Just do it: добірка цікавих стажувань липня

На ринку праці гаряче так, як і за вікном. Після закінчення непростого навчального року, роботодавці активувалися та шукають молодих, амбітних, працьовитих у свої команди. Можливо, це саме ви? Добірка спекотних пропозицій до вашої уваги, поспішайте відгукнутися.

Sales Traineeship в Procter&Gamble (Дніпро)

Міжнародна компанія споживчих товарів запрошує долучитися до програми стажування. Тривалість – 6–12 місяців. Вимоги до претендентів: 3–6-й рік навчання або випускники останніх курсів (до 12 місяців після закінчення навчання); рівень англійської – Upper-Intermediate; посвідчення водія (активний водій); позитивне ставлення до викликів та змін; відмінні аналітичні навички мислення та лідерства.

Пропонується: щомісячна заробітна плата: 21 000 грн брутто та коригування після шостого місяця; пакет виплат (медичне страхування, страхування подорожей та життя, компенсація обідів, додаткові дні відпустки); компенсація автомобільних та мобільних послуг; гнучкий графік роботи та можливість працювати вдома.

Юрист-практикант (безоплатна юридична виробнича практика для студентів) в СК «Саламандра» (Київ)

Холдинг, до складу якого входять страхові та фінансові компанії, запрошує на практику студентів юридичних факультетів, котрі бажають набути юридичних навичок та знань. Вимоги до кандидатів: студенти 2–5 курсів юридичного факультету; бажання вчитися та розвиватися; аналітичні навички, ініціативність, висока працездатність, високий рівень самоорганізації. Обов’язки: допомога в підготовці різного виду юридичної документації: договори, позовні заяви, апеляційні скарги, клопотання, заяви тощо.

Пропонується: зайнятість у вільний від навчання час на декілька годин на день; можливість навчатися та отримати практичні навички роботи; зручний офіс; можливість подальшого працевлаштування.

Стажування/Інтерн на виробництво в British American Tobacco Україна (Прилуки)

Міжнародна тютюнова компанія пропонує пройти стажування. Основні обов’язки: зокрема, забезпечувати збір інформації з роботи виробничого обладнання, використовуючи наявні інформаційні системи та процеси; покращувати наявні та розробляти нові методи збору, оцінки та аналізу інформації на виробництві, а також форми облікових документів та порядок складання звітності. Основні вимоги до кандидатів: студенти 2–4 курсів; базові знання англійської мови; високий рівень знання Microsoft Excel та інших прикладних програм MS Office; навички роботи з великим обсягом інформації; самомотивація, лідерські якості, дисциплінованість; відкритість до інновацій та змін; навички ефективної комунікації та міжособистісної взаємодії.

Пропонують: конкурентну заробітну плату; проживання та трансфер для студентів з інших міст; офіційне працевлаштування на період стажування; професійна команда та можливість для розвитку.

Intern to Actuarial team в Deloitte (Київ)

Міжнародна консалтингова компанія запрошує приєднатися стажистів до групи фінансових ризиків у відділі консультацій з питань ризиків. Вимоги: вища освіта з природничих наук (математика, статистика, інформатика, фізика, інженерія) або подальша Актуарна освіта: Інститут і факультет актуаріїв (IFoA); впевнений користувач Excel, VBA; Python, R, Prophet або будь-яка інша мова програмування – буде плюсом; англійська – Upper-Intermediate та вище; відповідальність, уміння працювати в команді, готовність їздити у відрядження.

Пропонують: навчання як основним компетенціям, так і м’яким навичкам, програмам особистого та професійного розвитку; страхове покриття; кар’єрний ріст та конкурентоспроможну зарплату; можливість тісно співпрацювати з досвідченими професіоналами по всьому світу.

Керівник торгового відділу (Metro Store Academy Trainee, стажист) в Metro Cash & Carry Ukraine (Харків)

Міжнародна компанія, що спеціалізується на гуртовій торгівлі у сфері продуктового ритейлу, надає можливість пройти програму стажування. Відбір за конкурсом; стажування безпосередньо у ТЦ (від фахівця до керівника департаменту за 6 місяців) за підтримки: наставника; книжки стажиста; зрозумілої мапи розвитку. Вимоги: вища освіта; випускник 2015–2018 років; бажання працювати в міжнародній компанії; володіння англійською (Intermediate); мобільність в межах України.

Пропонується офіційне працевлаштування та страхування; офіційна та регулярна винагорода; робота з унікальним товарним асортиментом та високопрофесійними клієнтами; щороку близько 200 співробітників отримують підвищення.

Стажист у відділ персоналу в INTERTOP (Київ)

Компанія, що займається роздрібною торгівлею, шукає стажиста. Обов’язки: збирати телефонні номери кандидатів для Viber-розсилки; розміщувати вакансії на сайті; відправляти відгуки кандидатів керуючим у магазини; супроводжувати оформлення, сканувати документи; консультувати кандидатів щодо вакансій в компанії; виконувати доручення рекрутера.

Пропонують цікаву, динамічну, комфортну та стабільно атмосферу; можливість професійно зростати та всебічно розвиватися: навчання, профільні заходи, соціальні ініціативи; офіційне працевлаштування (КЗпП + соцпакет); зручний графік роботи та офіс біля станції метро.

Trainee Software Engineer в GlobalLogic Ukraine (Львів)

IT-компанія запрошує приєднатися до команди. Вимоги: високі знання принаймні однієї з наступних мов: C/C++/C#; B.S. або вище в інженерії програмного забезпечення або схожій галузі; добре знання мереж; рівень англійської – Intermediate; працьовита та мотивована людина з бажанням вчитися; можливість працювати повний робочий день. Обов’язки: розробка, обслуговування та підтримка розважальних та медіа-додатків на вбудованих пристроях для домашніх розважальних медіа.

Пропонується: цікава та складна робота у великій компанії, що динамічно розвивається; цікаві проєкти із залученням новітніх технологій; можливості професійного розвитку; відмінний пакет компенсацій та пільг, бонусна програма; сучасні та зручні офісні приміщення.

Supply Discovery Trainee (виробничий стажист) в AB InBev Efes (Чернігів, Миколаїв)

Один з лідерів українського пивоварного ринку запрошує на програму стажування Supply Discovery. На учасників чекають тренінги з розвитку управлінських навичок, коучинг і менторство від директорів і керівників підрозділів. Пропонують: досвід роботи на виробництві; адаптацію в центральному офісі компанії; тиждень на одній з пивоварень компанії. Для 16 тижнів занурення у виробництво можна вибрати два з п’яти департаментів: логістика, якість, виробництво пива, пакувальне виробництво та технічна служба.

Шукають: випускників бакалаврату або магістратури за напрямками: інженерія, хімія, харчові технології, логістика або інших технічних спеціальностей; випускників 2018-2020 років, готових працювати повний робочий день; з досвідом роботи менше 2-х років; готових до переїзду в межах України; рівень володіння англійською – Pre-Intermediate і вище.

Investment Intern в UMG Investments (Київ)

Інвестиційна компанія, яка створює та розвиває бізнеси з високим потенціалом зростання, пропонує пройти стажування в команді (після закінчення можна отримати посаду «Інвестиційний аналітик»). Період оплачуваного стажування: липень-серпень 2020 року. Умови участі: відповідати вимогам; підготувати тестове завдання; пройти співбесіду з командою управління стратегії; стати стажистом і отримати шанс стати інвестиційним аналітиком. Вимоги до кандидатів: студент 3–6 курсів або недавній випускник спеціальностей економіка, фінанси, менеджмент; вільна англійська; навички роботи в Excel та PowerPoint; аналітичні навички; базове розуміння фінансового моделювання, оцінки бізнесу та фінансової звітності; відповідальність. Основні завдання: дослідження промислового ринку та аналітика; фінансове моделювання; аналіз інвестицій; міжфункціональна співпраця.

Практика PHP Fullstack в NIX Solutions (Харків)

IT-компанія пропонує студентам та розробникам, що починають кар’єру, долучитися до програми. Навчання у проєкті – безкоштовне. Вимоги до претендентів: знання теорії про роботу інтернету: з чого він складається та як відбувається обмін інформацією в мережі; базові принципи ООП, виключення та інтерфейси; розуміння роботи СУБД (будь-який, один з), базові знання SQL і принципів нормалізації БД; базове розуміння роботи PHP інтерпретатора; базові знання мови PHP (як будувати цикли, умови); базові знання мови розмітки HTML (основні теги, структура сторінки); розуміння роботи будь-якої системи контролю версій.

Схема практики: тривалість – 3 тижні; формат: очне навчання 40 годин на тиждень в офісі компанії; період навчання: серпень. Після успішного проходження практики пропонують співбесіду на вакансію Junior РНР Developer.

Employer Branding & Social Media Management Trainee в JTI (Київ)

Міжнародна тютюнова компанія відкриває вакансію в рамках JUMP Traineeship Program. Програма стажування включає 3 ротації в різних підрозділах. Пропонують: офіційне працевлаштування, зарплату, відпустку та відшкодування лікарняних, професійний розвиток, кар’єрні можливості на місцевому та глобальному рівнях. Шукають: студентів минулого року або випускників 2018/2019; здатних працювати не менше 30 годин на тиждень; мають досвід соціальної діяльності або членство в молодіжних організаціях.

Вимоги до кандидатів: володіння українською та російською мовами, англійською (обов’язково); досвід роботи з графічними та відеоредакторами; здатність ефективно працювати з декількома завданнями та проєктами. Заявки приймаються до 5 липня 2020 року. Очікувана дата початку – 20 липня 2020 року.

Оператор виробничої лінії в KERNEL (м. Старокостянтинів)

Агрохолдинг запрошує пройти практику на Старокостянтинівському олійноекстракційному заводі. У рамках програми запрошують взяти участь у конкурсі на вакансію «Оператор виробничих ліній». Вимоги до кандидатів: студент останніх курсів або випускник; мотивований, відповідальний, швидко навчається нового; вміє працювати у команді; має хорошу теоретичну базу знань. Основні завдання: управління технологічним процесом відповідно до процедури та інструкції; регулювання технологічного обладнання; забезпечення встановленої продуктивності лінії; контроль якості продукції, що випускається; забезпечення належного санітарного стану робочого місця; здійснення дрібного ремонту виробничої лінії. Пропонується: гідна заробітна плата; офіційне працевлаштування; висококваліфіковані наставники на період стажування.

Commercial Trainee (Trade Marketing&Sales) в Colgate-Palmolive (Київ)

Транснаціональна компанія з виготовлення засобів гігієни запрошує приєднатися до програми стажистів. Програма допоможе розвинути хороші комерційні навички, розуміння ринку FMCG, поведінки покупців. Вимоги: англійська (рівень не нижче Upper-intermediate); університетський ступінь (магістр/бакалавр); можливість працювати повний робочий день; володіти навичками лідерства, продемонстрованими в позакласних заходах; аналітичні здібності; мобільність на міжнародному рівні (бажано). Пропонується: конкурентна зарплата; щорічний бонус; компенсація обідів; добровільне медичне та страхування життя. Під час карантину інтерв’ю проводяться онлайн/телефоном.

Студент-практикант, автоелектрик-діагност в X-motors (Харків)

Дизельний автосервіс Truckmotors проводить набір молодих, амбітних і перспективних кадрів. Вимоги до претендентів: мінімальні навички в ремонті авто; технічні знання на високому рівні; відсутність шкідливих звичок; бажання навчатися. Обов’язки: асистувати механіку в дефектівці та ремонті авто. Умови роботи: робочий день з 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю; стипендія; душ, їдальня, кафе; позитивний та молодий колектив.

Стажист відділу продажів в Bosch (Київ)

Постачальник комплексних HR-послуг оголошує набір на програму стажування в міжнародній компанії Bosch. Тривалість – 6 місяців. Вимоги до учасників: студенти 5-х курсів денної форми навчання (спеціалізація: економіка підприємства, міжнародна економіка, менеджмент); можливість працювати у гнучкому графіку від 20 до 40 годин на тиждень; уважність, аналітичний склад розуму, орієнтованість на результат. Основні обов’язки: обробка вхідних/вихідних дзвінків; допомога у веденні документообігу відділу продажів (акти, договори); ведення звітності відділу; виставлення рахунків, комерційних пропозицій; документальний супровід заходів відділу (акції, збори); ведення бази даних клієнтів та реєстрація нових.

Компанія пропонує: офіційне оформлення; оплачуване стажування (погодинна форма оплати); гнучкий графік роботи; комфортний офіс із зонами для відпочинку та спортзалом; часткову компенсацію харчування, каву, чай; участь у корпоративних заходах.

Практикант на молочне виробництво в Lactalis (Павлоград, Миколаїв)

Компанія, яка спеціалізується на виробництві молочної продукції запрошує на практику на виробництво. Вимоги: студент 3–6 курсів; прагнення нових знань та бажання розвиватися у великій міжнародній компанії; англійська на середньому рівні або вище (бажано); мобільність та бажання швидко вчитися. Напрямки практики: виробництво молочної продукції; технічна підтримка виробництва; якість продукції та санітарна експертиза. Практиканти зможуть отримати унікальний досвід у сфері виробництва молочної продукції, менторську підтримку від експертів на всіх етапах проходження практики; вирішити практичні завдання з реальних бізнес-кейсів; отримати можливість працевлаштування на одному з сучасних заводів у містах Павлоград та Миколаїв.

Кредитний менеджер в UKRSIBBANK BNP Paribas Group (Івано-Франківськ)

Банк запрошує пройти стажування, під час якого навчать: активно працювати з клієнтами у торгових мережах; залучати клієнтів на кредитування; консультувати та оформляти кредитні договори; пояснювати складні речі простими словами; насолоджуватися отриманим результатом, бонусами та преміями. Вимоги: освіта – молодший спеціаліст/бакалавр/магістр/спеціаліст (або студент); комунікабельність, добре володіння українською та російською мовами, активність, націленість на результат, здатність швидко навчатися.

Пропонують: офіційне працевлаштування; медичне страхування; графік: 4/2, 5/2; дохід від 7 000 грн та більше (фіксована ставка + бонуси) на зарплатну картку; постійне навчання коштом компанії від початку стажування та протягом всієї кар’єри; зарплата без затримки (2 рази на місяць: 16 і 31 числа); оплачувана відпустка та лікарняний; робота для студентів (можливе сумісництво з навчанням); можливість пройти практику одночасно з роботою; робота в дружній та згуртованій команді.

Стажист виробничого підрозділу в «ІМПЕРІАЛ ТОБАКО ЮКРЕЙН» (Київ)

Міжнародна тютюнова компанія оголошує конкурс на річну програму стажування за спеціальністю «Машиніст-регулювальник» у виробничий підрозділ. Пропонується: стажування за чіткою програмою в супроводі фахівця з виробничого навчання та наставника на робочому місці; офіційне працевлаштування на період програми (початок – травень-червень 2020); оплата від 12 000 грн (до оподаткування) за умови повного робочого дня; в разі неповного – пропорційно відпрацьованому часу; гнучкий графік (від 4 годин на день); безоплатне медичне страхування та страхування життя; можливість подальшого працевлаштування; харчування за пільговими цінами в їдальні; корпоративний розвіз з різних районів Києва.

Вимоги до претендентів: теоретичні технічні знання у напрямку механіки; вік: 18+ (на період вступу в програму); студент технічного або механічного факультету коледжу/ВНЗ; бажання та здатність вивчати виробниче обладнання.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також