Січнева книгарня: що читати у перший місяць 2022 року

Наші букхантери підготували для вас добірку для читання у січні – місяці, з якого починається рік, і який найбагатший на затишні та смачні свята. Читайте, насолоджуйтесь, радійте новому року та будуйте великі плани!

«4000 тижнів. Тайм-менеджмент для смертних», Олівер Беркман

4000 тижнів – це 80 років. Стільки у середньому дається людині, аби пройти життєвий шлях. Як розумно прожити цей час? Як правильно розставити пріоритети, знаходитись у гармонії з самим собою, минаючи стреси та напруження від високих цілей та звершень? Прожити усвідомлене життя та досягти вагомих результатів допоможе теорія управління часом, створена автором Олівером Беркманом. Знання, якими він ділиться у цій книзі, зібрані у філософів, психологів та духовних наставників. Вони базуються на вічних цінностях, тому актуальні і в сучасному світі. Радимо прочитати для усвідомлення важливості кожної хвилини.

«Добрі новини з Аральського моря», Ірена Карпа

Реальні історії реальних жінок, написані топовою авторкою. Вас чекає справжній, не туристичний Париж, неочікувані пригоди чотирьох героїнь українського походження: Богдани, Рити, Маші, Хлої. Прагнення забути моторошне минуле, почати життя з початку: ось що поєднує таких різних дівчат. Карпа зачіпає у своїй книзі теми, які стосуються імміграції, оцінки життя з людиною з інвалідністю, бідності та заможності, як знайти себе та відстояти свої права. Сама авторка вважає свій роман втіленням «Сексу у великому місті», тільки з українською душею. Карпівський своєрідний чорний гумор, елементи детективу та ненормативна лексика присутні.

«Пазл», Франк Тільє

300 000 євро – такий приз за участь у грі «Паранойя», до якої долучаються наші герої Ілан і Хлоя, мисливці за скарбами. Ще б пак, вони гравці з неабияким досвідом, і саме ця гра обіцяє бути надцікавою: у список гравців потрапити не легко, і відбувається вона в будівлі колишньої клініки для душевнохворих. Небезпечний квест без правил і кордонів, кожен крок веде у невідомість. Дуже швидко гра перетворюється у моторошну реальність. Жахливі підказки допомагають складати деталі головоломки у пазл. А скласти його потрібно обов’язково, хоча б заради того, аби вижити. Захопливий якісний трилер. Французи вміють робити їх добре. Радимо.

«Ожинове вино», Джоан Гарріс

Тепла магічна книга, просочена спогадами дитинства, ароматами трав та ожинового вина. Події відбуваються у двох часових проміжках, де гармонійно поєднуються сучасне і минуле. Молодий письменник Джей, який живе в Англії, постійно повертається спогадами у маленьке французьке містечко, де він провів дитинство і товаришував з Джо, виробником вина. Джо знав багато історій та робив ароматні саше з квітучих трав. Одного разу, бувши у безплідному пошуку натхнення, Джей знаходить у підвалі пляшку червоного вина Джо, приймає божевільне рішення, купує будинок, в якому проживав його товариш-винороб, і тікає до Франції. Там йому судилося знайти музу, кохання та розгадати таємницю п’яблучного Джо.

«Чи зїсть котик мої очі, коли я помру? Найдивніші запитання й найцікавіші відповіді про смерть», Кейтлін Дауті, Діане Руз

Несподівана та цікава книга про смерть, один з природних станів людини. Відповіді на запитання, які ніяково ставити, але дуже хочеться знати на них відповідь. Бо немає у світі такої людини, яка не думала б про смерть взагалі. Наприклад, чи одночасно помирають сіамські близнюки, і що буде з тілом космонавта, якщо він помре на робочому місці? Приготуйтесь до непередбачуваних відповідей. Обіцяємо, буде пізнавально, захопливо і зовсім не страшно.

 

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також