Січневі проблиски: топ-12 вакансій для віддаленої роботи

Редакція онлайн-журналу The Point підготувала нову добірку віддалених вакансій для тих, хто шукає можливість знайти варіанти для підробітку, а також – для професійного зростання. Адже 2020 рік показав, що ефективно працювати та отримувати заробітну плату можна не виходячи з дому, головне – мати потрібне технічне забезпечення та якісний швидкісний інтернет. Якщо і перше, і друге у вас є, а роботи досі немає – можете сміливо переходити на вакансії та знайомитися з пропозиціями від компаній.

Customer Support Representative (Remote/Night Shift) (AmoMedia) в Genesis

ІТ-компанія в пошуках фахівця. Серед вимог до кандидата: понад рік досвіду надання виняткового програмного забезпечення; можливість розставляти пріоритети, дотримуватися дедлайнів і досягати цілей. Також претендент повинен вільно володіти англійською (письмово – обов’язково); мати відмінні навички письмового спілкування; орієнтуватися на якісну та ефективну роботу; бути ініціативним, вміти пропонувати власні ідеї; мати бажання допомогти людям; прагнути до саморозвитку. Своєю чергою, роботодавець пропонує щомісячну заробітну плату та професійну команду.

Методист англійської мови/Curriculum Developer в AllRight

Онлайн-платформа, яка обслуговує студентів від 4 до 12 років, оголошує конкурс на вакансію. Посада штатна (40 годин на тиждень) та повністю віддалена, ідеальний кандидат повинен мати сильні управлінські та організаторські здібності, ноутбук/комп’ютер та надійний Wi-Fi.

Вимоги до кандидата: принаймні 3 роки досвіду викладання ESL (досвід викладання в інтернеті буде плюсом); досвід написання цікавих матеріалів для учнів (потрібні приклади); CELTA/DELTA/TESOL/TEFL/TESL сертифікація; знання стандартів та рамок CEFR; англійська – C1; портфоліо попередніх уроків або курсів, які кандидат розробив та написав; навички роботи в Adobe Illustrator та Photoshop будуть перевагою, але не обов’язкові; навички редагування відео та аудіо будуть корисними, але не обов’язкові; зарплата: 15 000 грн (залежить від досвіду).

Головний інженер виробництва, інженер виробничо-технічного відділу для написання технічних матеріалів у TECH MEDIA GROUP

Спеціалізоване щомісячне видання запрошує до співпраці інженерно-технічних працівників, які готові поділитися своїм досвідом на сторінках журналу. Для роботодавця важливо, щоб кандидат мав успішний досвід роботи в інженерно-технічній сфері (статті мають засновуватися на практиці, а не на рерайті); вмів орієнтуватися в сучасних технологіях та «класичному» обладнанні; мав досвід написання технічних статей (бажано, але не обов’язково).

Умови праці: віддалена робота (є можливість відвідувати офіс, розташований за десять хвилин від метро); вільний графік (строк написання кожного матеріалу обговорюється окремо); оплата праці: офіційна, за авторським договором (розмір оплати обговорюється завчасно та залежить від складності й актуальності теми та обсягу матеріалу). Переваги співпраці: можливість заявити про себе як фахівця у провідному профільному виданні; відкритий майданчик для професійних дискусій; безкоштовна річна передплата на видання.

Content manager/SMM у GENPRO

Компанія, яка спеціалізується на комплексному проєктуванні, в пошуку спеціаліста (робота віддалена). Необхідні навички для майбутнього працівника: досвід роботи SMM переважно в будівельному сегменті; відмінні навички написання та редагування якісного контенту для соцмереж; досвід роботи з графічними редакторами; знання англійської на рівні Upper-Intermediate. Роботодавець гарантує: заробітну плату ринкового рівня або вище, з можливістю регулярного її підвищення; роботу з цікавим кейсом з побудови бренду проєктної компанії на будівельному ринку країн СНД і США; демократичну корпоративну культуру та позитивну команду, корпоративну бібліотеку, професійні онлайн-семінари та тренінги; онлайн-заняття йогою; оплачувану відпустку – 24 календарних дні.

Конструктор меблів, віддалено в «Яскраво»

Студія меблів запрошує на роботу конструктора-технолога корпусних меблів та столярних виробів. Досвід роботи на такій посаді в меблевому виробництві – обов’язковий. Серед вимог до майбутніх працівників: знання ПК; досвід роботи від 5 років, відповідальність, комунікабельність, розуміння виробничого процесу корпусних меблів; чесність, пунктуальність, акуратність, уважність, скрупульозність, відповідальне ставлення до роботи. До обов’язків буде входити: прорахунок виробів; виписка необхідних матеріалів для виготовлення замовлення; передача креслень на виробництво; висока швидкість обробки замовлень.

SMM-менеджер у Comon Agency

Агентство інтернет-маркетингу в пошуках фахівця на віддалену роботу. Роботодавець зацікавлений у залученні фахівця із досвідом роботи в SMM від 1 року; з почуттям стилю, вмінням створювати стильний та яскравий контент (фото/відео); розумінням основ маркетингу; грамотною усною та письмовою мовою; який впевнено володіє Adobe Photoshop або Figma; який має досвід роботи з відеоредакторами на телефоні – InShot, mojo тощо; успішні кейси в Instagram; досвід роботи з Ads Manager буде плюсом. Обов’язки: створення контенту для сторінок Instagram і Facebook клієнтів компанії; складання контент-планів; залучення аудиторії (конкурси, активності в Stories); копірайтинг для постів; аналітика та звітність; складання ТЗ для дизайнерів. Умови роботи: робочий час: з 9:00 до 18:00; ЗП від 10 000-15 000 грн за підсумками співбесіди + бонуси (залежить від досвіду та якості виконання проєктів).

Викладач в Magic English School

У школу англійської мови для дітей потрібні викладачі для проведення онлайн-навчання. Серед вимог до кандидатів: повна чи неповна освіта (педагогічна/лінгвістична/психологічна); англійська мова (рівень від B2+); грамотна мова без суржику (усна та письмова); чесність, відповідальність, комунікабельність, ввічливість, пунктуальність, дисциплінованість, творчий підхід до роботи; повага до дітей; позитивне ставлення до життя; готовність працювати на результат; вміти знаходити контакт зі студентами (дорослими та малими); випробувальний термін – 1 місяць. Роботодавець пропонує: роботу за методиками Кембриджського та Оксфордського університетів; повну або часткову зайнятість.

Інтернет-маркетолог в Asushi

Компанія, що спеціалізується на приготуванні страв японської кухні, запрошує на роботу спеціаліста. Вимоги до кандидата: досвід роботи на аналогічній посаді від 1 року; досвід проведення маркетингових досліджень та аналізу конкурентів; розуміння принципів веб-аналітики (Google Analytics, AdWords), SMM; вміння грамотно писати невеликі та цікаві тексти; володіння методами просування в соцмережах; знання налаштування пошукових рекламних кампаній, сертифікація в Google AdWords, роботи медійних і ремаркетингових рекламних кампаній; досвід запуску та ведення рекламних кампаній в Google AdWords, Facebook, Instagram. Працедавець пропонує: роботу в стабільній компанії; конкурентну зарплату та своєчасну її виплату; зручний формат роботи: віддалено; неповну зайнятість; лояльність керівництва; постійний професійний розвиток і кар’єрне зростання.

Віддалений акаунт-менеджер, менеджер проєктів в «Авеб»

Агентство інтернет-маркетингу запрошує стати частиною команди. Від кандидата вимагається: обов’язковий досвід спілкування, проведення складних переговорів з клієнтами; вміння швидко знаходити відповіді на будь-які питання; здатність розуміти потреби клієнта, вміння коректно трансформувати його побажання в завдання; високий ступінь самоорганізації та відповідальності; хороші аналітичні здібності; вміння грамотно та зрозуміло формулювати думки – усно та письмово; багатозадачність; знання основ інтернет-маркетингу (бажано). Умови роботи: рівень ЗП обговорюється на співбесіді (залежить від навичок і досвіду кандидата); віддалена робота.

Провідний оперативний системний адміністратор (Windows, Linux) в «АТБ-Маркет»

Найбільша в Україні роздрібна мережа шукає в команду спеціаліста. Вимоги: освіта – вища технічна. Обов’язкові знання: досвід роботи на посаді системного адміністратора від 3 років; інфраструктура Linux (критично); інфраструктура Windows (критично); впевнене володіння великими інфраструктурними системами. Умови роботи: офіційне працевлаштування; графік роботи – позмінний, по 12 годин; оплачувана щорічна відпустка 24 дні; гідна та своєчасна оплата праці; затишний офіс в центрі міста (в період карантину можна працювати дистанційно); професійний та кар’єрний ріст; курси підвищення кваліфікації.

IT-рекрутер у Capital Recruiters

Рекрутингове агентство шукає колегу та однодумця, якому цікаво розвиватися у сфері рекрутингу. Робота дистанційна, повний робочий день. Вимоги до кандидатів: досвід роботи в рекрутингу від 1 року; англійська – вище середнього; активність, енергійність, вміння вступати в контакт з людьми, відповідальність і комунікабельність; досвід в продажах, кол-центрі та рекрутингу вітається. Пропонується: цікава та складна робота; компенсація: ставка + бонус (сумарно від 10 000 до 40 000 грн/міс); гнучкий графік роботи; дружний колектив, навчання.

Координатор проєктів переклади в HiveMind

Студія локалізації шукає координатора перекладацьких проєктів, здатного підтримати розвиток компанії. Важливо, щоб кандидат мав: від 2 років досвіду роботи координатором або особистим асистентом; організаторські навички; навички ділового листування; грамотну письмову англійську та російську. Серед обов’язків майбутнього працівника: допомога менеджеру проєктів з прийомом і розподілом завдань; контроль якості та дотримання інструкцій; оновлення довідкових матеріалів та інструкцій. Умови роботи: повна віддалена зайнятість; фіксований графік (з 8:00 до 17:00 або з 10:00 до 19:00); щорічна премія; кар’єрне та зарплатне зростання до менеджера проєктів.

Поспішайте відгукнутися! Вакансії швидко закриваються!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також