Весняні пробудження: добірка березневих стажувань для кар’єристів-початківців

Прийшла весна – саме час будувати плани та починати діяти. Якщо ви студент або нещодавно закінчили навчальний заклад, без досвіду роботи або з мінімальним, пропонуємо зробити перший крок, щоб розпочати успішну кар’єру. Редакція онлайн-журналу The Point підготувала добірку пропозицій від компаній (галузі, професії та регіони – різні), які запрошують на стажування, багато з них надають можливість поєднувати навчання та роботу, а також готові запросити до себе в команду кращих.

Intern: ERP and CRM Consultant/Business Analyst for Microsoft Dynamics в INNOWARE (Київ)

Компанія, експерт у сфері консалтингових послуг, що спеціалізується на впровадженні ERP, CRM та хмарних бізнес-рішеннях, оголошує про весняну програму стажування. Тривалість: 2,5 місяці. Дата початку: 1 квітня 2021 року. Стажування оплачуване, з подальшим працевлаштуванням для успішних стажистів. Вимоги: університетський ступінь або студент старших курсів (4-6-й рік навчання); спеціалізація: економічна кібернетика, системний аналіз, бухгалтерський облік, прикладна математика, інформатика, економіка; аналітичне та логічне мислення; базові знання баз даних; розуміння економіки підприємства.

Роботодавець пропонує: тренінги з системи та методології управління проєктами; професійний розвиток; реальні бізнес-кейси на основі місцевих та міжнародних проєктів; можливість поєднувати стажування та навчання, пройти переддипломну практику в університеті.

Юрист-практикант, стажування в «Касьяненко і Партнери» (Київ)

Юридична компанія розпочинає набір студентів I-V курсів юридичного факультету без досвіду роботи на практику. Після закінчення практиканти отримують практичні навички та знання в роботі із законодавством, ліцензований сертифікат, характеристику та рекомендації. Можливе працевлаштування в компанії. Потрібні: відкриті, творчі, готові до нових викликів, націлені на отримання нових знань, комунікабельні особистості. Очікується: самовіддача, захопленість, бажання поглиблювати знання.

Умови: графік: 5 робочих днів, від 3 до 8 годин на день, з 9:00 до 18:00; графік проходження практики може обумовлюватися індивідуально – від 1 до 3 місяців.

Стажист (бухгалтерія) в «ЧУМАК» (Каховка)

Компанія, виробник харчових продуктів, запрошує пройти стажування. Вимоги: вища освіта (бухгалтерський облік і аудит), випускник або студент останнього курсу навчання; впевнений користувач ПК, робота в програмах бухгалтерського обліку.

Умови: офіційне працевлаштування; можливість навчання та професійного розвитку; мотиваційні програми, корпоративні заходи; доставка в Каховку, Нову Каховку.

Адміністратор знімального майданчика (стажист) в 1+1 media (Київ)

Медіахолдинг запрошує на стажування. Шукають студентів ВНЗ або випускників останніх років, які: мають бажання отримати досвід у сфері телебачення; мінімальний досвід роботи, волонтерства та членства у студентських організаціях (бажано); відмінні комунікативні навички; сміливих, небайдужих, з активною життєвою позицією; відповідальних та уважних до деталей; відкритих та готових до нових викликів.

Умови: тривалість – 5 місяців; стажування передбачає стипендію з другого місяця; гнучкий графік; дружний та творчий колектив. Обов’язковою вимогою участі у відборі є наявність відеорезюме.

Молодший фахівець із захисту інтелектуальних прав (стажист) в 1+1 media (Київ)

Медіахолдинг шукає стажиста з моніторингу нелегального відеоконтенту, що зацікавлений у розвитку у сфері медіа та телебачення. Обов’язки: інтернет-моніторинг відеоконтенту; комунікація з представниками інтернет-ресурсів; проведення аналізу моніторингу та ведення статистики інтернет-ресурсів. Вимоги: студент ВНЗ або випускник останніх років; грамотна письмова та усна мова (українська, російська); високі організаторські здібності; комунікабельність.

Умови: стажування триває протягом 5 місяців; передбачає стипендію з другого місяця; гнучкий графік (20 або 30 годин на тиждень); дружний та творчий колектив.

Стажист/молодший бізнес-аналітик дирекції стратегії та трансформації у «ПриватБанк» (Дніпро)

Банк запрошує на стажування. Серед вимог: вища/неповна вища освіта (технічна, економічна, ІТ або прикладна математика); навички систематизації та аналізу розрізнених потоків інформації; рівень впевненого користувача пакетом програм MS Office (Word, Excel, Visio, PowerPoint); англійська – не нижче Intermediate (буде перевагою); бажання бути частиною команди професіоналів.

Основні етапи стажування: навчання протягом 2-х місяців; робота над реальним проєктом під керівництвом наставника протягом 3-х місяців; пропозиція щодо працевлаштування на постійне місце роботи за умови успішного виконання проєкту. Особам з обмеженими можливостями або статусом особи з інвалідністю банк надає додаткову допомогу й супровід упродовж процесу відбору.

Молодший спеціаліст з матеріально-технічного постачання (закупівлі), (стажист) у CRH Ukraine (Кам’янець-Подільський)

Компанія, яка спеціалізується на виробництві будівельних матеріалів, запрошує взяти участь у міжнародній Програмі стажування 2021-2022. Програма розрахована для студентів III-VI курсів ВНЗ та випускників (3 роки після випуску) та гарантує офіційне працевлаштування за спеціальністю. Проходить на базі одного з найсучасніших у Європі заводів з виробництва цементу – АТ «Подільський Цемент» (м. Кам’янець-Подільський) та триває 1 рік. Подавати заявку на участь у відборі можна кандидатам, які: мають вищу технічну освіту або завершують навчання; мобільні в межах України і не тільки; захоплюються своєю професією та прагнуть розвитку.

Пропонується: офіційне працевлаштування за спеціальністю та зарплата; оренда житла у м. Кам’янець-Подільський (для іногородніх); корпоративний розвіз до/з місця роботи; супровід керівника, ментора та працівників компанії; навчання та тренінги (зовнішні та внутрішні); корпоративні курси англійської мови; відрядження на підприємства компанії в Одесі та Львові; можливість подальшого працевлаштування в компанії (після успішного проходження стажування).

Також в рамках Програми стажування 2021-2022 компанія запрошує: Молодшого бухгалтера, Молодшого IT-спеціаліста, Молодшого HR-спеціаліста, Молодшого еколога, Молодшого інженера-лаборанта.

Молодший системний адміністратор у Kraft Deckensysteme Ukraine (Київ)

Провідний виробник підвісних стель в Україні шукає працьовитого молодшого системного адміністратора без досвіду або з невеликим досвідом роботи. Побажання до кандидатів: знання на базовому рівні *nix і Windows Server 2012/2016/2019 серверів; розуміння принципів функціонування комп’ютерних мереж, знання основних мережевих протоколів, розуміння VLAN, VPN; розуміння принципів роботи сервісів DNS, DHCP; досвід роботи з AD, Terminal Service; знання на базовому рівні продуктів компанії MikroTik/Ubiquiti; знання апаратної частини ПК; самостійність, відповідальність, неконфліктність.

Пропонується: повна зайнятість; графік роботи: пн-пт з 9:00 до 18:00, 5-денний робочий тиждень; офіційне працевлаштування, оплата лікарняних та відпусток; своєчасна оплата праці; сучасний, новий офіс; доставка від/до офісу службовим транспортом; чай, кава та корпоративні обіди; у компанії є можливість надати житло в гуртожитку.

Онлайн-навчання Golang в NIX (Харків)

IT-компанія пропонує зареєструватися на платформі онлайн-навчання та безкоштовно пройти курс з Golang в зручному темпі. Курс включає теорію та практичні завдання для її закріплення, допомогу експертів. Тривалість: Beginner – 30 днів; Trainee – 30 днів; Junior – 60 днів. Успішне проходження програми підготує до співбесіди на вакансію Junior Golang Developer у компанії.

Курс корисний для: новачків, які хочуть почати свій шлях в IT; розробників, які хочуть розширити горизонти та підвищити конкурентоздатність; тих, хто хоче стати Go-розробником.

Стажування у відділі продажів у «Евросолюшн» (Київ)

Міжнародна компанія надає можливість пройти стажування з подальшим працевлаштуванням. Пропозиція для тих, хто щойно завершив навчання або студентів старших курсів, та не має досвіду роботи, але мріє спробувати себе як менеджер з продажу. Вимоги: знання англійської буде додатковим плюсом; бажання розвиватися у цьому напрямку; відмінні успіхи у навчанні (обов’язкова умова); чудові комунікаційні навички. Умови роботи: оплачуване стажування; повне забезпечення всім необхідним для виконання поставлених завдань; можливість продовжити співпрацю, як штатний співробітник.

Стажист Junior PHP, Android, iOS-розробник в 4K-SOFT (Житомир)

IT-компанія запрошує на стажування. Пропозиція для студентів і випускників технічних ВНЗ, IT-курсів, а також для початківців-програмістів. Вимоги: базові знання будь-якої з мов програмування; готовність самостійно навчатися, посидючість, уважність, порядність, аналітичний склад розуму. Пропонується: безкоштовне стажування всередині компанії; отримання практичних знань за фахом PHP, Android, iOS-розробник; гідна оплата кращим стажистам.

Стажист з організації фотозйомок в INTERTOP (Київ)

Мережа магазинів взуття для всієї родини шукає спеціаліста. Вимоги: бажання розвиватися у творчому напрямку; досвід роботи в інтернет-магазині або на зйомках (як перевага); відповідальність, уважність, гнучкість, комунікабельність і активність. Пропонується: професійне зростання та всебічний розвиток, профільні заходи, соціальні ініціативи – INTERTOP Ukraine надихає!; офіційне працевлаштування (КЗпП + соцпакет); зручний графік роботи та офіс біля станції метро.

Стажист у бухгалтерію у Caparol Ukraine (Київ)

Компанія, лідер у сфері лакофарбових матеріалів і систем теплоізоляції будівель, розпочинає пошук стажиста у бухгалтерію на повний день. Вимоги: навчання у ВНЗ або нещодавній випускник (фінанси/бухгалтерія/аудит); бажання спробувати свої знання та навички на практиці; бажання отримати цікавий досвід роботи; знання MS Office; уважність, відповідальність, комунікабельність.

Пропонується: офіційне оформлення, стабільна зарплата; сучасний офіс біля станції метро (5-7 хв) з корпоративною бібліотекою, курсами англійської мови, зоною для відпочинку та спорту; тренінги та навчання; внутрішні івенти та тімбілдинги; колектив однодумців.

Інженер-конструктор ПЦБ (стажист) у «Фаренхольц Інжиніринг» (Одеса)

Інноваційне проєктне бюро металоконструкцій запрошує в команду. Для роботодавця важливі: вища закінчена будівельна освіта (спеціаліст, магістр); розуміння основ проєктування металоконструкцій; впевнене володіння програмами AutoCAD 2D/3D, MS Office; великий інтерес до професії інженера-конструктора; базове володіння англійською мовою; знання програми Advance Steel буде перевагою; особиста відповідальність, організованість, прагнення до саморозвитку.

Компанія пропонує: розроблену програму введення в спеціальність, яку курує досвідчений наставник; цікаві та різноманітні проєкти; налагоджений та структурований робочий процес; офіційне оформлення; високу офіційну заробітну плату + бонуси; графік роботи: з 09:00 до 18:00; можливості для саморозвитку та підвищення кваліфікації в дружній команді професіоналів; щотижневий корпоративний курс англійської мови; комфортний офіс в центрі Одеси; безкоштовні чай, кава, вода; зручні робочі місця.

Intern в ProCredit Bank (Київ)

Міжнародний ProCredit Bank запрошує пройти стажування та отримати шанс потрапити на роботу до компанії, що увійшла в трійку кращих роботодавців за версією Forbes (січень 2021).

Вимоги до кандидатів: студент 4 або 5 курсу; знання англійської – Upper-Intermediate та бажання використовувати її у роботі; бажання досягати поставленої мети та не боятися нових знань; бажання отримати міжнародний досвід.

Компанія пропонує: оплачуване стажування; гнучкий графік (4 або 8 годин на день); досвід у відділах головного офісу та відділеннях у місті Київ; комфортні умови праці; можливість отримати job offer.

Стажист відділу рекрутингу в ZEST Outsourcing (Київ)

Компанія, яка надає HR-послуги, шукає стажиста. Очікування від кандидатів: бажання отримати досвід роботи в галузі рекрутингу, роботи з персоналом; освіта: середня спеціальна або неповна вища (розглядаються кандидатури студентів); досвід роботи не потрібен, але обов’язковою є готовність навчатися; вміння отримувати задоволення від спілкування з людьми; грамотна мова, відповідальність, ініціативність, активна життєва позиція; впевнений користувач: MS Office, інтернет, соціальні мережі.

Умови працевлаштування: графік роботи з 09:00 до 18:00, можливий гнучкий графік після випробувального терміну; офіційне оформлення; зарплата: ставка. Виплата пропорційно кількості відпрацьованих годин; компанія проводить навчання, можливість кар’єрного росту.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також