Ловіть нову добірку книжок для серпневого читання від наших букхантерів. Читайте, прокачуйте саморозвиток, насолоджуйтесь емоціями та надихайтесь на великі справи.

«100 бесід з психологом», Олександр Бондаренко, Тетяна Петкова

Унікальна книга, яка складається з психотерапевтичних діалогів. Кожний читач може знайти відповідь на власні психологічні проблеми, які бентежать. Хвороблива залежність від кохання, емоційна – від іншої людини, батьківське гіперпіклування, дружба між чоловіком та жінкою, як вижити поруч з «жінкою-бульдозером» або «жінкою-термінатором», багато описано про шлюб та людські відносини. І навіть про містику та гороскопи. Корисна книга, допоможе розібратись у собі та навколишніх, додає життєвого досвіду. Радимо.

«Міс Грем. Кулінарна книга шпигунки», Селія Різ

Історія починається у Великобританії, після Другої світової війни. Едіт Грем, скромна, непоказна вчителька німецької, яка прагне пригод, зголошується на заклик Великобританії увійти до Комісії з контролю, яка наймає англійців відбудовувати зруйновану націю у Німеччині. Але у керівництва Комісії на Едіт інші плани: вона має вийти на інший рівень – стати шпигункою. Хто як не Едіт: знає німецьку, а головне – особисто графа Курта фон Стабенова, одного з найрозшукуваніших воєнних злочинців (колись разом вони мандрували Англією). І ось Едіт у Німеччині, вона шпигунка, вчителька німецької, яка ще й веде кулінарну колонку, передаючи через рецепти зашифровані повідомлення. Крута історія, захоплює, читається на одному диханні. Дуже гарний продукт. Рекомендуємо.

«Мій дідусь був черешнею», Анджела Нанетті

Одна з тих дитячих історій, якими захоплюються і дорослі. Хлопчик Тоніо розповідає історію свого родинного життя. У нього є мама й тато, між якими часто відбуваються непорозуміння, дідусі й бабусі, одні – міські, другі – сільські. І море пережитих дитячих емоцій: веселих та сумних. Розуміння того, що у світі крім радощів є й розпач, смуток, навіть смерть. Книга повертає у дитинство, де дива завжди поруч, попри всі негаразди, варто лише відкрити для них своє серце. Нам сподобалось: правильна дитяча література, душевна та реалістична. А написано так, що хочеться цитувати, повторювати та захоплюватись.

«Вілла Деккера», Юрій Винничук

Для гостроти відчуттів додамо у добірку «детектив із львівським присмаком». Саме так називають критики книгу сучасного українського автора Юрія Винничука. Передвоєнний Львів здригається від серії загадкових вбивств та несподіваного зникнення євреїв, вивезених до Палестини, але які так і не прибули до місця призначення. Наш герой, «нічний репортер» Марко Кирилович, працює у львівській газеті та неофіційно допомагає комісару Роману Обуху розслідувати страшні злочини. Попри моторошний сюжет, книга читається легко. А чого варті описи львівських вуличок! Любовні та кримінальні інтриги тримають читача на гачку від самого початку до останньої сторінки.

«Так буває, або історії з життя», Василіса Савицька

Дуже подобаються нам такі життєві збірки оповідань. Різні люди, різні характери, різні події. Переймаємося, проживаємо їх життя, відчуваємо їхні проблеми.

Ця книга саме така: про кохання, зраду, допомогу, розуміння та надії. Зачіпає до глибини душі. Її робоча назва «Вінегрет». Так і є: насипала авторка у збірник оповідань, приправила різними емоціями, от і маємо ліричну, душевну книгу. Обов’язково до прочитання.