Спекотні перспективи: 13 віддалених вакансій червня

Серед плюсів віддаленої роботи, зокрема – можливість подорожувати, робота у зручному темпі, мобільність. А це означає, що влітку ви теж можете знайти роботу та працювати відпочиваючи. Редакція The Point підготувала добірку актуальних вакансій для віддаленої роботи. Якщо вас зацікавили пропозиції, хочете розвиватися та працювати без прив’язки до офісу – відгукуйтеся на вакансії та рекомендуйте їх своїм друзям.

SEO-редактор сайту «УНІАН» в 1+1 media

Медіахолдинг оголошує відбір на вакансію. Розглядають кандидатів з регіонів України, можливий віддалений режим. Ви підходите, якщо: на «ти» з текстом як копірайтер; маєте досвід написання SEO-матеріалів на новинному сайті від 1 року; досконало володієте українською та російською мовами; розумієтеся на оптимізації новин згідно з SEO-вимогами; знаєте, як прописувати title, description, keywords; креативні в написанні заголовків; уважні, організовані, оперативні, дисципліновані.

Компанія гарантує: медичне страхування; оплачувану відпустку (28 к.д.) та лікарняний; необхідну техніку для роботи, ліцензійне ПЗ та мобільний зв’язок; знижки та пільги на заняття в спортклубі, на відпочинок на гірськолижному курорті та на інші послуги та товари від партнерів; корпоративний університет і велику кількість можливостей для навчання; комфортний офіс у центрі міста; роботу в соціально відповідальній компанії та дружному колективі.

Sales Development Representative/Messaging Specialist у CIENCE Technologies

Провідна компанія у сфері продажів запрошує приєднатися до команди. Розглядають кандидатури студентів, недавніх випускників або претендентів з невеликим досвідом роботи. Очікується, що кандидат володітиме письмовою та усною англійською мовою; матиме аналітичний розум; вмітиме працювати в команді.

Кампанія пропонує: конкурентну зарплату; графік роботи: з 14.00 до 23.00; постійне навчання в інтернеті та можливості професійного розвитку протягом кар’єри; медичне страхування (покриття COVID-19).

Менеджер з продажу в Pokupon

Компанія – найбільший маркетплейс послуг зі знижками в Україні, шукає на віддалену роботу фахівця у львівську команду. Проживання у м. Львів – обов’язково. Портрет ідеального кандидата: має досвід у продажах; знаходить індивідуальний підхід до кожного клієнта та вміло веде переговори; швидко навчається та постійно підвищує свої skills; ставить амбіційні цілі щодо заробітної плати та орієнтується на кращі показники; рішучий, впевнений в собі та своїх силах, наполегливий. Буде перевагою, якщо є знання та розуміння, як працює інтернет-маркетинг.

Роботодавець гарантує: своєчасну заробітну плату: ставку від 6 000 до 10 000 грн + % від продажів + бонуси за виконання KPI; графік роботи: з 9.00 до 18.00/5 днів на тиждень, субота-неділя – вихідні; офісу немає у Львові, віддалена робота; корпоративний зв’язок та техніку; професійний ріст за допомогою внутрішнього та зовнішнього навчання; офіційне працевлаштування; безкоштовну корпоративну англійську онлайн; оплату відпустки та лікарняних згідно КЗпП.

Агент з бронювання квитків Turkish Аirlines у Global Bilgi

Світовий лідер послуг у сфері контакт-центрів запрошує взяти участь у конкурсі на посаду. Вимоги до кандидата: вільне володіння англійською мовою (Intermediate і вище); хороший рівень володіння ПК; орієнтація на клієнта, готовність допомагати; особисті якості: посидючість, здатність до навчання, стресостійкість, оптимізм.

Умови праці: віддалена робота; гнучкий (змінний) графік; неповний робочий день; можливість працювати у нічні зміни; погодинна оплата праці + щомісячний бонус; робота у дружному молодому колективі; навчання та тренінги коштом компанії.

Фахівець з моделювання поведінки клієнтів у Kyivstar

Телекомунікаційна компанія шукає професіонала. Основні вимоги до претендентів: знання математичної статистики, статистичних методів аналізу, методів побудови статистичних, математичних та економетричних моделей; навички підготовки звітів і презентації результатів; навички роботи зі сховищами даних з боку маркетингу (великі масиви даних), впевнене знання SQL; аналітичні навички; аналітичні інструменти: IBM SPSS Modeler або Python.

Пропонується: віддалене робоче місце (є можливість відвідувати офіс); програма онбордінгу, що дозволяє легко та швидко адаптуватися новачкам у режимі онлайн; соцпакет із медичним страхуванням та допомогою у різних життєвих ситуаціях; гідна оплата праці (офіційна); безмежні можливості онлайн-навчання (тренінги, курси); професійний та особистий розвиток; бонуси за якісну роботу.

Асистент продюсера та режисера у Greative Mind

Міжнародне медіа-видавництво шукає спеціаліста. Розглядають кандидатів з усієї України, виключно на постійну зайнятість, без суміщення із навчанням, іншими проєктами тощо. Портрет ідеального кандидата: вміє знаходити все (!) в інтернеті; працювати у стислі терміни; має високі навички самоорганізації й тайм-менеджменту; володіє англійською на рівні не нижче Intermediate, а також українською та російською.

Компанія гарантує: незвичайну, цікаву та творчу роботу у веселому, молодому колективі; можливість працювати віддалено; навчання та підтримку колективу; можливість зростати разом з компанією; графік роботи: 5/2 – вівторок-субота, вихідні – неділя, понеділок; заробітна плата – 15 000 грн.

Дизайнер інтер’єру, 3D-візуалізатор у BORISTUDIO

Студія дизайну та архітектури у зв’язку з активним розвитком запрошує до співпраці. Є можливість працювати віддалено. Вимоги до претендентів: досвід робот від 1 року; бажання розвиватися та працювати над собою; володіння комп’ютерними програмами (3ds Max + V-Ray/Corona, Photoshop); знання сучасних матеріалів.

Кандидат отримає: гідну заробітну плату (в межах 15 000-28 000 грн/міс, оплата без затримок); можливість професійного та кар’єрного розвитку; комфортний офіс у сучасному бізнес-центрі; зручний графік на вибір: з 9.00 до 18.00 або з 10.00 до 19.00; відвідування спортивних секцій коштом компанії; оплачувану відпустку та лікарняний.

Project Manager (офіс або віддалено) у VOKI Games

Студія з розробки мобільних ігор запрошує талановитих людей у команду. Серед вимог: більше 2-х років досвіду роботи на аналогічні посаді і портфоліо з успішно випущених проєктів; добре знання ринку F2P і його трендів; знання та впевнене користування сервісами Google і Asana або іншими task-менеджерами (Jira, Trello); аналітичний склад розуму; лідерські якості. Буде перевагою: вища технічна освіта; досвід роботи над ігровим проєктом; досвід роботи з розподіленою командою.

Кандидатам, які пройдуть відбір, компанія гарантує: можливість працювати віддалено, частково віддалено або за гнучким графіком у сучасному офісі в центрі Києва або Одеси; офіційне працевлаштування; медичне страхування + 100% оплата лікарняного; компенсацію обідів і занять спортом, знижку на консультації психолога, корпоративну онлайн-бібліотеку, онлайн-заняття з англійської та йоги, масаж в офісі, івенти; молодий, дружний і талановитий колектив; можливість професійного та кар’єрного росту; конкурента заробітна плата за результатами співбесіди.

Коректор у KIDDISVIT

Компанія, яка постачає іграшки на український ринок, запрошує стати частиною команди. Портрет кандидата: має вищу профільну освіту – філологія (розглядаються студенти останніх курсів навчання); високий рівень знань правил російської та української мови; уважний і оперативний в роботі; вміє дотримуватися дедлайнів.

Пропонується: офіційне працевлаштування, повний соцпакет; конкурентний рівень заробітної плати; робочий графік: пн-пт, з 9.00 до 18.00 (є можливість працювати віддалено); підтримка наставника в перші 3 місяці роботи; насичене корпоративне життя.

Спеціаліст з військового обліку у FreshMart

Компанія – лідер з постачання та продажу екзотичних фруктів, овочів і товарів для здорового харчування, запрошує у колектив (вільний графік роботи). Для роботодавця важливі: досвід ведення військового обліку; досвід роботи з військкоматами міста Київ; знання законодавства з військового обліку.

Пропонується: вільний графік, неповна зайнятість; робота в комфортабельному офісі та дружному, професійному колективі; стабільна виплата заробітної плати; знижка співробітникам на продукцію компанії.

Менеджер з підбору персоналу/рекрутер у STH-group

Компанія, яка займається аутсорсингом складського персоналу, запрошує в команду працівника на віддалену роботу. Розглядають кандидатів з будь-якого міста. Побажання: досвід роботи в масовому підборі персоналу – перевага; вітається досвід роботи в call-центрі; впевнений користувач ПК; грамотна усна та письмова мова; відповідальність, обов’язковість, старанність.

Умови роботи: віддалений формат; графік: 2/2, з 8.00 до 20.00, змінні вихідні; оклад 5 500 грн + бонуси за закриті вакансії, середня зарплата – 7 000 грн і вище; перспективи кар’єрного росту.

Лікар-координатор в UNIQA

Страхова компанія запрошує у свою команду на віддалену роботу. Для роботодавця важливо, щоб кандидат: мав вищу або незакінчену вищу медичну освіту за фахом «Лікар» з будь-якої спеціалізації, досвід роботи в практичній медицині або медичному асистансі вітається; легко освоював нові комп’ютерні програми; готовий навчитися нової перспективної професії та отримувати нові знання; володів відмінними комунікативними навичками та стресостійкістю.

Пропонується: заробітна плата – 11 000 грн; офіційне працевлаштування; оплачувана відпустка та лікарняні; віддалена робота – можливість працювати з дому на обладнанні, яким безкоштовно забезпечує компанія; навчання та підвищення кваліфікації у процесі роботи; безкоштовне медичне страхування та страхування від нещасного випадку; дружний колектив.

Ігровий сценарист в Abelohost BV

Компанія, що займається наданням послуг розміщення обладнання, даних і web-сайтів на своїх технічних майданчиках (хостинг), шукає кваліфікованого співробітника. Основні вимоги: поглиблені знання у різних категоріях і жанрах ігор, які можуть мати попит в аудиторії; високі комунікативні навички; розбиратися у геймінг медіапросторі та вміти аналізувати контент; розуміння як працюють стримінгові платформи: Twitch, YouTube, Facebook Gaming тощо; англійська – не нижче рівня С1.

Умови роботи: заробітна плата за результатами співбесіди; віддалена робота; бонуси за результат; робота у команді професіоналів.

Поспішайте відгукнутися. Вакансії швидко закриваються!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також