Роботи багато — життя одне: robota.ua запустила нову рекламну кампанію

Усі люди різні 

Як, вас не дивує ця карколомна новина?! Ну от. Це ж очевидно: комусь потрібні досягнення та кар’єра, а комусь досить просто працювати, щоб вистачало зарплати й сил на життя. І хоч би якою людиною ви були, це нормально: хотіти собі такого життя, яке вам подобається. Бо життя в кожного — лише одне.

Ми, robota.ua, допомагаємо всім знаходити одне одного. Бізнесу — потрібних людей у команду, HR-ам — класного спеціаліста на позицію, просто людям — просто таку роботу, з якою життя в радість. Але якщо робота перестала тішити, а вихідних днів стало занадто мало – можливо, час рухатись далі?

Саме на це надихає наша нова рекламна кампанія, створена креативною командою Fedoriv Agency.

«Поспілкувавшись з представниками 12 різних професій, ми зрозуміли, що всі вони, від комірника до журналістки модного видання, мають щось спільне. А саме: дуже довго терплять погану роботу. Найчастіше, занадто довго. Тому ми звертаємося до тих, кому бракує мужності, як іноді кожному з нас. Нас цікавлять всі українці, які незадоволені своєю роботою, але бояться її міняти. Ми хочемо, щоб за допомогою бренду robota.ua вони зрозуміли: якщо робота псує життя — це привід задуматися і подивитися вакансії»‎, — коментує Олександр Приходько, стратег в Fedoriv Agency.

То що ж робити?

Не обов’язково все кидати одразу, лишень подивіться інші варіанти на robota.ua. І якщо ви знайшли не просто роботу, а роботу, з якою життя буде відчутно ліпшим, розпочинайте активні дії.

Ось що в нас для цього є:

  • Конструктор резюме, щоб не сушити голову, як його скласти й оформити. Є коротка версія, щоб швидше відповідати на вакансії, і є повна версія, якщо ви хочете серйозно вразити компанії своїми досягненнями. Просто заповнюєте форму — і файл з вашим резюме готовий.
  • Мобільний додаток, щоб ви могли робити все те саме навіть без компьютера. Він працює і на Android, і на iOS, дає змогу переглядати вакансії на мапі, спілкуватися з роботодавцем у чаті й швидко відгукнутися на вакансію. І ми регулярно оновлюємо його, щоб зробити ще зручнішим (навіть коли здається, що зручніше вже нема куди!).
  • Рекомендації та корисні матеріали, що допомагають зорієнтуватися. Сайт рекомендуватиме вам вакансії на основі тих, якими ви цікавилися.  А аналітичний інструмент “Прозора Робота” підкаже, де можна подивитися середню зарплату по вашій позиції чи які бонуси мають різні компанії. Можна отримувати свіжі вакансії прямо у Viber, а можна навіть приховати нецікаві для вас пропозиції, щоб не відволікатися на них.

Окрім цього, ми маємо найбільшу кількість пропозицій від провідних українських та міжнародних компаній, інтерактивну мапу вакансій, зручний мобільний додаток і безліч інших можливостей для того, щоб ви не терпіли роботу, яка перестала приносити радість. Понад три мільйони пошукачів вже обрали нас в якості платформи для пошуку роботи, й ми щиро вдячні вам за таку довіру.

Зустрічайте героїв нашої рекламної кампанії у соцмережах, на біллбордах, на ТБ та в YouTube. І пам’ятайте: роботи багато – життя одне 🙂

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також