Сформована програма GameDev Conference 2016

Уже вп’яте наприкінці січня Львів збере понад 400 геймерів та розробників ігор на GameDev Conference.

На сайті можна переглянути програму події. 5 потоків конференції – GameDev Business, GameDev Tech, GameDev Art, GameDev Indie, GameDev Evolution –  охоплюють усі аспекти розробки ігор: від геймдизайну, програмування, арту до паблішингу, просування та історій успіху. Вже відомі теми 39 доповідей. Відвідувачі можуть вільно переходити з потоку на потік.

Подія традиційно відбудеться в стінах Українського католицького університету: м. Львів, вул. Хуторівка, 35а.

На конференції виступить більше 40 спікерів з України, Білорусі, Румунії. Серед них – представники компаній Ubisoft, Wargaming, Gameloft, Playtika, N-iX, iLogos, Nika Entertainment та інші.

Окрім виступів спікерів, на події відбудеться фінальний тур конкурсу ігор Yodo Game Award, в якому визначать переможців 2015 року в номінаціях: Best Game, Best Indie Game, Best Mobile Game, Best Visual Art, Best Game Design, Best Tech Solution та Best Idea. До участі вже зголосилися 32 іграшки. Реєстрація триває до 10 січня, а голосування за фіналістів – до 15 січня. Переможці конкурсу отримають квитки на іноземні гейм-конференції.

Досвідчені доповідачі та обмін досвідом –  це ще не все, що організатори обіцяють відвідувачам конференції. На вас чекає насичена розважальна програма з іграми й конкурсами, а після офіційної частини організатори запрошують на неформальне afterparty в Хмільний Дім Роберта Домса.

За тиждень до події, а саме 23-24 січня, відбудеться ігровий хакатон GameJamJar. Це чудова нагода як для професіоналів, так і для початківців поринути у світ розробки ігор і за 24 години створити власну гру. Деталі події очікуйте згодом.

Більше про подію читайте на сайті та у Facebook.

Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном (095) 205-51-02.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також