Ловіть момент: топ-10 вакансій сезонної роботи

Літо – пора не лише для відпусток. Саме у цей спекотний період на ринку праці з’являється багато вакансій тимчасової роботи. Для тих, хто шукає підробіток у кризове посткарантинне літо на robota.ua є чимало пропозицій. Ми зібрали для вас десять найкращих вакансій сезонної роботи, що допоможуть провести залишок літа з фінансовою користю.

Вожатий до літнього табору в комп’ютерну академію ШАГ (Одеса)

Одеська філія комп’ютерної академії ШАГ у пошуках вожатого (-ї) до літнього табору. Запрошують студентів від 18 років (які навчаються бажано за напрямками психологія та педагогіка), що люблять дітей, уміють налагоджувати з ними контакт та виявляти їх потреби. До обов’язків входитиме допомога завучу та викладачам табору, взаємодія зі студентами та їх батьками, підтримка дітей та дружба з ними. Одна зміна триває 10 днів: робота у будні з 9 до 18.

Агроном/Обліковець на жнива в ТОВ Вестер (Хмельницький)

Агро компанія, що динамічно розвивається запрошує у свою команду обліковця на жнива. До обов’язків входитиме контроль документації, облік вантажів, оформлення товарно-транспортних накладних та підготовка щоденної звітності. Роботи будуть проводитися у Рівненській, Тернопільській та Хмельницькій областях. Серед вимог: професійно-технічна або незакінчена вища освіта (студент останніх курсів), досвід роботи у діловодстві, бути готовим до відряджень та використовувати власний автомобіль у робочих цілях. Обіцяють компенсацію витрат, офіційне працевлаштування та своєчасну виплату заробітної плати.

Інженер-проєктувальник автомобільних доріг у Парк Нових Технологій (Київ)

Приватне підприємство шукає на проєктну роботу фахівців автодорожньої галузі. Вимоги: вища освіта, знання AutoCad, MS Office та інших специфічних програм для проєктування автомобільних доріг, вміння робити необхідні розрахунки, знання нормативної документації та готовність до відряджень. Потрібно буде розробляти проєктну документацію та узгоджувати її із замовником та готувати технічні завдання для суміжних спеціальностей.

Молодший фахівець у сховище документів у Банк «Південний» (Одеса)

Акціонерний Банк «Південний» шукає працівників для прийому та сортування документів. Потрібно: зібрати в єдину базу отримані документи, відстежити статус отриманої справи, відкриті справи розміщати за номером, а закриті – описати та відправити в архів. Пропонують офіційне працевлаштування, нормований робочий день та зарплатню у розмірі 7600 гривень.

Політтехнолог, керівник виборчого штабу (Бориспіль)

Претендент на посаду політтехнолога повинен мати досвід роботи у розробці та проведені ефективних виборчих компаній та вміти створювати чи управляти ефективними командами. До обов’язків входитиме розробка партійних документів, розробка різноманітних заходів для поліпшення позиціювання партії, формування виборчої стратегії кандидата та комунікація зі ЗМІ.

Продавець відділу гастрономія у супермаркет Фора (Ірпінь)

У мережу супермаркетів «Фора» на період літніх канікул шукають студента на посаду продавця. До обов’язків входитиме обслуговування клієнтів, нарізання, зважування та пакування товарів, підтримування порядку у торговому залі, участь в інвентаризації, підготовка товару до продажу, його викладка та перевірка. Пропонують офіційне працевлаштування, високу і стабільну заробітну плату, можливість кар’єрного росту та отримання цікавих знань.

Перекладач англійської у бюро перекладів Філін (Харків)

Міжнародне бюро перекладів у пошуках перекладача англійської мови для роботи над великим проєктом з нафтогазової тематики. Повна завантаженість на термін близько місяця. Робота у SmartCAT з об’ємом близько 20 перекладених сторінок щодня. Пропонують віддалену роботу з можливістю довготривалої співпраці.

Адміністратор відділу підтримки продажів у Лінгвіст (Київ)

Через зростання сезонного навантаження на період серпня-жовтня компанія Лінгвіст потребує адміністратора відділу підтримки продажів. Працівнику необхідно буде допомагати менеджерам в організації просування і продажів продукції компанії, адмініструвати продажі, вести облік повернень товару та внутрішню звітність. Вимагають наявність схожого досвіду від двох років, знання 1С, грамотну мову, самоорганізованість, відповідальність та цілеспрямованість. Робота у центрі міста зі своєчасною виплатою зарплатні.

Сімейний лікар на базу відпочинку (смт. Кирилівка)

Сімейний курорт-готель «Пересип» у пошуках лікаря на період серпень-вересень. Серед вимог досвід роботи педіатром або терапевтом від двох років, бажаний досвід роботи у дитячих таборах або на базах відпочинку, відсутність шкідливих звичок. До обов’язків входитиме надання першої медичної допомоги, контролювання дотримання санітарних норм у їдальні та бракераж продуктів. Пропонують безкоштовне проживання та триразове харчування, офіційне оформлення та високу зарплатню.

Бармен-офіціант у готель (смт. Ясіня, курорт Драгобрат)

Готельно-ресторанний комплекс Адреналін на гірськолижному курорті Драгобрат потребує бармена-офіціанта. Шукають хлопця з досвідом роботи від двох років, зі знанням офіціантської та барної справи, комунікативного та ввічливого. Пропонують роботу на увесь сезон – до середини вересня. Проживання та харчування коштом роботодавця, вихідні незакріплені, заробітна плата – від 15 000 грн.

Поспішайте відгукнутися, адже вакансії швидко зариваються!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також