Виграти стажування: стартував конкурс з інтер’єрного дизайну для студентів та молодих спеціалістів

SBID (The Society of British and International Design) запрошує до участі в конкурсі інтер’єрного дизайну Get me to the top студентів ВНЗ та молодих спеціалістів. Конкурс відбувається у трьох категоріях: приватний простір, публічний простір, дизайн продукту.

Отримати завдання до кожної з категорій та ознайомитись з вимогами можна на офіційній сторінці конкурсу  або на сторінці Facebook.

Крайній термін подачі робіт – 31 січня 2017 року.

Головний приз – три місяці інтернатури у провідній британській студії дизайну (всі витрати покриваються організаторами).

Про конкурс Get me to the top

Молодіжний конкурс Get me to the top – національний щорічний конкурс для студентів професійних ВНЗ України. Конкурс проводиться з метою пошуку талановитих студентів та подальшого патронату, який сприятиме поштовху до зростання, інновацій та нових можливостей для молодих спеціалістів, які будуватимуть Україну майбутнього.

Команда конкурсу Get me to the top допомогає талановитій молоді розвиватися і рости професійно. Ми пропонуємо взяти участь в конкурсі, створити проект, який зможе стати першою роботою в портфоліо, познайомитися з професійними дизайнерами і архітекторами. Впевнені, що крім нетворкінгу та готового проекту, наші конкурсанти отримають ще колосальну впевненість в собі і гордість від виконаної роботи. У майбутньому це допоможе знайти роботу.

Виграти стажування: стартував конкурс з інтер’єрного дизайну для студентів та молодих спеціалістів

Про SBID

SBID – це міжнародна організація, яка об’єднує професійних дизайнерів і архітекторів з виробниками, девелоперами, інвесторами та постачальниками. До асоціації входять понад 50 тисяч акредитованих професіоналів з усього світу. Через SBID свої професійні стандарти акредитації представляють 16 національних членів Європейської Ради Архітекторів інтер’єру, а також NCIDQ (National Council for Interior Design Qualification) в США і Канаді. SBID – це платформа, де формуються тенденції, відбувається обмін знаннями та досвідом, представники індустрії отримують доступ до масштабних проектів та інвестицій.

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також