Липневі шанси: 13 стажувань на будь-який смак

Спека надворі – не привід втрачати цікаві кар’єрні можливості. У нашій традиційній добірці – пропозиції для новачків у різних галузях: реклама та банкінг, агропромисловість та телебачення… Можливо, шукають саме ваш талант?

1. Intern in Legal Department, Adsapience (Київ)

Рекламне агентство запрошує на стажування активних і позитивних студентів останніх курсів юридичного факультету, які хочуть навчитися договірній роботі. Програма триває 3 місяці, графік гнучкий, можна поєднувати з навчанням (20 годин на тиждень). Передбачено кураторство керівника юридичного департаменту, рекомендації за результатами успішного проходження стажування. Важлива готовність до уважної роботи з документами як в електронному, так і в паперовому вигляді, знання правил документообігу, теоретичні знання договірного, господарського, цивільного права, української та російської мов, ПК (Word, Excel тощо).

2. Землевпорядник (стажування), МХП (м. Ромни, Сумська обл.)

Агроіндустріальний холдинг анонсує програму «МХП СТАРТ» від компанії ПрАТ «Миронівський хлібопродукт», що передбачає 3-місячне оплачуване стажування з можливістю подальшого працевлаштування. Побажання: освіта в напрямку землевпорядкування (без досвіду роботи), студент останніх курсів чи молодий спеціаліст (1-2 роки після закінчення університету/технікуму), хороші теоретичні знання, за необхідності готовність до переїзду.

3. Banking Lab, UKRSIBBANK BNP Paribas (Київ)

Банк запрошує зареєструватися на програму студентів 4-6 курсів, які хочуть дізнатися більше про бізнес-стратегії у сфері роздрібних продажів, інновації в створенні продуктів для середнього сегменту бізнесу, механізми ефективної комунікації з клієнтом. Найкращі випускники програми отримають job-offers (пропозиції щодо роботи).

4. Інженер-електронік (стажер), Carlsberg Ukraine (Львів)

Пивоварна група, а саме команда електротехнічного цеху, запрошує стажера. Обов’язки: налагоджувати, перевіряти, здавати в експлуатацію контрольно-вимірювальні прилади, складні схеми промислової автоматики та автоматичних систем управління технологічними (виробничими) процесами тощо. Вимоги: вища чи середня спеціальна технічна освіта, досвідчений користувач ПК, базове розуміння програмування контролерів та систем візуалізації. Умови: 4-8 годин в день, період стажування – 6 місяців.

5. Копірайтер на телеканал 1+1 (стажер програми #забутипровік) (Київ)

Приєднатись до програми стажування 1+1 медіа можуть кандидати, які досконало володіють письмовою і усною мовою (українською, російською), вміють літературно формулювати думки, вигадувати історії, знають рекламні принципи та основи драматургії, мають активну життєву позицію, нестандартне мислення, високий рівень користування ПК та соціальними мережами тощо. Програма передбачає можливість навчання у визнаних професіоналів галузі, стипендію протягом двох місяців, перспективу подальшого працевлаштування.

6. Кар’єрна програма Coke SummerStart, Coca-Cola HBC

FMCG-компанія запрошує на оплачувану кар’єрну програму. Передбачена можливість здобути практичний досвід у відділі продажів, розвинути навички ведення переговорів, укладення договорів. Побажання: студент 4-6 курсів або випускник ВНЗ, комунікабельний та рішучий, прагнення здобути досвід роботи у міжнародній компанії та зрозуміти основні принципи роботи відділу продажів. Тривалість програми – 2 місяці. Є можливість обрати зручний графік роботи (повний робочий день або часткова зайнятість, 5-6 годин на день).

7. Дорослий стажер (документообіг у бухгалтерії), «Київстар« (Київ)

Команда шукає бухгалтера, можна початківця, з великим життєвим досвідом та високим рівнем відповідальності та мотивації. Стажування триватиме від 1 до 3 місяців з можливим подальшим прийомом до штату компанії. Обов’язки: реєстрація РРО (реєстраторів розрахункових операцій), реєстрація КОРО (Книга обліку розрахункових операцій), звірка проведених операцій по РРО і ТПЦ. Пропонується стабільна та цікава робота, офіційне працевлаштування, можливості для професійного розвитку та навчання.

8. Стажер в індустріальну команду LACTALIS (Миколаїв)

FUTURE LEADERS PROGRAM – це можливість отримати досвід у кількох ключових департаментах індустріальної команди, реалізуючи власний план розвитку через взаємодію з ментором. Побажання: диплом бакалавра або магістра за напрямками харчових технологій/хімії/біохімії, бажання працювати на молочному виробництві на заводах у Миколаєві чи Павлограді, англійська мова на рівні B1+, цілеспрямованість, системне мислення, наполегливість у досягненні результату.

9. Стажер відділу Retail (part-time), PUMA (Київ)

Спортивний бренд відкриває вакансію стажера відділу роздрібної торгівлі на тимчасову зайнятість (20 годин на тиждень, переважно вранці). Очікування від кандидата: незакінчена вища освіта (студенти 4-5 курсу), впевнений користувач MS Excel, Access (обов’язково), аналітичний склад розуму, знання англійської мови (не нижче Intermediate), активна життєва позиція та бажання розвиватися. Пропонується офіційне працевлаштування, фінансова винагорода, система навчання, участь у спортивних заходах і корпоративних івентах, знижки на товари тощо.

10. Практикант у майстерню «Гараж Хаб» (Харків)

Пропозиція для тих, хто хоче професійно займатися створенням речей (від табуреток та катамаранів до роботів), вирішувати інженерні та творчі завдання: інженерів, архітекторів, промислових дизайнерів і медійників. Студентів і відрахованих з другого по шостий курс, аспірантів. Практика передбачає умови для вільного навчання 15 осіб. Кожен сам ставить собі мету і завдання на 2,5 місяці, пише програму і вибирає проекти. Можна працювати в різний час, об’єднуватися в команди або робити речі самостійно. Учасники медіа-напрямку зможуть багато постити, знімати, створювати медіа-інсталяції тощо.

11. Стажер відділу з досліджень та розвитку нових продуктів (PepsiCo Go) (Київ)

Основним завданням функції є розробка нових видів молочної продукції згідно з вимогами відділу контролю якості. Побажання до стажерів: англійська мова не нижче Upper-Intermediate, профільна освіта (технологія молока), студент останніх курсів/випускник вищих навчальних закладів. Переваги програми: винагорода, офіційне працевлаштування, гнучкий графік, медичне страхування тощо.

12. Менеджер з виробничих проектів (cтажування), Procter & Gamble Ordzhonikidze plant (м. Покров)

Стажування на стартову менеджерську позицію для студентів 4-6 курсів та випускників технічних напрямків, які знають англійську на середньому і вище рівні, мають лідерські якості, вміють працювати в команді та прагнуть розвитку. Шанс отримати досвід на заводі з високими стандартами та системою бережливого виробництва, можливість часткової зайнятості, період стажування – від 3 до 6 місяців. Надається посадовий оклад 20 000 грн, офіційне працевлаштування та можливість подальшої кар’єри в разі успішного стажування, безкоштовне проживання у корпоративній квартирі на весь час стажування тощо.

13. Стажер у підрозділ управління магазинами WOG (Київ)

Мережа автозаправних комплексів і найбільший імпортер пального в Україні пропонує вакансію стажера. Задачі: розробка та створення планограм викладки товарів відповідно до принципів мерчендайзингу, стандартів та стратегії компанії, визначення логічної послідовності розташування товарних груп і підгруп на планограмі тощо. Досвід необов’язковий. Основні вимоги: впевнений користувач ПК (обов’язково Excel), уміння працювати в багатозадачному режимі, бажання розвиватись у мережевому рітейлі.

Інші статті по темі: 

Трудности сезонного трудоустройства: колонка HR-эксперта rabota.ua Татьяны Пашкиной

Робота 2020: як вижити на ринку праці в епоху роботів

Фріланс чи офіс: де працюється краще?

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також