Сезонна робота: 14 пропозицій «на зараз» або заздалегідь

Свята немов би скінчилися, час приступати до роботи. Звісно, хтось шукає роботу довготерміново, а комусь потрібний підробіток. Ті, хто шукав сезонну роботу перед новим роком, можуть подумати, що у новому році таких пропозицій більше не буде. Поспішаємо з доброю новиною – сезонна робота не закінчується, вона трансформується. Наразі є пропозиції роботодавців і «на зараз», і навіть на майбутнє літо. Подивимось, що пропонують.

Якщо казати про зимові вакансії, маємо багато пропозицій по всіх куточках України. Звісно, на першому місці гірськолижні курорти Західної України (Поляниця, Буковель, Яремче, Славське, Драгобрат)  – і це пропозиції роботи покоївкою, господарником або офіціантом  (ще одна пропозиція – тут). Заробітну платню пропонують різну – від 6 000-11 000 грн покоївці до 16 000 грн івент-менеджеру.

Але не тільки заробітною платнею намагаються залучити сезонних працівників – у більшості пропозицій до соцпакету входять безкоштовне проживання та харчування. Себто заробітна платня є чистим прибутком і вже не виглядає такою скромною. Хоча покоївці в Австрії пропонують аж 35 000 грн.

З інших сезонних пропозицій «на зараз» можливо обирати між вакансією пакувальника на касі, фахівця з сортування договорів в банку, стажуватися у закупівлі, спробувати себе у якості помічника менеджера з персоналу тощо.

Якщо ж треба планувати літню зайнятість, як не дивно, пропозиції вже є. І географія їх різнобарвна – від українських міст та містечок до закордонних підробітків. По-перше, користуються попитом покоївки. Наприклад, у Коблевому на базі відпочинку Ассоль вже зараз чекають на людину, яка зможе протягом літа прибирати номери їх готелю. Заробітну платню пропонують 11 000 грн, але щодо безкоштовного проживання та харчування ніяких відомостей немає.

В Генічеську чекають на масажиста – з 15 червня по 15 вересня. Потрібен фахівець з дипломом про закінчення профільних курсів та досвідом роботи від року. Ще один важливий фактор – відсутність алергії на бджіл, тому що потрібно буде робити масаж на вуликах з бджолами (але безпека гарантується). За таку роботу платитимуть ставку (в залежності від кількості масажів) – роботодавець вказав середню суму в 15 000 грн. Непогано, якщо врахувати, що проживання та харчування надаються безкоштовно. Є можливість працевлаштуватися офіційно. Якщо ж масажисту хочеться підзаробити вже зараз – є можливість працевлаштуватись у Словаччині.

Ще одна літня вакансія – адміністратор мотузкового парку. Робота цікава тим, що однією з вимог є підтягування на турніку не менше 10 разів. Робота буде на Блакитних Озерах Краснолиманського району – де розташовані бази відпочинку Малібу Рів’єра. З травня по вересень. Пропонують 6500 грн винагороди за таку працю: інструктувати відвідувачів парку про заходи безпеки, показувати і навчати як користуватися страхувальним спорядженням. І вести спостереження за правильністю використання страхувального обладнання. Проводити рятувальні роботи шляхом самостійного проходження конкурсів (відрізків) мотузкового парку для зняття завислого на відрізку відвідувача парку. Вести книгу обліку відвідувачів мотузкового парку.

Ті ж, хто захоче спробувати власні сили у підробітку за кордоном, вже зараз мають готуватися, бо, наприклад, маємо вакансії аніматорів у Турції. Тут аж на 3-6 місяців потрібні життєрадісні дівчата та хлопці. І навіть без досвіду роботи. Або стати учасником танцювального шоу. Звісно, зарплатня в 15 000 грн, навіть з безкоштовним перельотом, проживанням та харчуванням не дуже приваблива, але роботодавець пише, що працювати треба 30-60 хвилин на день…

Тим, хто шукає підробітку саме через гроші, треба вчити іноземну мову та працевлаштовуватися офіціантом на круїзний лайнер. Роботодавець теж гарантує піврічне працевлаштування. Переліт на судно та додому за рахунок роботодавця, безкоштовне проживання та харчування, уніформу теж надає роботодавець.

Для бажаючих працювати з лютого є можливість долучитися до груп, які збирають цитрусові в Іспанії. Треба буде збирати апельсини, мандарини та ківі за 7 євро на годину (робочий день 8-12 годин по 5-6 днів на тиждень), але проживання коштуватиме 100 євро на місяць. Або збирати врожай вже влітку в Фінляндії – пропонують виїзд з 15 червня на 90 днів з оплатою до 6 000 євро за сезон.

Тому фахівцям, які намагаються знайти сезонний підробіток, не варто засмучуватися – для них є пропозиції і на найближчий час, і на більш віддалений. І на теренах Батьківщини, і трохи далі. Варто лише зрозуміти, яку саме роботу шукаєш, що потрібно, аби її здобути – і все вдасться.

Вакансії швидко закриваються!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також