Спекотні пропозиції: 16 стажувань червня на різні смаки

Редакція онлайн-журналу The Point підготувала традиційну добірку вакансій для кандидатів без досвіду, від телеком-сфери до розробки ігор. Обирайте пропозиції, які вам до вподоби – ловіть шанс потрапити у вир перших професійних успіхів уже влітку.

 1. Програма стажування STARt Yourself у «Київстар» (Київ)

Очікування від кандидатів: студент 3 курсу і вище, готовність працювати від 20 годин на тиждень, орієнтація на результат, сміливість, небайдужість, активна життєва позиція, відповідальність та уважність до деталей, інтерес до телеком-сфери, навички користування ПК та соціальними мережами.

Умови роботи: гнучкий графік, працевлаштування та оплата на період стажування, можливість поєднувати участь у проекті стажування з навчанням.

 1. Спеціаліст по роботі з клієнтами у ThinkGlobal (Хмельницький)

Інноваційній школі потрібен менеджер, що працюватиме в телефонному режимі, надаватиме консультації про діяльність школи та запрошуватиме учасників на заходи.

Очікування: активна та комунікабельна людина, закохана в продажі та з інтересом до педагогіки; досвід активних продажів, вміння знайти особистий підхід до людей та знання CRM стане у нагоді. Пропонується стабільна заробітна плата, пропорційна до результатів роботи, система тренінгів, можливість кар’єрного зростання тощо.

 1. Ювелір у SOVA jewelry house (Київ)

Виробник, дистриб’ютор і роздрібний оператор ринку ювелірних виробів запрошує на постійну роботу ювелірів (початківців і досвідчених фахівців). У компанії пропонується гідна оплата праці, корпоративні обіди, можливості для професійного і кар’єрного розвитку.

Вимоги: акуратність, точність, висока працездатність, порядність, відповідальне ставлення до роботи, творчий підхід, посидючість, уважність, концентрація, схильність до роботи руками, хороший зір.

 1. Commercial Trainee (Trade Marketing & Sales) у Colgate Palmolive (Київ)

Компанія запрошує на річну програму стажування тих, хто бажає розвивати кар’єру в галузі продажів. Побажання до кандидатів: вища освіта, знання англійської (рівень Upper-Intermediate та вище), готовність працювати повний робочий день, лідерські якості, аналітичні навички, бажано – міжнародна мобільність.

Пропонується конкурентна винагорода, щорічний бонус, програма страхування та можливість продовжити кар’єру в компанії.

 1. Програми стажувань у PepsiCo (Київ, Миколаїв)

Міжнародна FMCG-компанія анонсує PepsiCo Go – річну програму розвитку молодих талантів. Наприклад, відкрита вакансія у фінансовій функції (економічний аналіз, управління доходами і впровадження нових фінансових моделей), вимоги до стажерів – англійська мова не нижче Upper-Intermediate, профільна освіта, студент останніх курсів/випускник. Переваги програми: винагорода та офіційне працевлаштування, гнучкий графік та медичне страхування, глибоке функціональне занурення в обрану галузь бізнесу, програма розвитку і навчання тощо. Також відкриті вакансії стажерів у відділі бренд-маркетингу, логістики, категорійного менеджера, аналітика з дослідження товарного ринку та покупців, а також стажера налагоджувальника устаткування у Миколаєві.

 1. Стажист у службі охорони праці в Zeppelin (Кривий Ріг)

Основні вимоги до кандидата: закінчена вища освіта (або студент 4-5 курсу), бажано технічного напряму; англійська мова – Intermediate, уважність до деталей, відповідальність, комунікабельність, впевнений користувач MS Office, бажання побудувати кар’єру в сфері охорони праці.

Компанія пропонує: офіційне працевлаштування на період стажування з оплатою праці, медичне страхування та страхування життя після випробувального терміну, часткова компенсація харчування, можливість для професійного та кар’єрного зростання.

 1. Стажер у Hilti (Київ)

Компанія, що працює у галузі передових технологій для професійного будівництва, запрошує на стажування у відділі логістики та відділі бухгалтерії. Очікування від кандидата: студент 4-5 курсів або випускник, впевнене володіння програмами MS Office (особливо MS Excel), знання англійської мови на рівні Intermediate та вище, здатність швидко навчатися.

 1. Стажер у ProCredit Bank

Банк пропонує пройти оплачуване стажування. Очікування: студент 4 або 5 курсу, знання англійської мови (Upper-Intermediate), бажання досягати поставленої мети, отримувати нові знання та міжнародний досвід.

Умови: гнучкий графік (4 або 8 годин на день), отримання досвіду у відділах головного офісу (м. Київ) та відділеннях у найбільших містах України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів).

 1. Gameplay Developer (junior) у VOKI GAMES (Київ)

Компанія анонсує старт навчання у «Gameplay school». Програма триватиме 1 місяць (п’ятиденний робочий тиждень, з 10:00 до 13:00). Протягом цього періоду компанія виплачує кожному зарахованому студенту стипендію 5000 грн. Після закінчення навчання кращих випускників, які успішно склали фінальний тест, запросять на роботу.

Побажання до кандидатів: технічний склад розуму, закінчений технічний ВНЗ, здатність знаходити нестандартні рішення складних технічних завдань, почуття стилю, розуміння композиції, таймінгів, багатий досвід гравця.

 1. Стажер відділу аудиту в PwC (Дніпро)

Міжнародна мережа компаній пропонує можливість розпочати кар’єру – залучення у різноманітні проекти під наглядом старших колег. Це стартова позиція у відділі аудиту.  Пропонується офіційне працевлаштування, конкурентоспроможна заробітна плата, медичне страхування, професійний розвиток (сертифікація АССА повністю оплачується компанією) тощо.

Очікування: студент/ка 3-6 курсу, знання основ бухгалтерського обліку та фінансів, англійської мови (принаймні на середньому рівні), MS Excel, PowerPoint, Word, вміння працювати в команді та швидко навчатися, аналітичні здібності.

 1. Стажер юридичної компанії в ARZINGER (Київ)

Юридична компанія запрошує на оплачуване стажування. На стажера чекає аналітична робота, допомога в підготовці юридичних документів, вирішення складних і нестандартних завдань, корпоративне навчання.

Побажання: студент 4 і вище курсу юридичного факультету, англійська мова на рівні Upper-Intermediate +, можливість працювати протягом тижня 30 годин +, знання юридичної лексики, аналітичні здібності, комунікабельність та вміння проводити презентації, бажання професійно зростати у сфері юриспруденції.

 1. Стажування зі створення навігаційних карт у Intetics (Харків)

IT-компанія відкриває набір на оплачуване стажування зі створення навігаційних карт. Побажання: посидючість і уважність до деталей, володіння англійською мовою на рівні Pre-Intermediate і вище, уміння працювати як в команді, так і індивідуально, знання інших мов і географічна освіта буде плюсом. Передбачений гнучкий графік роботи.

 1. Стажер в «Да Вінчі» (Київ)

Студенти, які опановують фах «Видавничо-поліграфічні технології» або «Видавнича справа та редагування» («Соціальні комунікації»), запрошуються на оплачувану літню практику в рекламній агенції, що видає щомісячний єдиний в Україні журнал для поліграфістів Print+ та щорічні довідники «Поліграфія України» та «Поліграфія паковання».

Вимоги: ініціативність, старанність, дисциплінованість, прагнення вчитися новому, стресостійкість. Обов’язки: написання статей, підготовка баз даних в Excel, переклад інформаційних матеріалів з англійської мови. Умови роботи: гнучкий графік, можливість подальшого розширення обов’язків та працевлаштування.

 1. Стажер на виробництво Ajax Systems (Київ)

Українська компанія, яка розробляє і виробляє розумну бездротову систему безпеки з захистом від вторгнень, пожеж і затоплень, пропонує стати частиною команди активних молодих людей, яким цікаво працювати на сучасному виробництві електроніки.

Основні вимоги: середньо-спеціальна освіта (технічна), бажання вчитися і розвиватися, посидючість, любов до порядку, порядність, відповідальність, старанність, уважність, працьовитість.

 1. Кухар-кондитер в Cat Cafe (Львів)

Оригінальний заклад з 20-ма справжніми кішками запрошує на роботу кухаря-кондитера. Умови праці: зарплата залежить від досвіду та ефективності праці, безкоштовне харчування, графік: 8:00-19:00 та 11:00-22:00, 4 робочих/2 вихідні. Оплачуване стажування.

 1. Стажер (Design for Trade Marketing) у lifecell (Київ)

Діджитал-оператор анонсує стажування, яке триватиме до 6-ти місяців. Побажання: студент 4-6 курсів або випускник університету (технічна або економічна освіта), знання Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, розуміння основи композиції та типографіки, знання англійської мови вище середнього, комунікабельність, уважність до деталей, бажання працювати в команді та аналітичне мислення. Також можна стати стажером у інших напрямках: підтримка бізнесу, маркетинг B2B, маркетинг.

Бонус

Стажер відділу Retail у PUMA (Київ)

Компанія PUMA шукає стажера відділу роздрібної торгівлі (Retail Trainee) на тимчасову зайнятість (20 годин на тиждень, переважно вранці). Основні вимоги до кандидата: незакінчена вища освіта (розглядатимуться студенти 4-5-го курсу); обов’язкове знання MS Excel, Access; аналітичний склад розуму; знання англійської мови (не нижче Intermediate – обов’язково); активна життєва позиція та бажання розвиватися в Retail.

Потрібно буде підтримувати команду Retail та магазини з документообігом та звітами; допомагати в замовленні витратних матеріалів і РОР матеріалів для магазинів; підтримувати зв’язок між центральним офісом та магазинами; керувати запитами з магазинів; допомагати членам команди у всіх адміністративних питаннях. Офіційне працевлаштування та гідна фінансова винагорода чекають на вас!

 

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також