Шкідливі поради: як бути нещасним на роботі

На роботі ми проводимо половину свого свідомого життя. Тож від ставлення до неї залежить сприйняття свого існування загалом. За статистикою, 85% населення у всьому світі не отримують жодного задоволення від своєї роботи. Якщо ви належите до того невеликого відсотка, що відчуває себе щасливим на робочому місці, і вам від цього не комфортно й навіть немає що обговорити з друзями – радо допоможемо. Наші шкідливі поради дадуть змогу відчути себе нещасним на роботі та приєднатися до більшості світових працівників.

Виконуйте неприємні робочі завдання

Ви точно знаєте, які робочі задачі вас надихають, дають наснагу, а їх результат робить щасливішим. Відмовляйтеся повністю від виконання подібних доручень. Натомість зверніть увагу на завдання, які ви раніше обходили стороною, які добивали вас своєю монотонністю або передбачали спілкування з неприємними вам людьми. Ось тепер вони повинні стати вашими кращими друзями. Щоденні неприємні завдання на роботі зможуть вас зробити не таким щасливим вже до кінця тижня, а якщо їх виконання стане звичкою – є всі шанси зненавидіти свою роботу.

Ворогуйте з колегами

Дружні стосунки в колективі допомагають почуватися більш задоволеним, навіть якщо на роботі все не дуже гладко. Часто навіть теплі взаємини у команді не дозволяють вам змінити роботу через страх ворожнечі з новими колегами. Якщо у вашому колективі склалися дружні відносини, що заряджають енергією, то доведеться докласти зусиль, аби їх зруйнувати. Ігноруйте колег, вступайте з ними у відкриті конфлікти, плетіть інтриги і пліткуйте – і вашим гарним відносинам у колективі кінець, а значить і задоволення від роботи також буде набагато менше.

Забудьте про worklife баланс

Щоб бути нещасним на роботі, достатньо жити лише нею. Працюйте у вихідні та після завершення робочого дня, не витрачайте навіть краплю вільного часу на сім’ю чи друзів і, звичайно, забувайте слово «відпустка». Відпочинок дає можливість вашому організму підтримувати продуктивність та запобігати вигоранню. Тому їх відсутність допоможе стати не просто нещасним: після робочих вихідних ваші понеділки будуть сповнені апатією і ненавистю, а п’ятниці – сумом перед черговими робочими вихідними. Про літо і взагалі говорити не будемо, бо ви його точно не помітите.

Створіть «комфортні» умови

Ви вподобали дистанційну роботу і відчуваєте себе щасливим, що встигаєте виконати всі робочі завдання вдома, не витрачаєте часу та коштів на дорогу і в цей час займаєтеся хатніми справами? Терміново виправляйте ситуацію. Навіть, якщо керівництво наполягає на доцільності віддаленої роботи, переконайте, що ви краще працюєте в офісі. Далі лише залишається їхати у маршрутці з відчуттям втрати часу та тривоги за власне здоров’я, а в самотньому офісі думати про сенс вашої праці та заганяти себе у глухий кут нещастя.

Якщо ж ситуація кардинально інша, і ви ненавидите дистанційну роботу й не втрачаєте можливості побувати в комфортному офісі – ви знаєте, що робити. За неправильної організації віддалена праця як ніщо краще допоможе вам стерти межі між робочим та особистим часом. Також є можливість отримати проблеми зі здоров’ям через неправильне місце роботи, відсутність руху та надмірне харчування. Це ще більше підкріпить відчуття ненависті до роботи.

Відмовляйтеся від кар’єрного росту

Насамкінець допоможе відчути high level спустошення відсутність будь-якого руху у вашій кар’єрі. Сидіти протягом 10 років на одному й тому ж місці, виконуючи одну й ту ж роботу, і отримувати за нею низьку зарплатню – що може бути гірше. Тому, коли ви починаєте досягати успіхів, отримуєте підвищення заробітної плати або переглядаєте вакансії на robota.ua, які здатні подарувати вам розвиток, – подумайте, чи готові відчувати себе щасливими на роботі? Чи готові ви приєднатися до тих 15%, що ходять на роботу із задоволенням? Адже бути нещасним на роботі – це мати тему для обговорення з друзями та привід для гнівних коментарів у Facebook.

Нагадуємо, що використовувати шкідливі поради у реальному житті вкрай небезпечно. Адже займатися справою, що приносить вам задоволення, – найвища насолода. Якщо теперішня робота не дає вам відчуття щастя, переходьте на robota.ua та шукайте працю своєї мрії.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також