Сім порад, щоб відсвяткувати Новий рік з колективом без негативних наслідків

Традиція святкувань Нового року з колективом повертається. Якщо минулого року більшість компаній віддавали перевагу онлайн-зустрічам або зовсім не проводили корпоративи й обмежувалися колективними подарунками, то цьогоріч завдяки вакцинації та послабленню обмежень для вакцинованих – корпоративи повертаються у наше офісне життя. Тож не зайвим буде нагадати, як правильно святкувати Новий рік у колективі та яких правил краще дотримуватися.

Не ігноруйте

Якщо ви вакциновані, добре себе почуваєте та не маєте вагомих причин, щоб відмовитися від корпоративу – не ігноруйте його. Деякі керівники можуть розцінювати постійні пропуски спільних вечірок ледь не як зраду та й у цілому це підкреслює, що ви не командний гравець, а своїх колег та начальника можете терпіти лише в робочий оплачуваний час. Тим більше, якщо ви віддалений співробітник, неформальна вечірка – чудовий спосіб познайомитися та поспілкуватися з колегами.

Продумуйте образ

Якщо це тематичний корпоратив – обов’язково продумайте свій образ відповідно до заданої тематики (наївно вважати, що всі прийдуть у своїх повсякденних нарядах і ви не будете білою вороною). Дотримуйтеся того дрес-коду, який вам заздалегідь оголошують організатори. Якщо про стиль не попередили, то вирішуйте, що одягти з огляду на місце проведення. У разі проведення святкової вечірки в офісі доречними будуть джинси та светр з оленями, а для ресторану краще обрати коктейльний наряд.

Підготуйтеся

Якщо є ймовірність, що вам нададуть слово для святкового тосту, краще підготуватися заздалегідь. Адже коли на вас дивляться десятки колег дуже легко розгубитися і не змогти зв’язати докупи декілька слів. Тому краще продумати свою промову заздалегідь, щоб нічого не пропустити та не червоніти перед колегами.

Тримайте під контролем

Це правило стосується і вашого спілкування з колегами, і алкогольних напоїв, і танців. Ви повинні тримати все в межах корпоративних правил у компанії. Не потрібно фліртувати з колегою або розповідати те, чого він не повинен знати. Пам’ятайте, що з цими людьми вам ще працювати, тому поведінка повинна бути відповідною – без провокацій та приводів для обговорень аж до наступного корпоративу.

Проявляйте активність

Не будьте тим колегою, який вдало імітує будь-який предмет інтер’єру. Беріть участь в конкурсах та іграх, не уникайте спілкування з колегами та керівництвом, не тікайте додому відразу після отримання подарунків. Корпоратив – чудова нагода у неформальній атмосфері налагодити стосунки з колективом, для цього ви на нього і прийшли. Тому неправильно буде сидіти в куточку та ігнорувати будь-які спроби з вами заговорити – так ви лише нашкодите стосункам з колегами.

Пандемію ніхто не скасовував

Пам’ятайте, що загроза захворіти на коронавірус нікуди не ділась, тому дотримуйтеся всіх правил. Помийте руки як прийдете на корпоратив, час від часу обробляйте їх антисептиком та не забудьте про маску, коли будете повертатися додому на таксі. Злягти хворим перед самим Новим роком – мабуть, найгірший наслідок корпоративної вечірки.

Беріть ініціативу у свої руки

Якщо у вашій компанії не планують організовувати корпоратив, але ви вже дуже засумували за неформальним спілкуванням з колегами – беріть ініціативу у свої руки. Адже невеличке святкування з колом найближчих співробітників – нічим не гірше грандіозної корпоративної вечірки із запрошеними гостями. Обирайте найкраще місце чи зупиніться на офісному святкуванні (якщо це не заборонено у вашій компанії) та насолоджуйтеся спілкуванням з колегами без дотримання майже будь-яких правил.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також