Руйнуючи стереотипи: навчання та стажування за програмою Returnship від Kyivstar

14 вересня 2021 р. Kyivstar розпочав вже третій набір стажистів за програмою Returnship. Цьогоріч проєкт розширився – окрім стажування компанія проводить навчання з повернення у професію «Знову вКУРСІ». Дана ініціатива реалізується, щоб підтримати фахівців з великою перервою у стажі, проте які мають бажання знову працювати, а також тих, хто прийняв рішення кардинально змінити сферу діяльності.

«Returnship – єдиний проєкт на ринку праці в Україні, який переймається питаннями працевлаштування фахівців, які мають значну перерву в стажі. Ми вирішили показати на власному прикладі, що професіоналізм – це не про вік. Впевнені, що і в 35+, і в 50+ кожен може знайти гідне застосовування власного досвіду та бути ефективним. А якщо є велике бажання – навіть освоїти новий фах та змінити сферу діяльності, – зазначає Оксана Олійник, HRD та директор та розвитку організації Kyivstar. – Проєкт – це winwin ініціатива, адже компанія не лише надає можливість претендентам знову повірити в себе, проводить навчання та надає шанс професійно реалізуватися, але й в результаті отримує мотивованих та кваліфікованих фахівців».

Навчальна програма «Знову вКУРСІ»

Новий напрям проєкту Returnship. Протягом 3-х тижнів Kyivstar безкоштовно буде проводити 6 лекцій (онлайн) для пошукачів. Мета навчання – повернути впевненість претендентів у свій професіоналізм та допомогти здобути необхідні знання та навички для успішного проходження процесу рекрутингу. Приблизна кількість слухачів – 100. Навчання буде проходити онлайн – з 11 жовтня 2021 року.

Стажування Returnship

Старт  1 листопада 2021 року, тривалість – 4 місяці, передбачає офіційне оформлення та зарплату. Стажисти потрібні у бізнес-підрозділ ІТ; дирекцію з персоналу; бізнес-підрозділ корпоративного ринку; маркетинг; дирекцію з розвитку нових напрямів бізнесу.

Через пандемію стажування буде проходити у гібридному форматі: офіс/віддалено. Онбордінг компанії дає можливість швидко й ефективно адаптувати нових працівників. Стажистів супроводжуватимуть бадді, вони консультуватимуть із різноманітних питань, допомагатимуть відновити/отримати першочергові навички. Аби стажисти максимально відчули організацію та заглибились у бізнес-процеси, проводитиметься навчання (напрями – різні), тренінги з особистісного розвитку.

Програма Kyivstar Returnship розпочалася у 2019 році. За 2 роки функціонування проєкту стажування пройшли 24 громадяни, 10 з яких стали частиною команди «Київстар». Якщо у компанії є вакантні посади, а стажисти відповідають професійним навичкам та вмотивовані, випускників програми можуть запросити на роботу.

Варто зауважити, що окрім Returnship у Kyivstar уже 4 рік діє програма стажування для студентів: STARt Yourself. Студенти 3+ курсів можуть закріпити на практиці знання, отримані у вишах та запропонувати і реалізувати свої ідеї. У «молодших» стажистів гнучкий графік роботи, що дає можливість поєднувати роботу та навчання.

Як взяти участь у стажуванні та навчанні

Кожен учасник програми може подати заявку на участь на лендінгу проєкту, це стосується і стажування, і навчання, або обрати один напрям. Варто зазначити, що стажистами можуть стати фахівці, які на момент подання заявки не працевлаштовані офіційно. Це пов’язано з тим, що на час дії програми їх офіційно оформлюють до штату організації, а також вони зайняті повний робочий день (понеділок-п’ятниця).

Заявки на навчання «Знову вКУРСІ» можна подавати до 24 вересня за посиланням.

Заявки на стажування Returnship можна подати до 30 вересня за посиланням.

Участь у програмі – безкоштовна.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також