Професійний старт: добірка перспективних квітневих стажувань

Мінливі реалії сьогодення змусили нас адаптуватися під нові правила життя. Тепер, щоб влаштуватися на роботу, пройти стажування чи навчання, зокрема молодим спеціалістам без досвіду, можна не виходити з дому. Роботодавці навіть в період карантинних обмежень активно шукають амбітних, молодих початківців у різних регіонах України (є пропозиції, зокрема, для віддаленої роботи, стажування та навчання). У нашій квітневій добірці стажувань познайомимо вас з деякими пропозиціями, насправді їх набагато більше. Не ставте своє життя на паузу, не чекайте кращих часів, відгукуйтеся на вакансії вже зараз, зробіть перший крок до успішної кар’єри!

Навчання .Net у NIX (Харків)

IT-команда запрошує на безкоштовне навчання. Програма розрахована на студентів і початківців-розробників, дає можливість отримати теоретичні знання та практичні навички в галузі розробки у напрямку .Net під керівництвом експертів NIX. Вимоги до кандидатів: вища/незакінчена вища освіта в галузі IT або суміжній галузі; прагнення та здатність до самонавчання; вміння шукати необхідну інформацію на професійних сайтах; розуміння ООП; базове знання основ .Net Framework; знання синтаксису мови C#; базове володіння IDE Microsoft Visual Studio, SQL Server Management Studio; базові знання про Front-end розробку і Web-технології: HTML, CSS, JavaScript (jQuery); базове розуміння архітектури та можливостей платформи ASP.NET MVC; буде плюсом знання реляційної теорії баз даних, зокрема, MS SQL, навички роботи з технологіями ADO.NET, ORM (EF); англійська на рівні читання та розуміння технічної документації.

Схема навчання: тривалість: 2-3 місяці; формат: онлайн-навчання (двічі-тричі на тиждень протягом 2-3 годин у вечірній час), в офісі команди; початок навчання: квітень. Після успішного проходження є можливість претендувати на вакансію Junior .Net Developer.

Також є можливість пройти: Навчання Android, Навчання Automation QA, Навчання iOS, Навчання Java, Навчання PHP + CMS, Онлайн-навчання Golang, Практика Flutter, Практика PHP Fullstack.

Стажист, практика кримінального права та захисту бізнесу в ARZINGER (Київ)

Юридична компанія шукає стажиста. Вимоги до кандидатів: студент 4-го і вище курсу юридичного факультету; англійська – Upper-Intermediate +; можливість працювати протягом тижня 30 годин +; володіти юридичною лексикою; відповідальність та уважність до деталей, гарні аналітичні здібності; комунікабельність та гарні навички презентації; бажання професійно зростати у сфері юриспруденції.

Пропонується: оплачуване стажування; унікальна можливість навчатися у команді професіоналів; участь у цікавих проєктах.

Дистанційний консультант фінансовий (стажист) в UKRSIBBANK BNP Paribas Group (Харків)

Банк запрошує взяти участь у конкурсі на вакансію. Портрет ідеального кандидата: вища освіта за економічним напрямом; прагнення до розвитку та кар’єрного зростання.

Пропонується: робота в міжнародній фінансовій організації; офіційне працевлаштування; медичне страхування та страхування життя; 25 календарних днів відпустки; бонус за результатами роботи; доступ до програм навчання та тренінгів; широкі можливості міжнародної мобільності.

Молодший економіст (стажист) у CRH Ukraine (Кам’янець-Подільський)

Лідер у галузі виробництва будівельних матеріалів запрошує взяти участь в міжнародній Програмі стажування 2021-2022, яка розрахована для студентів III-VI курсів ВНЗ та випускників (3 роки після випуску) та гарантує офіційне працевлаштування за спеціальністю. Проходить на базі одного з найсучасніших у Європі заводів з виробництва цементу – АТ «Подільський Цемент» (м. Кам’янець-Подільський), тривалість – 1 рік. Вимоги до кандидатів: профільна вища освіта; мобільність в межах України і не тільки; захоплення своєю професією та прагнення розвитку.

Компанія пропонує: офіційне працевлаштування за спеціальністю та зарплату; оренду житла у м. Кам’янець-Подільський (для іногородніх); корпоративний розвіз до/з місця роботи; супровід керівника, ментора та працівників компанії; навчання та тренінги (зовнішні та внутрішні); корпоративні курси англійської мови; відрядження на підприємства компанії в Одесі та Львові; можливість подальшого працевлаштування в компанії (після успішного проходження стажування).

Mars Leadership Experience Program у Mars Ukraine (Київ)

Провідна мультинаціональна компанія в секторі FMCG надає шанс розпочати кар’єру в рамках трирічної програми розвитку майбутніх лідерів. Програма для студентів випускних курсів та недавніх випускників ВНЗ (2 роки з дати випуску).

В обов’язки входитиме: вести відповідальні проєкти у різних відділах компанії, на різних позиціях, у різних країнах, отримувати різнобічний досвід і комплексне бачення бізнесу та активно розвивати свої компетенції, щоб після завершення програми бути готовим зайняти лідерську позицію в компанії. Старт – вересень 2021 року. Реєстрація відкрита до 30 квітня.

Помічник друкаря в paketov.net.ua (Дніпро)

Сервіс, який призначений для замовлення пакетів з логотипом онлайн, запрошує на роботу в друковане виробництво молодих фахівців, студентів-заочників (з перспективою навчання). Вимоги до кандидатів: акуратність, відповідальність, охайність; бажання освоїти нову професію. Серед обов’язків: розкладати на стелажі готову продукцію; виконувати дрібну роботу під час друку. Робота проста, не вимагає кваліфікації.

Пропонується: заробітна плата – 7 000-9 000 грн; графік – 5/2, з 9:00 до 18:00; робота в центрі міста.

Global Management Trainee в AB InBev Efes Україна (Київ)

Один з лідерів українського пивоварного ринку запрошує на стажування. Тривалість програми – 12 місяців. Старт – серпень 2021 року. Шукають: людей з підприємницьким духом та певним досвідом керівництва як в університеті, так і за його межами; вибагливих, сміливих та наполегливих випускників університетів, які готові прийняти важкі виклики та адаптуватися до різних робочих ситуацій; мають відкритий та глобальний розум і налаштовані на зв’язок з іншими як у компанії, так і за її межами; випускників зі ступенем бакалавра, магістра (або еквівалент); не більше двох років професійного досвіду (стажування/волонтерство/робота для студентів); вільна англійська мова, а також рідна мова країни, в якій подається заявка. Щоб отримати право на участь у програмі в країні, до якої подається заявка, потрібна віза, що діє/дозвіл на роботу.

Junior PPC specialist у Dentsu Ukraine (Вінниця)

Міжнародна комунікаційна група у вінницькому офісі агентства iProspect Ukraine відкриває вакансію. Навички та досвід, необхідні роботодавцю: готовність на старті вчитися інтенсивно та понаднормово; добре знання Excel; уміння формулювати та доносити свої думки іншим людям; знання основ маркетингу (плюсом буде маркетингова або економічна освіта); прагнення до вивчення та застосування нових інструментів і підходів в маркетингу; англійська – Intermediate; бути командним гравцем, розуміти важливість спільної справи, водночас бути самостійним в роботі, приймати рішення та нести відповідальність за результати виконаних завдань; ефективно працювати в умовах жорстких дедлайнів.

Пропонується: команда талановитих, сильних експертів; активна участь у соціальних проєктах та благодійних заходах; відкритість до спілкування, підтримка, увага; освітня платформа з різними курсами, яка доступна для всіх співробітників 24/7; програма розвитку всіх співробітників, стратегічний цикл з роботи з цілями та завданнями; гідна зарплата; продуктивна робота з хорошим відпочинком.

Стажист/молодший бізнес-аналітик дирекції стратегії та трансформації у «ПриватБанк» (Дніпро)

Банк запрошує на стажування. Вимоги: вища/неповна вища освіта (технічна, економічна, ІТ або за напрямом «Прикладна математика»); навички систематизації та аналізу розрізнених потоків інформації; рівень впевненого користувача пакетом програм MS Office (Word, Excel, Visio, PowerPoint); англійська – не нижче Intermediate (буде перевагою); бажання бути частиною команди професіоналів.

Основні етапи стажування: навчання протягом двох місяців; робота над реальним проєктом під керівництвом наставника протягом трьох місяців; пропозиція щодо працевлаштування на постійне місце роботи (за умови успішного виконання проєкту).

Інженер-механік (стажування) у «Київводоканал» (Київ)

ПрАТ, метою діяльності якого є повне задоволення потреб споживачів у водоспоживанні та водовідведенні, запрошує студентів старших курсів на оплачуване стажування. Вимоги: наявність диплома бакалавра/молодшого спеціаліста в галузі машинобудування; вміння читати креслення; розуміння основних сучасних технологічних процесів металообробки; навички роботи в AutoCAD/Compas/T-FLEX; бажання працювати за спеціальністю; знання в галузі зварювання металів будуть плюсом.

Гарантується: досвід оплачуваної роботи за спеціальністю; іменний сертифікат про стажування з детальним зазначенням компетенцій; підтримка досвідчених колег із багаторічним стажем та унікальними знаннями; перспектива кар’єрного зростання.

Стажист з виготовлення карамелі (Хмельницький)

Крамниця, в якій виготовляють карамель ручної роботи та проводять майстер-класи для дітей, шукає стажиста. Пропозиція для кандидатів без досвіду та людей, які готові навчатися. Вимоги: бажання створювати щось своїми руками та радіти результату роботи; охайність та чистота; готовність до фізичного навантаження; медична довідка; любов до солодощів буде перевагою.

Роботодавець пропонує: цікаву роботу; навчання та повний супровід на першому етапі роботи від досвідченого карамельє; винагороду у розмірі 500 грн за зміну (в середньому – 17 робочих днів на тиждень); можливість впливати на свій графік; випробувальний термін: 3-4 тижні (оплата 50% від повної); графік: з 9:00 до 21:00 (17 робочих днів на місяць); крамниця в центрі міста.

Стажист у бухгалтерію у Caparol Ukraine (Київ)

Компанія, лідер у сфері лакофарбових матеріалів і систем теплоізоляції будівель, розпочинає пошук стажиста у бухгалтерію на повний день. Вимоги: навчання у ВНЗ або нещодавній випускник (фінанси/бухгалтерія/аудит); бажання спробувати свої знання та навички на практиці; бажання отримати цікавий досвід роботи; знання MS Office; уважність, відповідальність, комунікабельність.

Пропонується: офіційне оформлення, стабільна зарплата; сучасний офіс біля станції метро (5-7 хв) з корпоративною бібліотекою, курсами англійської, зоною для відпочинку та спорту; тренінги та навчання; внутрішні івенти та тимбілдинги; колектив однодумців.

Майстер-стажист у «Глобинський м’ясокомбінат» (Глобине)

М’ясокомбінат запрошує молодого фахівця. Вимоги: незакінчена вища/вища освіта за напрямом «Перероблення м’яса»/«Харчові технології»; прагнення до отримання нових знань і навичок; не боятися відповідальності.

Роботодавець пропонує: офіційне оформлення, повний соціальний пакет; можливість професійного та кар’єрного зростання; місце роботи – м. Глобине, Полтавська обл., за необхідності надається житло.

Стажування iOS Developer у Cleveroad (Дніпро)

ІТ-компанія запрошує на стажування, гарантується працевлаштування після завершення. Серед вимог до кандидатів: базові знання однієї з таких мов: C/C++, Java, C#; знання структур даних і алгоритмів; добре знання SQL і баз даних; знання та розуміння принципів ООП; розуміння клієнт-серверної архітектури, REST; досвід роботи з системами контролю версій; плюсом буде: приклади коду на будь-якому з вищезазначених мов (GitHub); англійська на рівні Pre-Intermediate і вище; досвід роботи з мережею та базами даних; Objective-C або Swift, знання основних компонентів iOS; досвід розробки під iOS.

Компанія пропонує отримати навички і знання, необхідні для цієї позиції, за два місяці навчання, і застосувати їх на практиці під час випробувального періоду тривалістю 3 місяці; з першого дня стажування кандидат буде адаптуватися в компанії як повноцінний співробітник – 5 днів на тиждень, 8 годин на день.

Адміністратор відділу (стажист) в 1+1 media (Київ)

Медіахолдинг запрошує на стажування. Шукають: студентів ВНЗ або випускників останніх років, які мають грамотну письмову та усну мову (українську, російську); мінімальний досвід роботи, волонтерства та членства у студентських організаціях (бажано); відповідальних та уважних до деталей; які мають особистий інтерес до сфери медіа та телебачення, зокрема; здатні швидко навчатися; відкритих та готовий до нових викликів.

Умови стажування: тривалість – 5 місяців; передбачає стипендію з другого місяця стажування; гнучкий графік; дружний та творчий колектив. Обов’язковою вимогою участі у відборі є наявність відеорезюме.

Технолог-стажист у Kryvyi Rig Cement (Кривий Ріг)

Компанія, яка виробляє цемент, бетон і заповнювачі для будівельної галузі, запрошує студентів 5-6 курсів або випускників ВНЗ пройти стажування на посаді технолога з подальшим працевлаштуванням у штаті компанії.

Вимоги до кандидатів: вища/незакінчена вища освіта за напрямом «Хімічні технології в’язких матеріалів»; теоретичні знання виробництва бетонів, цементних в’язких матеріалів; вільне володіння ПК (MS Office); бажання навчатися та отримати практичний досвід роботи технологом; водійське посвідчення категорії «В» та водійський досвід; комунікабельність, відповідальність; готовність до відряджень; можливість поєднувати роботу з навчальним процесом.

Пропонується: можливість отримати практичний досвід і подальше працевлаштування у великій системній компанії; оплата стажування; офіційне працевлаштування; гарна робоча атмосфера та дружний колектив.

METRO Potentials Management Programme в Metro Cash & Carry Ukraine (Київ, Харків, Львів, Одеса, Дніпро)

Міжнародна роздрібна компанія запрошує приєднатися до METRO Potentials International Graduate Programme. Вимоги до кандидата: ступінь магістра; максимум 3 роки досвіду роботи; вільна англійська; допитливість; міжнародний досвід роботи; потужний лідерський потенціал.

Керівник торгового відділу Metro Store Academy Trainee (стажист) у Metro Cash & Carry Ukraine (Одеса)

Також компанія запрошує взяти участь у програмі Store Academy. Вимоги: вища освіта; бажання працювати в міжнародній компанії; англійська – Intermediate; досвід роботи; мобільність в межах України.

Пропонується, зокрема: офіційне працевлаштування, регулярна та прозора винагорода, оплачувані відпустки та лікарняні, страхування, доплата за харчування та німецькі стандарти якості.

Бонусом пропонуємо вам ще три стажування від провідних українських компаній:

Стажист/Intern у ProCreditBank (Київ, Харків, Дніпро, Одеса)

Банк пропонує скористатися шансом пройти стажування. Серед вимог: студент 4 або 5 курсів; знання англійської (Upper-Intermediate) та бажання використовувати її у роботі; вміння досягати поставленої мети та не боятися нових знань; бажання отримати міжнародний досвід.

Пропонується: оплачуване стажування; гнучкий графік (4 або 8 годин на день); отримати досвід роботи у відділах головного офісу (м. Київ) та відділеннях у найбільших містах України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів); комфортні умови праці; можливість отримати роботу.

Стажист у відділ фінансів у Nestle Ukraine (Львів)

Міжнародна компанія у сфері виробництва харчових продуктів та напоїв запрошує пройти програму стажування у Відділі управління персоналом у кондитерській фабриці «Світоч». Основні вимоги до кандидатів: студенти старших курсів (4-5 курс) або випускники; добре знання Excel; вміння працювати в команді; знання англійської мови (середній або високий рівень); здатність швидко навчатися.

Nestle PURINA® Graduate Program у Nestle Ukraine (Київ, Львів)

Також компанія запрошує студентів та випускників 4-6 курсів, що навчаються за напрямом «Ветеринарна медицина», до участі в першій Graduate програмі від Nestle PURINA®. Тривалість програми 1 рік; працевлаштування повний робочий день; локації: Київ, Львів.

Переваги для кандидатів: унікальна програма підготовки спеціалістів у ветеринарній галузі; проєктна робота в основних підрозділах бізнесу кормів для тварин протягом 12 місяців; підтримка та навчання від наставника та керівників; професійний розвиток.

Вимоги: сильний академічний досвід; готовність працювати повний день; досвідчений користувач ПК (пакет MS Office); комунікабельність, відповідальність і орієнтованість на результат; здатність швидко вчитися та вміння працювати самостійно; поділяти любов компанії до тварин.

Поспішайте відгукнутися! Вакансії швидко закриваються!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також