Мріяли стати мільйонером у дитинстві, але все ніяк не можете навести лад у власних фінансах і почати заощаджувати щомісяця хоча б 10% доходу? Можливо, вам не вистачає самоосвіти в питаннях бізнесу та фінансів. Найкраще засвоїти корисну інформацію допомагає прочитання книг. Зібрали для вас сім найкорисніших книг, які допоможуть розібратися в особистих фінансах, розкажуть про основні бізнес-стратегії та сприятимуть покращенню вашого фінансового становища в цілому.

Роберт Кіосакі «Багатий тато, бідний тато»

Існує думка, що для того, аби стати багатим – потрібно родитися у заможній сім’ї. Роберт Кіосакі переконаний, що справа не в наявному капіталі, а у ставленні людини до грошей, яке закладається батьками у дитинстві. Автор розповідає про виховання двох батьків – бідного та багатого. Саме уроками останнього він ділиться у своїй книзі і запевняє, що гроші приходять та йдуть, але якщо навчитися ними керувати, то ви станете багатшими.

Річард Темплар «Правила багатства. Свій шлях до добробуту»

Автор книги – англійський письменник, який точно знає, що заважає людині бути багатою та щасливою. Він переконаний, що потенціал кожної людини величезний. Проте багато з нас визначили для себе мінімальну межу мрій або просто змирилися з бідністю. Річард Темплар вчить повірити в себе і свою значущість та досягнути тих вершин, про які ви навіть мріяти боялися.

Наполеон Гілл «Думай і багатій»

Книга від американського журналіста та письменника Наполеона Гілла вперше була опублікована у 1937 році й досі вважається одним з найбільш впливових бізнес-бестселерів всіх часів. До видання ввійшли історії понад 500 заможних людей США. Тут описані їх шлях до успіху та виокремленні проблеми, що найчастіше не дають людям довести до кінця почату справу і отримати бажане. Наполеон Гілл переконаний, що «бідність – це стан розуму. Успіх приходить до тих, хто мислить категоріями успіху». Тож його книга навчить вас мислити саме так.

Джордж Клейсон «Найбагатший чоловік у Вавилоні»

Ви ніколи не станете багатими, якщо ваші витрати будуть перевищувати доходи. Джордж Клейсон впевнений, що гроші сьогодні підкоряються тим самим законам, що і колись давно, у древньому Вавилоні. Ці закони він виклав у формі притч, які легко читаються та запам’ятовуються. Книга навчить вас не лише заробляти, а й відкладати та примножувати свої накопичення, думати про майбутнє та віднайти додаткові джерела доходу.

Раян Голідей «Напролом. Мистецтво перетворювати перешкоди на перемоги»

З приходом коронавірусу, карантину та кризи бізнес зіткнувся з проблемами і лише найсильніші змогли вийти з них з мінімальними втратами. Райан Холідей у своїй книзі вчить перетворювати такі проблеми у можливості – не просто виживати в бурю, а зробити її поштовхом для успіху. Автор пропонує безліч простих способів, які можна використати, коли у ваше життя прийшла чорна смуга. Якщо ви хочете бути по-справжньому сильною людиною, що не боїться жодних проблем, бо знає, що насправді вони несуть самі можливості, то ця книга вам обов’язкова до прочитання.

Харв Екер «Думай як мільйонер»

Автор переконаний, що у людській підсвідомості є «фінансова програма» і якщо вона не закладена на успіх – вам ніколи не стати багатієм. У своїй книзі він детально розповідає, що це за програма та як її змінити. Не оминає Харв Екер і жертви, на які прийдеться йти заради досягнення бажаного успіху. Тож книга не лише про правильне мислення, а й про наполегливу працю, які в симбіозі приводять до багатства.

Террі Бернхем «Підлі ринки і мозок ящера»

Автор книги – доктор філософії і професор економіки Гарвардської школи економіки. Він переконаний, що традиційне уявлення про раціональність ринку фінансів та людей, що грають на цьому ринку, – застаріле. У своїй книзі Террі Бернхем пропонує застосувати науку ірраціональності до особистих фінансів. Він стверджує, що купівлю валюти, золота, будь-які інвестиції чи кредити контролює найдавніша частина мозку, так званий мозок ящера. Автор пояснює, що людину спонукає приймати ті чи інші рішення та як їх правильно контролювати.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!