Шукаємо “Джерело добра” серед українців: поспішіть відгукнутись на вакансію

У рамках благодійної ініціативи “12 місяців добра” ми – компанія robota.ua – та “Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні” розмістили вакансію “Джерело добра”, щоб залучити українців до добрих справ.

В чому суть акції?

З 2021 року “Фундація Дім Рональда МакДональда” в Україні розпочинає масштабну благодійну кампанію “12 місяців добра”, яка триватиме протягом року. Щомісяця різні компанії-партнери будуть долучатися до ініціативи, примножуючи пожертви від приватних благодійників. Усі кошти будуть спрямовані на підтримку діяльності Фундації та розвиток сімейно орієнтованої медицини в Україні. 

Першим партнером Фундації у рамках “12 місяців добра” стала компанія robota.ua, яка щодня допомагає знаходити роботу багатьом українцям, а бізнесам потрібних працівників. Протягом січня ми разом із Фундацією шукатимемо кандидатів на вакансію “Джерело добра”, щоб залучити якомога більше українців до добрих справ, адже творити добро – найкраща робота.

Кожен охочий може знайти вакансію ”Джерело добра” на сайті robota.ua та заповнити мотиваційний лист. Між учасниками акції ми розіграємо подарунки, а переможців офіційно відзначимо як “Джерело добра”. З умовами кампанії можна ознайомитися на сайті.

Куди підуть кошти?

Кошти, зібрані під час акції, підуть на підтримку діяльності Фундації, в тому числі і на відкриття та утримання Сімейних Кімнат Рональда МакДональда в державних дитячих лікарнях, які дають змогу батькам бути поруч з дітьми під час довготривалого лікування. Там рідні можуть перепочити, поспілкуватися й побавитися з дітьми, попрати речі, приготувати їжу і навіть залишитися на ніч. В Україні Фундація відкрила і утримує вже 5 таких Сімейних Кімнат в обласних дитячих лікарнях України: у Львові, Харкові, Сумах, Вінниці та Києві.

Кожен із нас колись був маленьким і всім серцем вірив у диво. Батьки та інші дорослі сприяли цій вірі, добрими справами допомагали їй не згаснути. Ми в robota.ua також віримо, що робити добро – просто і дуже важливо, тому приєднуємось до ініціативи “Фундації Дім Рональда Макдональда”. Навіть якщо ми допоможемо одній дитині повірити, що дива існують, – наша робота зроблена недарма, — Микола Михайлов, генеральний директор robota.ua.

Давайте творити добро разом, адже це – найкраща робота 🙂 

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також