Шанс на успіх: добірка гарячих стажувань червня

Червень – місяць, коли думки про відпочинок переважають над думками про роботу, особливо у молодих спеціалістів, які щойно закінчили навчання. Аналітики rabota.ua підготували 16 стажувань для представників різних професій та галузей, адже попри сезон відпусток працедавці чекають розумних, молодих і талановитих у свої команди. Пропозиції можуть зацікавити кандидатів з мінімальним досвідом роботи або навіть без нього. Переходьте на вакансії, зробіть перші кроки до кар’єрного успіху!

Nestle Finance Graduate Program в Nestle Ukraine (Київ)

Міжнародна компанія у сфері виробництва харчових продуктів та напоїв запрошує студентів та випускників минулого року взяти участь у Nestle Finance Graduate Program. Тривалість програми – 1 рік, початок – липень 2021 року. Серед основних вимог до претендентів: випускник 2020-2021 року (фінанси/бухгалтерія) або студент останнього курсу; готовність працювати повний робочий день; вільне володіння англійською мовою; досвід роботи або стажування у галузі фінансів; готовність до тимчасового (6 місяців) переїзду на одну з фабрик компанії; участь у громадських або студентських організаціях; здатність швидко вчитися; відповідальність; увага до деталей.

Компанія пропонує: офіційне працевлаштування, соціальний пакет та платний переїзд; кар’єрне зростання та професійний розвиток; досвід роботи в міжнародній компанії та можливість зайняти одну з провідних позицій.

Nestle PURINA® Graduate Program (Київ, Львів)

Компанія також запрошує студентів та випускників 4-6 курсів, що навчаються за напрямом ветеринарної медицини, до участі в першій Graduate Program від Nestle PURINA®. Тривалість програми – 1 рік. Працевлаштування – повний робочий день. Локації: Київ, Львів.

Серед актуальних вакансій компанії: NestWay Internship Program Summer 2021 (Київ), Стажист у фінансовий відділ (Львів) тощо.

Finance Traineeship у Procter&Gamble (м. Бориспіль)

Провідна міжнародна компанія споживчих товарів запрошує приєднатися до програми стажування. Тривалість – 6-12 місяців. Локація: м. Бориспіль. Вимоги до кандидатів: 3-6-й рік навчання або недавні випускники (до 12 місяців після закінчення навчання); вільне володіння українською, англійська – Upper-Intermediate; позитивне ставлення до викликів та змін; відмінне аналітичне мислення та лідерські якості.

Компанія пропонує: обов’язки з 1-го дня; динамічне та шанобливе робоче середовище; можливість зайняти керівну посаду після успішного завершення програми стажування; компенсації та пільги; щомісячну зарплату: 24 000 грн брутто; пакет переваг: медичне страхування, страхування подорожей та життя, компенсація обідів, додаткові дні відпусток; щоденні перевезення з Києва на завод в Бориспіль і назад; компенсацію витрат на мобільний зв’язок; гнучкий робочий час і можливість працювати вдома.

HR Intern у British American Tobacco Україна (Київ)

Міжнародна тютюнова компанія запрошує долучитися до програми стажування. Програма допомагає розвинути виняткові навички в галузі людських ресурсів, отримати цінний досвід, знання та зрозуміти стратегічний характер HR. Основні вимоги до кандидатів: студент або нещодавній випускник; рівень англійської мови – Advanced; знання Excel, PowerPoint; увага до деталей; лідерські навички.

Стажист/Intern у ProCredit Bank (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів)

Банк пропонує скористатися шансом пройти стажування. Вимоги до претендентів: студент 4 або 5 курсу; знання англійської (Upper-Intermediate) та бажання використовувати її у роботі; бажання досягати поставленої мети та не боятися нових знань; бажання отримати міжнародний досвід.

Пропонується: оплачуване стажування; гнучкий графік (4 або 8 годин на день); отримання досвіду у відділах головного офісу (м. Київ) та відділеннях у найбільших містах України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів); комфортні умови праці; можливість отримати роботу.

Програма стажування STARt Yourself 2021 у «Київстар» (Київ)

Телекомунікаційна компанія розпочинає набір на стажування за програмою STARt Yourself. Збір заявок на участь у програмі проводиться із 7 до 21 червня. Розпочати кар’єру мають шанс студенти українських вишів, починаючи від 3 курсу. Тривалість стажування – 6 місяців.

Компанія пропонує: офіційне працевлаштування та оплату праці на період стажування; гнучкий графік і можливість поєднувати роботу з навчанням;  сучасний офіс, де комфортно працювати й відпочивати; відкрите спілкування з колегами від стажиста до керівника; залучення до різних функцій компанії; навчання та розвиток soft skills; безкоштовний доступ до бізнес-літератури компанії та Coursera; можливість змінювати напрямок стажування та приєднатися до роботи над різними проєктами компанії.

Стажист напряму «Управління виторгом» у PepsiCo (Київ)

Один із лідерів українського ринку харчових продуктів та напоїв запрошує в команду. Вимоги до стажистів: англійська мова не нижче Intermediate; профільна освіта (фінанси, економіка підприємства); студент останніх курсів/випускник ВНЗ.

Переваги програми: винагорода та офіційне працевлаштування з першого дня; гнучкий графік та медичне страхування; глибоке функціональне занурення в обрану галузь бізнесу; розуміння специфіки FMCG-індустрії; спеціально розроблена програма розвитку та навчання за обраним напрямом; розвиток критичних компетенцій для побудови успішної кар’єри; цікаві завдання та можливість працювати над реальними проєктами.

Також в компанії відкриті вакансії, зокрема: Стажист напряму «Продажі» (ОТ-канал) (Київ), Стажист відділу бренд-маркетингу (Київ).

Технолог-стажист у KryvyiRigCement (Дніпро)

Компанія – лідер у галузі виробництва цементу, бетону та заповнювачів для будівельної галузі в Україні, запрошує студентів 5-6 курсів або випускників ВНЗ пройти стажування на посаді технолога з подальшим працевлаштуванням у штаті компанії. Вимоги до кандидатів: вища/незакінчена вища освіта за напрямом «Хімічні технології в’яжучих матеріалів»; теоретичні знання виробництва бетонів, цементних в’яжучих матеріалів; вільне володіння ПК (MS Office); бажання навчитися та отримати практичний досвід роботи технологом; водійське посвідчення кат. «В» і водійський досвід; комунікабельність, відповідальність; готовність до відряджень; можливість поєднувати роботу з навчальним процесом.

Компанія пропонує: можливість отримати практичний досвід і подальше працевлаштування; оплату стажування; офіційне працевлаштування; дружний колектив.

Інспектор кадрів-стажист #забутипровік в 1+1 media (Київ)

Медіахолдинг запрошує пройти стажування від проєкту #забутипровік. Шукають претендента, який: має досвід роботи з документацією та схильність до упорядкування; відмінні комунікативні навички; вміє працювати в команді; відповідальний та уважний до деталей; сміливий, небайдужий, з активною життєвою позицією.

Пропонується: навчання у визнаних професіоналів своєї галузі; стипендія впродовж 2-х місяців програми стажування; корпоративна культура, яка надихає та мотивує; доступ до новітніх телевізійних технологій; перспектива подальшого працевлаштування та хороші рекомендації; майданчик, де цінують і поважають ідеї кожного.

Консультант фінансовий (стажист) в UKRSIBBANK BNP Paribas Group (Київ)

Банк запрошує пройти стажування. Для кандидатів без досвіду роботи є можливість оплачуваного навчання. Портрет ідеального кандидата: має вищу освіту за економічним напрямом; досвід роботи у банку від 1-го року – бажано; знає банківські продукти та нормативні документи; мультизадачний.

Гарантується: робота в міжнародній фінансовій організації; офіційне працевлаштування; медичне страхування та страхування життя; 25 календарних днів відпустки; щомісячний бонус за результатами роботи; доступ до програм навчання та тренінгів; широкі можливості міжнародної мобільності.

Стажист у відділ продажу в Binotel (Київ)

ІТ-компанія, яка надає послуги бізнес-телефонії, шукає співробітника з мінімальним досвідом роботи в офісі або взагалі без досвіду. Вимоги: бажання отримати перший досвід роботи в системній великій компанії; бажання працювати у сфері продажів, зв’язувати з цим своє майбутнє; володіти грамотною усною та письмовою мовою.

Пропонується: зарплата (ставка + відсоток) від 10 000 грн, 13-а зарплата; корпоративна культура: молода команда, багато підтримки та допомоги; за 12 місяців є можливість пройти всі етапи навчання; безкоштовні кава та чай в офісі (власний актовий зал, кухня-кафетерій, зал для йоги); офіційне працевлаштування та оплачувана відпустка; графік роботи – будні дні з 9.30 до 18.30.

Молодший юрист (інтерн) в АБ «Тарасова, Патрай і Партнери» (Київ)

Адвокатське бюро шукає молодого юриста на оплачуване літнє стажування з можливістю подальшого працевлаштування. Розглядають резюме як випускників, так і студентів останніх курсів. Вимоги: бажання розвивати юридичні навички та інші soft і hard skills, які необхідні сучасному юристу (продажі, CRM-системи, клієнт-менеджмент); енергійність і любити спілкуватися з людьми.

Умови стажування: графік роботи – 9.00-18.00, пн-пт; офіційне працевлаштування; офіс в центрі Києва, комфортне робоче місце.

Поспішайте відгукнутися! Вакансії швидко закриваються!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також