Січневий топ пропозицій: добірка вакансій від 25 000 до 90 000 грн

Завершуємо перший місяць 2021 року цікавими пропозиціями від працедавців, які готові запропонувати кандидатам достойні заробітні плати, а ще – бонуси, премії та інші «плюшки»: гнучкий графік роботи, обіди коштом компанії, трансфер (що наразі дуже важливо), деякі роботодавці попри непрості часи продовжують навчати та розвивати співробітників.

Переходьте на вакансії та знайомтеся з умовами, можливо, ваші знання, навички та досвід комусь дуже потрібні.

Журналіст у Helm Media (Київ)

У digital-marketing компанію потрібен фахівець. Базові вимоги до кандидата: досвід роботи на аналогічній посаді від 3 років; здатність писати статті російською/англійською мовами на задані теми; здатність запропонувати тему та написати статтю з нуля; повна/неповна вища освіта; впевнений користувач ПК, Microsoft Office та Google Docs; англійська – не нижче B2; відмінні комунікативні навички, вміння систематизувати інформацію; відповідальність і пунктуальність.

Плюсом буде: рівень англійської С1-С2, портфоліо робіт цією мовою; досвід роботи журналістом у сфері маркетингу, написання статей на замовлення; наявність кейсів розслідувань, особливо в IT-сфері; напрацьована база закордонних ресурсів для гостьових публікацій.

Роботодавець пропонує: зарплату – 25 000-60 000 грн (залежить від досвіду та додаткових кваліфікацій); гнучкий робочий графік; офіс біля метро; можливість часткової роботи віддалено; оплачувані відпустки та лікарняні.

Заступник головного енергетика начальник цеху в «Метінвест» (Маріуполь)

Провідний український виробник сталі в пошуках фахівця. Вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (теплоенергетика); досвід роботи на керівних посадах у галузі виробництва та передачі теплової енергії, енергетичного господарства не менше 3-х років; наявність досвіду розробки та впровадження стратегії розвитку підприємства, розробки та реалізації інвестиційних проєктів у промисловості; наявність необхідних знань у галузі охорони праці, метрології.

Роботодавець пропонує: офіційне працевлаштування та стабільну заробітну плату – 50 000 грн; медичне страхування коштом підприємства, оздоровлення та заохочення співробітників; міжнародні стандарти в галузі охорони праці; можливість підвищення кваліфікації та навчання новим професіям; перспективи професійного та кар’єрного росту.

Провідний інженер-технолог у ROSHEN (Київ)

Кондитерська корпорація запрошує в команду. Серед вимог до кандидата: вища технічна освіта; досвід роботи не менше 3 років на посаді інженер-технолог ІІ категорії, заступник начальника, керівник групи великого кондитерського підприємства (бісквітне виробництво); досвід впровадження технологій у кондитерській компанії (від сировини до готової продукції); знання технології виробництва бісквітних кондитерських виробів; досвід і знання статистичної обробки даних, управління технологією виробництва на основі статистичних даних; досвід розробки апаратурно-технологічних схем; англійська – Intermediate або вище; впевнений користувач MS Office, MS Project, MS Visio.

Пропонується: зарплата – 60 000 грн (після випробувального терміну); офіційне працевлаштування; медичне страхування; обіди коштом компанії; програми навчання.

Фінансовий директор (Дніпро)

Група компаній, до складу якої входять різнопрофільні підприємства (дистрибуція побутової техніки, виробництво харчових продуктів, експорт с/г продукції, послуги для бізнесу тощо), запрошує у свою команду. Вимоги: вища фінансово-економічна освіта; досвід роботи на посаді фінансового директора від 3 років, переважно в групі компаній; практичні знання управлінського, бухгалтерського та податкового обліку; досвід успішного залучення фінансування; досвід успішної взаємодії з податковими органами; досвід постановки управлінського та фінансового обліку, розробки облікових політик; впевнений користувач ПК; відмінні комунікативні навички, висока автономність у виконанні, зокрема, складних завдань, активність, ініціативність та орієнтація на результат.

Умови роботи: зарплата – 35 000-50 000 грн (ставка + премія + бонуси); компенсація мобільного зв’язку та представницьких витрат; зручне робоче місце + всі необхідні інструменти для роботи; часткова компенсація додаткового навчання; можливість професійного та фінансового зростання.

Інженер-електронник у Handrex mobility (Київ)

Компанія, яка розробляє унікальні технології та продукти для електромобілів, шукає людей. У річній перспективі можливе зростання до начальника відділу електроніки. Зарплата – 25 000-60 000 грн. Обов’язки: повний цикл розробки електронних пристроїв (з нуля, не референт-дизайн); підбір необхідних комплектуючих; випробування пристроїв; діагностування несправностей. Навички, які можуть допомогти пройти відбір: проєктування аналогової, силової електроніки; розробка з використанням мікроконтролерів, ПЛІС; розробка DC/AC інверторів; знання та досвід роботи з LIN, CAN, автомобільним обладнанням і HMI; знання сучасної елементної бази; вимог до автомобільної електроніки, ESD, EMC; радіоаматорство як хобі.

Головний бухгалтер (виробництво) (Одеса)

Холдинг, який працює у сфері виробництва та будівництва, шукає спеціаліста. Побажання до кандидатів: вища освіта (бухгалтерський облік, економіка); досвід роботи головним бухгалтером у виробничій компанії не менше 5 років; вміння оперативно працювати в багатозадачному режимі з великим обсягом інформації; знання та досвід складання фінансової та управлінської звітності; досвідчений користувач 1С 7 та 1С 8; знання МСФЗ та англійської буде перевагою.

Компанія пропонує: роботу з цікавими завданнями; професійне зростання та розвиток; підтримку юристів, IT-фахівців, зокрема, фахівця з 1С; зарплату – 50 000 грн; комфортний та сучасний офіс у Приморському районі; графік роботи: пн-пт, 9:00-18:00, сб-нд – вихідні дні.

Груп бренд-менеджер в «ОЛІВ ЛАЙН Україна» (Київ)

Один з провідних українських гуртових постачальників харчових продуктів від кращих світових виробників запрошує приєднатися до команди. Основні вимоги до кандидатів: досвід роботи на аналогічній позиції в FMCG-компаніях (бакалійна та молочна група будуть перевагою) від 5 років; досвід виведення брендів на ринок з нуля – обов’язковий; реальні кейси реалізації ефективних стратегій виведення на ринок продукту; успішний досвід запуску та просування нових продуктів.

Пропонується: можливість створювати унікальний продукт; участь в інноваційному масштабному проєкті з амбіційними викликами; зарплата – 50 000 грн; медичне страхування; офіційне працевлаштування; трансфер від метро до офісу; навчання та розвиток; п’ятиденний графік роботи: 09:00-18:00; можливість реалізувати свій творчий потенціал у створенні маркетингової стратегії для провідних торгових марок у бакалійній та сирній галузі; сильна, дружна, творча команда однодумців.

Директор філії в Klion group (Київ)

Компанія, яка займається імпортом, експортом, дистрибуцією та гуртовим продажем на території України, переробкою риби та морепродуктів, на постійну роботу запрошує фахівця. Вимоги: досвід роботи на відповідній посаді від 3-х років; досвід ведення господарської діяльності; навички роботи в програмах MS Office, 1С; активна життєва позиція, відмінні комунікативні та організаторські здібності; високий рівень самоорганізації та відповідальності; власне авто.

Пропонується: можливість професійного зростання та удосконалення своїх навичок; офіційне працевлаштування, соцпакет; зарплата – 90 000 грн, прозора система мотивації.

Стоматолог-терапевт, ендодонтист в «СА-НАТА» (Київ)

Мережа сучасних стоматологічних клінік запрошує спеціаліста в команду. Вимоги: вища медична освіта, наявність сертифіката спеціаліста; досвід роботи, володіння сучасними методиками терапевтичного, ендодонтичного лікування, робота з мікроскопом; комплексне мислення, вміння мотивувати пацієнта на лікування, прагнення розвиватися, пізнавати нові сучасні технології, методики лікування; вміння працювати в команді однодумців, в тісній взаємодії з профільними фахівцями; бажання працювати на високому рівні та розвиватися.

Пропонується: сучасне обладнання: в кожному кабінеті мікроскоп Zeiss, засоби діагностики (КТ в кожній філії, панорама, прицільний знімок); сучасний протокол лікування; якісні матеріали, великий вибір та індивідуальні ендодонтичні інструменти; зарплата – 30 000-70 000 грн (за результатами співбесіди); велика база пацієнтів, гнучкий графік; розташування біля метро; курси підвищення кваліфікації; потужна команда професіоналів-однодумців.

Головний інженер будівельних проєктів у «Здоровий клімат» (Львів)

Генпідрядна будівельна компанія запрошує до своєї команди кваліфікованого, досвідченого спеціаліста. Серед вимог: вища освіта в галузі будівництва; досвід роботи на керівній посаді в будівельній сфері від 5 років; досвід взаємодії з проєктантами, архітекторами, дизайнерами; чітке розуміння проєктних, будівельних, технологічних процесів; знання нормативної та законодавчої бази в будівництві; вміння вільно читати і аналізувати креслення; знання у сфері підготовки кошторисів (зокрема, АВК), документообігу на будівництві та в проєктуванні, а також процесів отримання дозвільної документації; знання у сфері будівельної логістики (внутрішня, зовнішня); досвід управління людьми (від 10 осіб), вміння налагодити співпрацю з підлеглими, бути авторитетом для них.

Умови роботи: офіційне працевлаштування; зарплата – 50 000 грн; додаткові премії за результатами роботи; графік: 8-годинний робочий день, 5 днів на тиждень.

Головний зоотехнолог (птахівництво) в Ukrlandfarming (Київ)

Аграрний Холдинг – найбільший виробник яєць та яєчних продуктів в Україні, оголошує конкурс на заміщення посади. Вимоги до кандидата: вища спеціалізована освіта; досвід роботи головним технологом/начальником виробництва в господарствах з виробництва яєць не менше 3 років; знання технології вирощування птахів, виробництва яєць; знання стандартів, технічних умов, технічних вимог до сировини, матеріалів та готової продукції; устаткування птахофабрик, лабораторій та правила його експлуатації; організаційні та менеджерські навички; володіння ПК на рівні просунутого користувача, знання Windows (MS Word, MS Excel); вміння приймати рішення; готовність до відряджень; ініціативність, комунікабельність, чесність, орієнтованість на результат. Умови праці: офіційне працевлаштування; зарплата – 50 000 грн; офіс біля метро; можливість професійного розвитку.

Поспішайте відгукнутися! Вакансії швидко закриваються!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також