Що драйвить геймдев-фахівців у роботі? Результати опитування

Студія розробки ігор Pingle Game Studio надала результати внутрішнього опитування працівників у GameDev. Співробітники компанії поділилися тим, що є мотиваторами для роботи в індустрії. Респонденти мали різний досвід роботи: 54% – працюють в компанії близько 2-х р.; 27% – від 3 до 5 р.; 19% – 5+ р.

Які ігрові жанри є улюбленими

Ігри надихають створювати нові, захопливі творіння у геймдев-індустрії. 39,1% опитуваних зазначили, що обирають ігри у жанрі RPG; 15,5% – шутери; 14,5% – стратегії. Щодо настільних ігор, головоломок, action-adventure ігор, то вони не такі популярні серед працівників. Згідно з результатами опитування, найбільше вразили за останній час співробітників:

  • The Witcher 3.
  • Cyberpunk 2077.
  • Alien: Isolation.
  • Horizon Zero Dawn.
  • Escape from Tarkov.

Суттєвими критеріями, які мають вплив на призначений для користувачів досвід, для більшості співробітників – реалістичність та візуальна складова гри.

Також деяких фахівців важлива оптимізація гри, її сюжет і динаміка.

Улюблені ігрові платформи

93% опитаних наразі обрали платформу PC, а 81% планують це зробити; 25% співробітників вподобали PS4; 17% – Android. Лише 0,9% респондентів обрали VR.

З платформою PS 5 хочуть попрацювати 66% співробітників. Майже 50% цікавляться Xbox Series X, а 29% – Xbox One. З Nintendo Switch хочуть попрацювати 25,5% співробітників. Третина опитаних планують продовжувати працювати з PS4. Для 20% респондентів iOS – платформа для роботи на майбутнє.

Головні завдання та challenges

38% опитаних щодня зустрічаються з Unreal Engine-розробкою. Майже кожен четвертий працівник займається 3D-розробкою. Головні завдання фахівців: для 19% респондентів – розробка графічного інтерфейсу; для 17% – ігрова механіка; для 15,5% – Unity-розробка.

Головний challenge, з яким 42% респондентів хотіли б стикнутися – створити нову революційну гру для великої аудиторії.

Освоєння нових захопливих технологій обирають 25,5% респондентів.

Майже кожен четвертий респондент зазначив, що робота співробітників ускладнюється нецікавими, однотипними завданнями. Також на якість роботи впливають дедлайни.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також