор robota.ua Микола Михайлов.

Радий вітати гостей у нашому новому домі – серці інновацій та технологій UNIT.City. Вже зараз це місце справедливо називають «Кремнієвою долиною» України, тут зосереджені всі можливості для інноваційного розвитку молодих талантів та цілих компаній. Впевнений, що тут ми примножимо надбання, які вже маємо, та вийдемо на абсолютно новий рівень розвитку

Привітав із новосіллям компанію robota.ua і CEO UNIT.City Домінік Піоте, який нещодавно зайняв цю посаду і має на меті перетворити UNIT.City на найбільший бізнес-осередок Європи:

UNIT.City – ідеальне місце для таких компаній, як robota.ua. Це, безсумнівно, зміцнить інноваційний парк, його нинішніх резидентів і команду robota.ua. Співробітники компанії приєднаються до товариства однодумців, будуть брати участь у найкращих галузевих заходах,  створювати тут нові цікаві продукти і сервіси. Ласкаво просимо!

Директор з продукту в robota.ua Яр Бірзул розповів про те, чого вже зараз вдалося досягти на шляху до інноваційного рекрутингу майбутнього:

Ми працюємо, щоб знищити безробіття в Україні. Щоб в усіх українців була цікава робота, а колективи були вкомплектовані на 100%. Для цього ми створюємо Продукт. Цінну, іноваційну технологічну платформу, де якісно з’єднуємо потрібні компанії з потрібними людьми. Останніми роками ми звели міцний технологічний фундамент, і вже збудували на ньому декілька унікальних можливостей: профілі поведінки, мапа ринку праці, Єва — штучний інтелект Matching, перший в Україні чат між пошукачами та рекрутерами, мобільний додаток для роботодавців. Ці кроки – лише початок шляху до великих змін на ринку праці. А в UNIT.City ми відчуваємо себе вдома, його атмосфера допомагає нам створювати цінні іновації для вас

Директор зі сталого розвитку ДТЕК Олександр Кучеренко виступив із лекцією: «Світ & Україна: до чого йде світова HR спільнота і чим живе Україна». Він розповів про майбутнє ринку праці та професії, які з’являться вже скоро:

У найближчі 20 років до 45% існуючих робочих місць у розвинених країнах будуть замінені роботами і комп’ютерними програмами. Світ майбутнього передбачає, що майже кожен із працівників буде володіти, як мінімум, найпростішими навичками програмування. Це означає, що люди повинні будуть зайнятися такою роботою, яку автоматика виконувати не зможе. Значна частина цієї роботи стане творчою. Як наслідок, здатність до творчості потрібно буде розвивати кожному незалежно від професії. Вже зараз можу назвати близько 14 професій, які з’являться у майбутньому. Серед них – транзистори, експансіоністи, максимайзери, контратакуючі та інші

Також Олександр Кучеренко показав приклад майбутнього, яке вже наступило, презентуючи навчальний VR-симулятор з костюмом Teslasuit. Його віртуальна система імітує операції виробничого процесу через VR і передає тактильні відчуття за допомогою унікального костюму Teslasuit.

Костюм Teslasuit. Фото з відкритих джерел

У ньому є біометрична система, яка зчитує показники організму, система захоплення руху, яка оцифровує руху людини і моделює віртуальну модель його положення, система температурного контролю та зворотній зв’язок на основі електростимуляції. Цей костюм допомагає ДТЕК навчати співробітників працювати з електроприладами без травм, тому що процес навчання відбувається у віртуальній реальності.

Після завершення лекційної частини на гостей конференції чекав драйвовий танцювальний флешмоб і знайомство з новим офісом robota.ua.

Детальніше про новий офіс гостям розказала Анна Соловйова, HR BP robota.ua:

Запросивши клієнтів до нашого нового дому, було дуже важливо не стільки показати ремонт і нові меблі, скільки розповісти про суть і призначення просторів, які ми в ньому створили. Наприклад, ми цінуємо культуру відкритого доступу до інформації та підтримуємо активний обмін статусами і взаємодію команд, саме тому в офісі реалізовано 21 приміщення для зустрічей різного типу і формату: від камерних «one to one» переговорних кімнат до амфітеатру місткістю до 70 людей, з декількома екранами.
Основний робочий простір так само демонструє нашу відкриту культуру і залученість у діяльність всієї компанії, саме тому у нас немає кімнат, ми практично створили повністю відкриті робочі зони. Ми вирішили взяти за приклад досвід деяких європейських колег і залишили майже 50 робочих місць вільними. Саме ця особливість нагадує нам щоранку про те, що компанія зростає і розвивається.
Якщо говорити про те, в якому стилі виконаний офіс, то ближче всього він до еклектики. А це значить, що прості форми, які нагадують лофт, ми доповнили, і наповнили простір деталями, пов’язаними саме з нашою компанією. Наприклад, в одному з наших великих мітингів ми реалізували маркерну дошку у вигляді головної сторінки сайту з рядком пошуку. Доповнили інтер’єр цікавим авторським світлом, навіть у робочих просторах для зустрічей. І додали велику кількість текстильних елементів, які надають простору затишок і відчуття комфорту.
Ну і для тих, хто буде у нас в гостях, ми дали цікаву можливість зробити Селфі на тлі нашого «брутального» простору ресепшн, і зробили це за допомогою вуличного округленого дзеркала для паркування 🙂

Команда robota.ua вдячна організаторам, гостям та спікерам заходу, а також UNIT.City за теплий прийом.

Вперед до нових перемог, адже майбутнє – за нами!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також