Зимові перспективи: топ-15 гарячих стажувань грудня

Почалася календарна зима для багатьох регіонів України снігом – все за планом. А що з планами у вашій кар’єрі? Ви вже шукаєте роботу чи почекаєте періоду «післясвят»?

Під час підготовки добірки актуальних вакансій для початківців виявилося, що з приходом зими інтерес працедавців до спеціалістів без досвіду або з мінімальним не зник – вони шукають у свої команди молодих, амбітних, зацікавлених кандидатів.

Не пропустіть нагоду знайти роботу ще до закінчення року, знайомтеся з пропозиціями від роботодавців. Можливо, шукають саме вас!

Logistics Managerial Traineeship у Procter&Gamble (Київ)

Провідна світова компанія споживчих товарів запрошує стажистів. Роботодавець пропонує: обов’язки з першого дня; тренінги; прискорене нарощування потенціалу; динамічне та шанобливе робоче середовище; можливість отримати керівну посаду після успішного завершення програми стажування; компенсації та пільги; зарплата: 24 000 грн брутто; медичне страхування, страхування подорожей та життя, компенсацію обідів, додаткові дні відпусток; компенсацію мобільних витрат; гнучкий робочий час і можливість працювати вдома. Скорочені або індивідуально скориговані робочі години можуть бути узгоджені відповідно до потреб навчання.

Вимоги до кандидатів: інтерес до ланцюга постачань (транспорт, обслуговування клієнтів, планування, складування тощо); 3-6-й рік навчання або недавні випускники (до 12 місяців після закінчення); Upper-Intermediate – англійська; відмінні навички пакету MS Office (особливо MS Excel). Тривалість: 6-12 місяців. Місцеперебування: Київ.

Global Management Trainee в AB InBev Efes Україна (Київ)

Один з лідерів українського пивоварного ринку пропонує долучитися до Глобальної програми стажистів з управління. Тривалість програми – 12 місяців. Шукають: вибагливих, допитливих, сміливих та наполегливих випускників університетів, які готові прийняти виклики та адаптуватися до різних робочих ситуацій.

Серед вимог до претендентів: отримати ступінь бакалавра, магістра (або еквівалент) до вересня 2021 року і не більше двох років до цього; вільно володіти англійською мовою та рідною мовою, можливі подорожі Україною та Європою. Компанія пропонує: підтримку та тренінги, необхідні для досягнення успіху; винагороду за працю; співпрацю з міжнародними командами.

Intern/Junior Auditor у PwC (Дніпро)

Консалтингова компанія відкриває вакансію. Пропонується: працевлаштування, конкурентоспроможна зарплата та премії за відмінні результати; сертифікація ACCA коштом компанії, численні внутрішні та зовнішні тренінги, безкоштовні курси англійської мови; кар’єрний ріст; комфортний офіс у центрі міста; гнучкий режим роботи; дрес-код лише для ділових зустрічей; фруктові дні; страхування здоров’я та життя; корпоративний лікар; безкоштовна йога в офісі; футбольні та волейбольні корпоративні команди; корпоративи, вечірки щоп’ятниці раз на місяць; можливість працювати в офісах компанії в інших країнах.

Вимоги: базові знання бухгалтерського обліку; знання англійської мови (принаймні Intermediate); широкі навички роботи з комп’ютером (Excel, PowerPoint, Word); можливість працювати в команді та швидко вчитися; хороші цифрові, аналітичні навички та навички розв’язання проблем.

Стажист у відділ продажу (вхідна лінія) в Binotel (Київ)

Провідний оператор бізнес-комунікацій в Україні шукає в команду початківця Sales Manager. Вимоги до кандидатів: готовність вчитися, стати експертом своєї справи та допомагати іншим стати кращими; потрібен кандидат без досвіду роботи у сфері IT, але з великими амбіціями та бажанням працювати в ній. Серед обов’язків: підключати та консультувати клієнтів (ніяких холодних продажів!); вести ділові перемовини c клієнтами бізнес-сегменту; бути опорою та підтримкою для клієнта.

Пропонується: достойна зарплата (середня ЗП – 20 000 грн); робота з потрібними та унікальними за актуальністю та популярністю продуктами; комфортний офіс на березі Дніпра; працевлаштування в провідній IT-компанії країни; дружна команда професіоналів; корпоративи, йога, футбол, настільні ігри та Speaking Club коштом компанії.

Trainee with knowledge of French в Nestle Ukraine LLC (Львів)

Міжнародна компанія, яка займається виробництвом продуктів харчування та напоїв, запрошує стажистів зі знанням французької мови.

Роботодавець очікує, що кандидат матиме хороші знання MS Office (особливо Excel); навички планування, організації та управління часом; аналітичні та міжособистісні навички; знання англійської мови (вільно: розмовна та письмова); знання французької мови (Upper-Intermediate: усна та письмова). Розглядаються кандидати з особливими потребами (інвалідність).

Молодший інженер-механік (стажист) в CRH Ukraine (Кам’янець-Подільський)

Провідний виробник будівельних матеріалів запрошує долучитися до команди стажистів випускників та студентів останніх курсів. Стажування оплачуване і триватиме 1 рік.

Вимоги до кандидатів: профільна вища освіта (студент останнього курсу або випускник); знання або бажання вивчати англійську мову; мобільність в межах України і не тільки; прагнення до розвитку та здатність швидко навчатися; командний гравець, орієнтований на результат; наполегливість та захопленість своєю професією.

Програма проходить на базі одного з найсучасніших у Європі заводів з виробництва цементу АТ «Подільський Цемент» (м. Кам’янець-Подільський). Для аплікантів з інших міст компанія оплачує житло.

Інженер-проєктувальник (стажист), технік в «ССТ Групп» (Одеса)

Підприємство, що надає інжинірингові та будівельні послуги, шукає талановитих інженерів для роботи у сфері будівельного проєктування. Серед вимог до кандидатів: технічна освіта (закінчена або останні курси ВНЗ); знання англійської на середньому рівні – читання та розуміння документації та листування; бажано наявність домашнього робочого місця та комп’ютера; добре володіння AutoCAD; бажаний досвід роботи в проєктуванні (від цього залежить розмір зарплати); знання сучасних методів проєктування (BIM) буде перевагою. Обов’язки: виконання креслень за ескізами та схемами; проєктування будівельних конструкцій.

Умови роботи: робота в офісі (варіант віддаленої роботи не розглядається); офіційне оформлення з першого дня роботи, повний соцпакет; навчання та тренінги (профільні, мовні); розвинена система менторства (індивідуальний наставник); відрядно-преміальна оплата праці; молодий, талановитий колектив; зона відпочинку з настільними іграми, TV приставкою та колекцією ігор.

Стажист (системне адміністрування) в INTERTOP (Київ)

Омніканальна фешн-компанія, що активно впроваджує одні з найскладніших IT-рішень в e-commerce, в пошуку стажиста у сектор системного адміністрування ІТ-відділу.

Вимоги до кандидата: знання операційної системи Microsoft Windows, бажано – знання операційної системи Linux (Ubuntu, CentOS) та базові знання LAN; знайомство із типами мережевого обладнання, з Microsoft Office 365; досвід роботи (можливо, невеликий) з різними видами програмного та апаратного забезпечення та в налаштуванні периферійного обладнання; практичні навички в роботі з ОС Windows; здатність швидко навчатися та вміння працювати в команді.

Обов’язки: налаштовувати програмне забезпечення; вести облік технічного обладнання та підтримувати офіс і магазини з технічних питань. Роботодавець пропонує: навчання, профільні заходи, соціальні ініціативи; офіційне працевлаштування (КЗпП + соцпакет); медичне страхування та регулярні бонуси; зручний графік роботи та розміщення біля станції метро.

Стажист Junior PHP, Android, IOS-розробник в 4K-SOFT (Житомир)

IT-компанія запрошує студентів і випускників технічних ВНЗ, IT-курсів, а також початківців-програмістів на безкоштовне стажування. Є можливість отримати практичні знання за фахом PHP, Android, IOS-розробник; роботу в IT-компанії з гідною оплатою кращим стажистам. Вимоги: базові знання будь-якої з вищевказаних мов програмування; готовність самостійно навчатися, посидючість, уважність, порядність, аналітичний склад розуму.

Стажист в консалтингове агентство (SEO, PPC) в «Ольшанський та партнери» (Київ)

Цифрове консалтингове агентство відкриває вакансію. Серед вимог до кандидатів: комп’ютерна грамота (Excel, PowerPoint, Firefox, Word); сертифікат Google Analytics (перевага); англійська Intermediate; вміння чітко висловлювати думки в письмовій формі (оформлення частини документів у заданій стилістиці); презентації (внутрішні); планування дня; уважність до деталей.

Умови роботи: гідна оплата праці; навчання; можливість кар’єрного росту. Стажист повинен мати: закінчену вищу освіту (спеціаліст або магістр); бути старанним, ініціативним, готовим багато працювати, мати аналітичний розум (на співбесіді необхідно буде вирішити аналітичну задачу).

Контент-менеджер (стажист) в Brander (Харків)

IT-компанія шукає спеціалістів у команду. Очікується, що кандидат матиме: базові знання HTML, CSS (розмітка тексту); Photoshop (відсікання, ретуш); SEO оптимізації; вмітиме працювати з великим обсягом інформації, самостійно навчатися; буде грамотним, відповідальним, уважним; матиме аналітичний склад розуму; критичне мислення. Буде плюсом: технічна освіта; базові навички стиснення картинок для web; досвід роботи з cms Magento 2.0 +.

Обов’язки: підготовка контенту до публікації на сайті; наповнення сайтів контентом з адміністративної панелі; тестування сайтів. Компанія надає можливість поєднувати роботу та навчання; ефективно підвищити свої технічні навички до рівня Junior; отримати досвід роботи в команді; працювати з сучасними технологіями та відомими брендами; стати частиною команди та отримати першу роботу.

Стажист/Intern в ProCredit Bank (Київ)

Банк запрошує пройти стажування. Вимоги до кандидатів: студент 4 або 5 курсу; знання англійської (Upper-Intermediate) та бажання використовувати її у роботі; вміння досягати поставленої мети та не боятися нових знань; бажання отримати міжнародний досвід. Компанія пропонує: оплачуване стажування; гнучкий графік (4 або 8 годин на день); отримання досвіду у відділах головного офісу (м. Київ) та відділеннях у найбільших містах України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів); комфортні умови праці; можливість отримати роботу.

Стажист JUMP INTO LIFE (напрямок мобільної мережі) в lifecell (Львів)

Один з найбільших мобільних операторів України запрошує до JUMP into life:) – соціально-освітньої програми, яка залучає талановиту молодь та сприяє розвитку майбутніх українських професіоналів.

Участь в програмі безкоштовна, гнучкий графік розробляється індивідуально з персональним ментором, щоб студент міг продовжувати навчання. Під час програми студенти знайомляться з повним циклом ведення бізнесу, реалізують практичні завдання, навчаються фокусуватися на досягненні індивідуального результату та занурюються в культуру роботи міжнародної компанії.

Програма включає: 4 місяці практичних завдань; 8 годин на тиждень; підтримку індивідуального ментора; відпрацювання навичок та практичних знань. Локації: Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків, Вінниця та Миколаїв.

Junior Accountant (Payroll) в EY (Київ)

Міжнародна консалтингова компанія відкриває вакансію. Вимоги: університетський ступінь економіки; досвід бухгалтерського обліку, особливо з питань оплати праці (буде плюсом); поглиблений рівень англійської мови; досвідчений користувач ПК: MS Office; 1С 7/8 – великий плюс; сильні аналітичні навички; позитивне ставлення та готовність вчитися та працювати; увага до деталей із прагненням до високої якості та точності; сильні комунікативні та міжособистісні навички; лідерські здібності. Графік роботи: денний.

Пропонується можливість працювати у високопрофесійній та динамічній команді, що працює з широким спектром міжнародних та українських організацій, привабливим пакетом винагород та можливостями професійного розвитку.

Фінансовий консультант (стажист) в UKRSIBBANK BNP Paribas Group (Київ)

Банк оголошує про відкриття вакансії. Досвід роботи не обов’язковий. Вимоги до кандидата: освіта – вища (бакалавр/магістр/спеціаліст (або студент); комунікабельність, добре володіння українською та російською мовами, активність, націленість на результат, здатність до швидкого навчання; бажання бути частиною команди професіоналів.

Пропонується: офіційне працевлаштування; оплачуване стажування з першого дня оформлення; стандартний графік 5/2 (субота та неділя вихідні); фіксована ставка + бонуси; постійне навчання коштом банку від початку стажування протягом всієї кар’єри; зарплата без затримки (двічі на місяць: 16 і 31 числа); оплачувана відпустка та лікарняний; медичне страхування; розвиток кар’єри; можливість пройти практику одночасно з роботою; робота в дружній та згуртованій команді.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також