Шкідливі поради: як поводитися в офісі

Вже зовсім скоро, сподіваємось, усі повернуться у свої улюблені офіси: спілкування з колегами тоді стане ще приємнішим, а наради з керівництвом – ефективнішими. Проте під час карантину багато хто вподобав формат дистанційної роботи і повернення в офіс їм сниться у жахливих снах. Якщо ви не хочете змінювати роботу, але в офіс повертатися бажання також не маєте, ми зібрали для вас добірку шкідливих порад, що допоможуть стати там небажаним гостем.

Провітрювання та кондиціонер

Вічна війна між тими, кому душно та тими, хто боїться протягів чи кондиціонерів стосується не лише маршруток. В офісі також завжди знайдеться той, хто живе «проти системи». Для того, щоб вас зненавиділи, лише потрібно стати таким у літню пору. Вимикайте кондиціонер, адже від нього можна злягти із запаленням легень, зачиняйте вікна, бо протягне спину або занесе брудне повітря у ваш стерильний офіс.

Якщо більшість ваших колег мерзне і кондиціонер не вмикає, то обирайте іншу стратегію – відчиняйте вікна у холодний день та зменшуйте температуру на кондиціонері. Адже вам все одно на комфорт тих, хто навколо.

Ароматні котлетки та ковбаски

Для обіду обирайте собі ароматні продукти, що зможуть не лише заполонити кухню, а й літатимуть усім офісом і не зможуть залишити нікого байдужим. Так, ми точно знаємо, що запахи часнику, цибулі, прянощів та інших специфічних інгредієнтів здатні роздратувати навіть найспокійнішого колегу. Для досягнення кращого ефекту можете дістати свій бутерброд з салом та цибулею у розпал робочого дня та їсти його прямо за комп’ютером. Ненависні погляди у вашу сторону гарантовані.

Безлад, де тільки можна

Після обіду не прибирайте зі столу і тим більше не мийте брудний посуд – ви не збираєтеся витрачати свій дорогоцінний час на перерві ще й на прибирання. Можете не старатися попасти у смітник або забирати зі столу брудні стаканчики з-під кави – може ви взагалі плануєте там виростити нову цивілізацію.

Ваш робочий стіл також повинно бути видно здалеку: стос паперів, крихти з бутербродів, розкидане канцелярське приладдя, яблучні недогризки, а на додачу ще й непевні запахи. Від такого колеги точно захочеться втекти якомога далі, ну або спровадити його на віддалену роботу.

Плітки та перемивання кісточок

Щоб завершити образ офісного працівника, який не поважає своїх колег, потрібно лише почати пускати плітки та обговорювати інших за спиною. Ні в чому не відмовляйте своїй фантазії та не соромтеся розказувати відому вам правду з крапкою домислу якнайбільшій кількості людей. Розширюйте коло об’єктів ваших обговорень, щоб нікому не було прикро і вас могли ненавидіти більше і більше колег.

Туалетні розмови

Для кращого ефекту плітки можна розпускати в туалеті. Постукайте до колеги в сусідній кабінці і розкажіть йому всі новини – він точно вас вислухає і не зможе сказати, що зайнятий робочими справами. Навіть, якщо вам не відповідають на запитання з-за стінки, не опускайте руки і говоріть знову і знову. Потім можете почекати поки колега вийде, щоб таки почути його думку стосовно сказаного вами.

Голосний рингтон

Для мелодії дзвінку оберіть пісню, яку дружно ненавидить весь колектив. Якщо такої немає, то безпрограшним варіантом стане маршрутна класика шансону. Вмикайте гучність на максимум і чекайте дзвінків, лише не поспішайте підіймати слухавку, дайте колективу на повну насолодитися вашим смаком. Говоріть телефоном теж якомога голосніше, не виходьте в іншу кімнату та не скорочуйте тривалість розмови – робіть так, ніби ви уже працюєте вдома і навколо вас немає нікого.

Будьте точнішим за будильник

Ваша обідня перерва має починатися рівно о 13:00, а вимикати комп’ютер ви будете о 18:01. Неважливо, які термінові справи у ваших колег або, що вас просять затриматися та допомогти – ви ж хочете швидше дістатися до своєї затишної домівки.

Нагадуємо, що використовувати шкідливі поради у реальному житті вкрай небезпечно. Адже, якщо ви станете небажаним гостем в офісі, то цілком можете стати ним і в компанії в цілому.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також