Сміливий початок: добірка гарячих стажувань липня

Літо в розпалі! Відпочивати, звісно, потрібно, але й про кар’єру забувати не варто. У нашій традиційній добірці – пропозиції для початківців у різних галузях: роботодавці запрошують на стажування рекрутерів, працівників банківської сфери та телебачення, продавців та менеджерів. Можливо, саме ви, відгукнувшись на вакансію, знайдете свою роботу. Нехай старт буде вдалим, robota.ua завжди поруч!

Internship for Junior Recruiter (French Speaking) у PRO People (Київ)

Міжнародний IT-холдинг повного циклу відкриває вакансію молодшого рекрутера, фахівця з підбору персоналу з можливістю проходження навчання та стажування. Основні вимоги до кандидата: досвід роботи на будь-яких адміністративних позиціях від 2-3 років; хороша теоретична база в психології, підборі персоналу, досвід роботи на позиції ресерчера, помічника HR-менеджера, помічника рекрутера буде плюсом; французька мова – C1; уважність, багатозадачність, практичний інтерес до сфери діджитал-маркетингу та IT-технологій.

Від компанії стажисти можуть розраховувати на: системно збудовані та прописані всі бізнес-процеси, використання сучасного ПЗ, техніки та ATS-системи; оплату всіх необхідних каналів пошуку кандидатів; прозору комунікацію всередині команди; можливість розвитку: побудова індивідуального кар’єрного плану на рік, внутрішнє навчання, часткова компенсація зовнішнього навчання; тривалість випробувального терміну – 3 місяці; комфортний офіс в центрі Києва; повний робочий день, гнучкий 8-годинний графік (є можливість вибирати час початку робочого дня: з 8.00 до 10.00 ранку); оформлення згідно КЗпП; оплату харчування, спортивних тренувань, лікарняних, відпусток, корпоративів, виїзних тімбілдингів.

Стажист комерційної дирекції у «Верес» (Дніпро)

Група компаній, що є першим національним брендом у плодоовочевій консервації, виробляє горошок, кукурудзу, гриби, мариновані огірки тощо, запрошує на літнє стажування молодих спеціалістів. Портрет ідеального кандидата: перебуває у процесі здобуття вищої освіти або щойно закінчив ВНЗ (бажано – економічні спеціальності); бажає здобути практичний досвід; впродовж літніх місяців має можливість працювати повний робочий день.

Що кандидат отримає від компанії: чудовий experience у комерції, підтверджений сертифікатом; постійну роботу (у разі успішного проходження стажування); знайомство з людьми, які пройшли схожий шлях і вже зробили кар’єру; повністю оплачуване стажування; несподівані приємності, сюрпризи та feedbаck від менторів.

Консультант фінансовий (стажист) в UKRSIBBANK BNP Paribas Group (Київ)

Банк запрошує взяти участь у конкурсі на вакансію. Для кандидатів без досвіду роботи є можливість оплачуваного навчання. Портрет ідеального кандидата: має вищу освіту за економічним напрямом; досвід роботи у банку від 1-го року (бажано); знає банківські продукти та нормативні документи; мультизадачний.

Кандидати мають змогу отримати: роботу в міжнародній фінансовій організації; офіційне працевлаштування; медичне страхування та страхування життя; 25 календарних днів відпустки; щомісячний бонус за результатами роботи; доступ до програм навчання та тренінгів; широкі можливості міжнародної мобільності.

Також банк шукає Фінансового консультанта (стажиста) у Харків.

Стажист на керівника магазину в JYSK (Луцьк)

Міжнародна компанія запрошує долучитися до команди. Бажано, щоб кандидати мали досвід управління людьми та/або організації процесів; швидко відновлюватися в стресових ситуаціях; були готовими на постійній основі підвищувати свої та командні результати; були готовими працювати на рівних разом зі своєю командою, зокрема, наприклад, розвантажувати товар; природно мотивували та розвивали людей; приймали виклики та готові брати відповідальність за результат.

Пропонується: заробітна плата від 17 500 до 24 000 грн; щомісячні бонуси від 10-15% до основної зарплати; повне медичне страхування з першого дня працевлаштування; участь у різних конкурсах з подарунками: подорожі, машини, абонементи у спортзал, грошові винагороди; інтенсивний 5-тижневий курс навчання на програмі «Стажист на керівника магазину»; особистий наставник; щонайменше 4-6 разів на рік тімбілдинги та зустрічі з колегами з усієї України.

Компанії потрібні стажисти також у Київ, Запоріжжя, Житомир, Полтаву, Івано-Франківськ, Вінницю, Львів, Харків, Дніпро.

Менеджер з продажу та оренди нерухомості, рієлтор (з навчанням) у Park Lane (Київ)

Агентство нерухомості запрошує до співпраці. Побажання до кандидатів: готовність працювати на результат; відповідальність, вміння ставити завдання та виконувати їх в строк; впевнено спілкуватися з людьми; володіти або готовність освоїти навички переговорів і продажів; бажання багато працювати та заробляти.

Умови співпраці: повна зайнятість; заробітна плата залежить від досягнення поставлених задач (комісійна винагорода від 25 000 грн); професійне навчання; доступ до бази даних об’єктів Києва, яка щодня оновлюється; рекламна підтримка компанії: банери, візитки, банерна реклама в інтернеті, відео-, фотозйомки; юридична підтримка з боку компанії; перспектива кар’єрного росту.

Стажист у відділ продажів у Binotel (Київ)

IT-компанія, яка надає послуги бізнес-телефонії, шукає співробітника з мінімальним досвідом роботи в офісі або взагалі без досвіду. За умови успішного проходження етапів стажування, є можливість обійняти посаду співробітника ВП (зарплата – 1 000 $ і вище). Очікування від претендентів: бажання отримати перший досвід роботи в системній великій компанії; бажання працювати у сфері продажів, пов’язувати з цим своє майбутнє; грамотна усна та письмова мова.

Пропонується: зарплата (ставка + відсоток, від 10 к.), 13-а зарплата; корпоративна культура: молода команда, багато підтримки та допомоги; за 12 місяців є можливість пройти всі етапи навчання; можливість працювати навіть під час локдауну (співробітники отримують спецперепустки в транспорт); безкоштовні кава та чай в офісі; офіційне працевлаштування та оплачувана відпустка; графік роботи: будні – з 9.30 до 18.30.

Продавець продовольчих товарів (студент) у «Економ Плюс» (смт Веселе, Запорізька обл.)

Мережа магазинів продовольчої групи товарів запрошує у свою команду студентів. Для роботодавця важливо: бажання вчитися новому та розвиватися разом з компанією; вміння доброзичливо спілкуватися з колегами та покупцями; вміння працювати в команді; високий рівень відповідальності.

Компанія гарантує: стабільну високу заробітну плату; офіційне оформлення, дотримання соціальних гарантій; зручний графік роботи (позмінний); перспективу професійного та кар’єрного росту.

Технік-адміністратор прес-центру УНІАН (стажист, #забутипровік) в 1+1 media (Київ)

Медіахолдинг запрошує пройти стажування в команді в межах проєкту #забутипровік. Шукають кандидатів, які: володіють базовими навичками роботи із відео-, аудіотехнікою; мають велике бажання покращити свої знання у налаштуванні технічного обладнання; відповідальних, комунікабельних, уважних до деталей та здатних до швидкого навчання.

Гарантується: навчання у визнаних професіоналів своєї галузі; стипендія впродовж 2-х місяців програми стажування; корпоративна культура, яка надихає та мотивує; доступ до новітніх телевізійних технологій; перспектива подальшого працевлаштування та хороші рекомендації; майданчик, де цінують і поважають ідеї кожного.

Також медіахолдинг запрошує на стажування: PR-фахівців; Молодших PR-фахівців; Редакторів сайту ТСН.ua; SMM-фахівців; Режисерів монтажу; Молодших digital-маркетологів; Молодших бродкаст-дизайнерів.

Стажист у відділ фінансів у Nestle Ukraine (Львів)

Міжнародна компанія у сфері виробництва харчових продуктів та напоїв запрошує пройти програму стажування у відділі собівартості та контролю у кондитерській фабриці «Світоч». Основні вимоги: студенти старших курсів (4-5 курс) або випускники; добре знання Excel; вміння працювати в команді; знання англійської мови (середній рівень або високий рівень); здатність швидко навчатися.

Nestle Business Services Lviv відкриває вакансію Стажист у фінансовий відділ (Львів),  а також компанія запрошує: Web Content Services Trainee (Львів)Інженерів з автоматизації (стажистів) у Харків; Стажистів відділу розвитку продукції (Харків).

Стажист у команду медичного департаменту у «Санофі в Україні» (Київ)

Провідна компанія у сфері охорони здоров’я анонсує вакансію. Вимоги до кандидатів: студент останніх курсів ВНЗ або нещодавній випускник з медичною або фармацевтичною освітою; знання англійської мови на рівні Intermediate; впевнений користувач ПК (використання пакета MS Office); відповідальність, співпраця в команді, бажання розвитку.

Компанія пропонує: старт кар’єри в міжнародній компанії, роботу в колективі професіоналів; конкурентну заробітну плату та комфортні умови праці; можливість гнучкого графіка, віддаленої роботи; перспективи кар’єрного розвитку.

HR Intern у Coca Cola HBC Україна, Вірменія та Молдова (Київ)

Міжнародна компанія пропонує роботу. Побажання до кандидатів: студент останнього курсу університету/випускник; впевнений користувач ПК, наявність високого рівня володіння MS Office; володіти англійською мовою на рівні Intermediate+ (буде перевагою); відповідальний, орієнтований на результат, комунікабельний, ініціативний та енергійний.

Пропонується: контракт на 6+ місяців з офіційною заробітною платою; 5-денний робочий тиждень (переважно – віддалена робота); гідна та стабільна заробітна плата; навчання та можливості професійного зростання у великій міжнародній компанії; дружний колектив професіоналів, спільні розважальні корпоративні заходи. Офіс компанії знаходиться в смт Велика Димерка, від метро Чернігівська, Почайна, Либідська, Позняки, Академмістечко їздить корпоративний автобус.

Стажист/Intern у ProCredit Bank (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів)

Банк пропонує скористатися шансом пройти стажування. Вимоги до претендентів: студент 4 або 5 курсу; знання англійської (Upper-Intermediate) та бажання використовувати її у роботі; бажання досягати поставленої мети та не боятися нових знань; бажання отримати міжнародний досвід.

Пропонується: оплачуване стажування; гнучкий графік (4 або 8 годин на день); отримання досвіду у відділах головного офісу (м. Київ) та відділеннях у найбільших містах України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів); комфортні умови праці; можливість отримати роботу.

Health, Safety and Environmental Engineer Internship у Procter&Gamble (Покров)

Провідна компанія споживчих товарів запрошує на стажування. Побажання: студент 3-6 курсу або нещодавній випускник (спеціалізація: охорона праці, безпека та навколишнє середовище/безпека праці/екологія/інженер навколишнього середовища); хороше володіння англійською мовою; лідерські та міжособистісні навички; прагнення до постійного розвитку.

Пропонується: постійне щоденне наставництво від менеджера; професійний розвиток через постійну освіту, практичні завдання, тренінги, роботу з людьми та навчання на виробництві; мотиваційні проєкти та проєкти, що захоплюють від Day1. Компенсація та переваги: щомісячна заробітна плата: 21 000 грн брутто; компенсація обідів; гнучкий робочий час і можливість працювати вдома; безкоштовне корпоративне житло на період стажування.

Поспішайте відгукнутися! Вакансії швидко закриваються!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також