Команда robota.ua взяла участь у Wizz Air Kyiv City Marathon: як це було?

У суботу та неділю, 5-6 жовтня, у Києві пройшов 10-й ювілейний Wizz Air Kyiv City Marathon. Участь у ньому взяла рекордна кількість жителів – близько 17 тисяч людей бігли пліч-о-пліч, долаючи свої дистанції. Співробітники robota.ua не стали виключенням: у цьому році наша команда брала участь у марафоні вже вшосте!

З кожним роком кількість бажаючих перевірити свої сили зростає – у позаминулому році наша команда налічувала 20-25 учасників, у 2018 році нас було трохи більше 30-ти, а на ювілейному марафоні зібралось близько 45 співробітників компанії. Усі вони долали різні дистанції: 4,2 км, 10 км, 21 км, 42 км, а також естафети.

Щороку наших бігунів на трибунах вітає група підтримки співробітників, які з плакатами, кульками і оваціями закликають спортсменів до здолання дистанції та слідкують за їх самопочуттям. Цікаво, що учасники групи підтримки після марафонів також приєднуються до лав бігунів, і кожного наступного року біжать разом із ними. Такі ротації з уболівальників у бігуни стали вже доброю традицією в robota.ua.

До кожного марафону команда ретельно готується, для цього у нас є всі умови: тренувальні майданчики та манежі, квалифіковані тренери, які розробляють індивідуальні і групові графіки тренувань, душові кабіни та гардеробні кімнати в офісі.

Тренери Capital TRI Костянтин Вічканов та Лілія Лобанова мотивують спортсменів на більш серйозні дистанції та нові досягнення, слідкують за самопочуттям бігунів, консультують у питаннях харчування та здоров’я. Групові заняття відбуваються тричі на тиждень, також співробітники-бігуни можуть займатися в індивідуальному порядку, виконуючи вправи вдома.

robota.ua активно підтримує всі спортивні ініціативи, повністю спонсоруючи участь у марафонах та підготовку до них. Також у кожного співробітника компанії є можливість відвідувати тренажерний зал, ранковий футбол та заняття з йоги 🙂

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також