Розквітай: топ перспективних стажувань березня

Розпочати кар’єру з першими днями весни, коли настрій особливо оптимістичний, а плани сповнені надій – символічно, правда? А пропозицій від компаній у різних містах та галузях безліч. У нашій традиційній добірці – лише деякі з них.

Старт кар’єри з Forward Bank (Черкаси)

Банк запрошує студентів останніх курсів, молодих фахівців та всіх охочих розпочати кар’єру у банківському секторі – приєднатися до команди професіоналів фінансового ринку. Досвід роботи необов’язковий, важливо вільно володіти українською та російською мовами, мати чітку дикцію та правильну вимову, бути командним гравцем і орієнтованим на результат, відкритим до нових знань та досвіду. Банк пропонує офіційне працевлаштування, гнучкий графік роботи (працівники обирають самостійно), додатково оплачуваний період базового навчання та адаптації, можливість користуватися корпоративною бібліотекою, широкий вибір навчальних програм та тренінгів, можливість участі в спортивних, благодійних та корпоративних заходах.

Finance & accounting traineeship Procter&Gamble (Київ)

Компанія запрошує приєднатися до програми стажування у фінансовому напрямку. Пропонується участь у проектах із першого дня, підтримка досвідчених наставників, програма розвитку. Винагорода – 21 000 грн (брутто), компенсаційний пакет (медичне страхування, ланчі, додаткові дні відпустки), гнучкі робочі години та можливість працювати віддалено. Очікування від кандидатів – студенти 3-6 курсів або випускники (до 12 місяців після закінчення вишу), англійська на рівні Upper-intermediate, навички вирішення проблем, позитивне ставлення до викликів та змін, аналітичні та лідерські навички. Тривалість – 6-12 місяців.

Кар’єрні програми в Coca-Cola HBC (Київ)

Компанія запрошує студентів 4-6 курсів та випускників, які люблять енергійне середовище, взяти участь в оплачуваній кар’єрній програмі Coke Internship, що передбачає неповний робочий день, гнучкий графік та навчання. Міжнародна компанія відкриває молодим спеціалістам можливості в таких напрямах: уже зараз – відділи фінансів, IT-підтримки, контроль якості та програміст на виробництві, а також у травні – трейд-маркетинг та маркетингова аналітика. Для кандидатів бажане володіння англійською мовою на середньому рівні. Тривалість – 4-6 місяців.

Також є можливість приєднатися до Management Trainee Programme RISE – це дворічна програма для випускників, яка допоможе розвинути унікальні здібності і забезпечить можливість постійного навчання. Досвід не є обов’язковою вимогою, але пристрасть до навчання – так. Запрошуються кандидати, яким подобається отримувати новий досвід, які швидко вчаться та прагнуть зростати, доводити справу до кінця, яких мотивують складні та різнопланові завдання. Тривалість – 2 роки, повна зайнятість.

Програміст (стажування) в «Кернел» (Чорноморськ)

Найбільший в Україні виробник та експортер соняшникової олії у межах програми «Кернел Шанс» пропонує взяти участь у конкурсі на вакансію. Вимоги до кандидатів: випускник або студент 3-6 курсу, спеціальність (економічна кібернетика, комп’ютерні системи та технології тощо), знання базових конфігурацій 1С буде перевагою, системність, аналітичне мислення, комунікабельність, відповідальність, ініціативність. Всі молоді спеціалісти компанії забезпечуються гідною заробітною платою, офіційним працевлаштуванням, висококваліфікованим наставником на період стажування.

Фахівець з дослідження ринку «1+1 медіа» (стажер) (Київ)

Медіахолдинг у пошуках фахівця (стажера), який прагне стати частиною команди. Вимоги: студент вишу (бажана спеціалізація: кібернетика, статистика), відмінне володіння MS Office, готовність до роботи з великими об’ємами інформації, системне мислення та аналітичні здібності, оперативність при виконанні поставлених завдань, відповідальність, уважність до деталей. Основні обов’язки: аналіз ринку PAY TV (телебачення), збір та оновлення даних, робота з CRM-системою, формування звітності. Обов’язковою вимогою участі у відборі є наявність відеорезюме.

Стажер у відділ маркетингу INTERTOP Ukraine (сектор PR) (Київ)

Мережа роздрібних магазинів шукає в команду кмітливого стажера у відділ маркетингу (PR). Знання англійської мови – обов’язково. Інші побажання до кандидатів – навички з написання текстів, уміння швидко та якісно знаходити інформацію, розуміння, як важливо все робити вчасно, уважність, стресостійкість, освіченість і старанність. Компанія пропонує можливість зростати як професіонал і всебічно розвиватися (навчання, профільні заходи, соціальні ініціативи), офіційне працевлаштування (КЗпП + соцпакет), зручний графік роботи тощо. Зарплата – 8000 грн.

Менеджер торгового відділу (стажер, Metro Store Academy) (Одеса)

Побажання до кандидата: вища освіта, бажання працювати в міжнародній компанії, володіння англійською (Intermediate), мобільність у межах України. Пропонується скористатися можливістю стати керівником відділу у компанії Metro Cash and Carry за 6 місяців. Надається можливість пройти стажування безпосередньо в торговельному центрі МЕТРО, достойна заробітна плата під час стажування, наставник, книга стажиста, зрозуміла мапа розвитку.

Стажер – інвестиційний аналітик у команду Прозорро.Продажі (Київ)

Команда пропонує пройти безоплатне тримісячне стажування. Умови: повний/неповний робочий день, можливість суміщення з навчанням, безоплатне стажування з можливістю подальшого працевлаштування. Необхідні: вища економічна або математична освіта, володіння MS Word, Excel та PowerPoint (зведені таблиці, формули, графіки та презентації), аналітичний склад розуму та вміння працювати з великим обсягом інформації, вільне володіння англійською мовою буде перевагою, вміння та готовність швидко вчитись.

Асистент ветеринарного лікаря в Dog City (Київ)

Зоосадок і зооготель у пошуках людей, які щиро люблять тварин. Комфортні умови роботи, багато свіжого повітря, знання за європейською методикою роботи з тваринами, своєчасна заробітна плата, графік роботи доба через дві. Завдання: надавати першу допомогу, працювати з групою собак за принципом 1 людина на 10-15 вихованців одночасно, прибирати за тваринами, годувати відповідно до їх особистого дієт плану, мити і сушити, бути надійним і відповідальним у роботі, заповнювати документацію. Зарплата – 6000-9500 грн (ставка + бонуси).

Молодший бухгалтер у CRH (стажер) (Кам’янець-Подільський)

Стажування є оплачуваним і триває 1 рік, за який учасники знайомляться з усіма бізнес-процесами. Відбувається на базі одного з найсучасніших у Європі заводів з виробництва цементу ПАТ «Подільський Цемент» (м. Кам’янець-Подільський). Для аплікантів з інших міст компанія оплачує житло. Побажання: профільна вища освіта (студент останнього курсу або випускник за наступними спеціальностями: фінанси, економіка, облік і аудит), бажання вивчати англійську мову, мобільність у межах України і не тільки, прагнення до розвитку та здатність швидко навчатись, командний гравець і орієнтованість на результат, наполегливість та захопленість своєю професією.

Полірувальник ювелірних виробів – «Золотий Вік» (учень) (Запоріжжя)

Ювелірний завод запрошує на роботу ювелірів-полірувальників виробів, а також бажаючих навчитися і працювати за цією професією. Побажання: чоловік, до 35 років, посидючий, терплячий, кропіткий, 100% зір, хороша координація і розвинена дрібна моторика рук, висока концентрація уваги, досвід роботи за робітничими професіями. Пропонується можливість розпочати трудову діяльність без спеціальної освіти в команді професіоналів, офіційне працевлаштування, заробітна плата за результатами роботи, безкоштовне навчання та професійний розвиток, комфортні умови, соціальний пакет, система заохочень, корпоративні розважальні заходи.

Стажер відділу професійного здоров’я та травматизму, Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України (Київ)

У кандидата має бути: вища освіта або студенти 4-5 курсу заочної форми навчання за напрямками «Соціологія», «Громадське здоров’я»; досвід роботи у соціальних проектах або громадських організаціях буде перевагою; вільне володіння українською мовою, англійська мова на рівні Intermediate, вільне володіння ПК, Microsoft Office, Power Point. Обов’язки: участь у розробці інформаційних кампаній для підвищення обізнаності населення щодо профілактики неінфекційних захворювань, зокрема професійних захворювань, травматизму та смертності від зовнішніх факторів; вивчення та впровадження кращих світових практик щодо питань професійного здоров’я, здорового способу життя, попередження травматизму та смертності від зовнішніх факторів тощо. Кандидат отримує можливість змінювати на краще галузь охорони здоров’я України, ринкову та своєчасну заробітну плату, корпоративне та міжнародне навчання тощо.

Стажер (економічна аналітика) в ILF (Харків)

Юридична компанія в пошуку стажера (економічна аналітика) до операційної дирекції, який буде допомагати адмініструвати роботу у департаменті. Кандидат зможе вивчити всі бізнес-процеси в операційній дирекції, зрозуміти, як створюється бізнес-аналітика компанії, навчитись працювати з цифрами та їх впливом на бізнес, брати участь у реальних кейсах. Очікується бажання навчатися і не боятися викликів, аналітичне мислення, посидючість, системність у прийнятті рішень, комунікабельність та наполегливість. Пропонується можливість працювати з даними фінансового та управлінського обліку, проводити аналіз даних, складати управлінські звіти,  подавати інформацію в графічному вигляді та готувати презентації тощо.

Стажер на виробництво в Ajax Systems (Київ)

Компанія займається розробкою та виробництвом бездротових систем безпеки та smart home девайсів для глобального ринку. Необов’язковий досвід роботи на виробництві електроніки, головне – бажання розібратися і розвиватися в цьому напрямку. Очікується: середньо-спеціальна освіта (технічна), посидючість, любов до порядку. Особисті якості: порядність, відповідальність, старанність, уважність, працьовитість. Пропонуються хороші умови праці (закріплене робоче місце, зручний спецодяг, затишно обладнана кухня тощо), трансфер від метро, навчання та наставництво від досвідчених професіоналів, можливість професійного та кар’єрного росту, зарплата – 10 000 грн.

Mars Leadership Experience Program (Київ)

Mars Leadership Experience Program стартує в Україні. Це трирічна програма розвитку майбутніх лідерів, яка передбачає роботу у трьох різних країнах, у різних відділах та над різними проектами. Для студентів випускних курсів та нещодавніх випускників вишів (2 роки з дати випуску). В обов’язки входитиме: вести відповідальні проекти в різних відділах компанії, пробувати себе на різних позиціях, у різних країнах, отримувати різнобічний досвід і комплексне бачення бізнесу та активно розвивати свої компетенції, щоб після завершення програми бути готовим зайняти лідерську позицію в компанії. Старт у вересні 2020. Реєстрація відкрита до 31 березня.

Інженер-механік (стажер), «Кривий Ріг Цемент»

Лідер у сфері виробництва цементу, бетону та інших будівельних матеріалів запрошує до своєї команди. Побажання: студент 5-6 курсу або випускник вишу напрямку інженерної механіки та обслуговування обладнання для виробництв; активна життєва позиція та високий рівень успішності в навчанні, вміння працювати в команді, здібність до швидкого самонавчання, відповідальність, націленість на результат, бажання будувати свою кар’єру у великій системній компанії. Період стажування – до 11 місяців під керівництвом досвідченого куратора; гнучкий графік роботи, що дає змогу поєднувати стажування та навчання, офіційне працевлаштування та виплата заробітної плати, медична страховка, немісцевим кандидатам надається гуртожиток.

Стажер департаменту планування Danone Dairy (Київ)

Компанія оголошує про старт програми стажування в департаменті планування – Surf Danone: 18 місяців, відповідальні завдання і участь у проектах, реальний досвід роботи в FMCG. Пропонується можливість спробувати себе у відділах планування виробництва, прогнозування продажів та відділі проектного менеджменту, досвід роботи з різним функціоналом (робота з документами, аналітика, прогнозування попиту та виробництва). Побажання: студент/-ка 3-6 курсу (напрямки: аналітика, економіка, фінанси тощо) або випускники, вміння рахувати, англійська на рівні Intermediate і вище, прагнення до розвитку. Пропонується повна або часткова зайнятість, заробітна плата та офіційне працевлаштування, можливість побудувати кар’єру в міжнародній компанії.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також