Теплі пропозиції: перспективні стажування листопада

На відміну від природи, на ринку праці про анабіоз і не згадують: компанії активно шукають нових працівників, і радо запрошують до команд тих, у кого немає досвіду, але є бажання розвиватися. Цікаві пропозиції шукайте в традиційній добірці.

Стажування в Nestle (Київ)

Міжнародна FMCG-компанія запрошує на Finance Graduate Program та Marketing Graduate Program. Тривалість програм – 1 рік, на умовах повного робочого дня. Старт – у січні 2020 року. Важливе вільне володіння англійською мовою. Взяти участь у конкурсі в межах фінансового напрямку можуть випускники 2018-2019 років або студенти останнього курсу, з попереднім досвідом роботи або стажування в галузі фінансів, участі в громадських чи студентських організаціях, готові до тимчасового (6 місяців) переїзду на один із заводів.

Позиція в маркетинговому напрямку – для студентів 4-6 курсів та випускників, які мають гарні академічні знання та навички роботи з ПК. Важливі комунікативні навички, здатність швидко вчитися, відповідальність, уважність до деталей. Компанія пропонує, крім досвіду роботи в бізнес-середовищі з підтримкою наставників, офіційну зайнятість, соціальний пакет і оплату праці, а також кар’єрне зростання та професійний розвиток.

Стажування в Heidelbergcement Україна

Компанія анонсує оплачуване стажування для студентів 5-6 курсів економічних і технічних факультетів. Стажування в Дніпрі – в службі директора з економіки та фінансів для майбутніх бухгалтерів, які знають стандарти бухгалтерського і податкового обліку та MS Office (впевнені користувачі Excel). Обов’язки – підготовка, обробка, перевірка документів відображення в програмі САП, робота з Medoc та Excel, архівація документації тощо. Тривалість стажування – 6 місяців.

Стажування в Кривому Розі і Кам’янському на цементних виробництвах для студентів зі спеціалізацією «Хімічні технології в’яжучих/силікатних матеріалів», «Технології виробництва будівельних матеріалів», «Інженерна механіка», «Технологія машинобудування», «Обладнання виробництв». Тривалість стажування – 11 місяців. Студенти познайомляться з технологічним процесом цементного виробництва і обладнанням, зможуть вирішувати цікаві виробничі завдання і брати участь у розробці нових проектів. Компанія надає гнучкий графік, що дозволяє поєднувати стажування з навчанням. Успішні стажери будуть включені в резерв і зможуть отримати роботу в компанії.

Logistics Traineeship у P&G (Київ)

Компанія шукає кандидатів на посаду стажера в напрямку логістики. Побажання: 3-6 рік навчання або випускники (до 12 місяців після закінчення навчання), володіння англійською мовою (Upper-Intermediate) та пакетом MS Office (особливо MS Excel), лідерські навички, командний дух, комунікативні, аналітичні та навички вирішення проблем тощо. Термін стажування – 6-12 місяців.

Пропонується підтримка наставників, постійне навчання, динамічне та дружнє робоче середовище, баланс між роботою та життям, а також перспектива отримати управлінську роль після успішного завершення програми стажування. Заробітна плата – 21 000 грн (брутто), пакет пільг (страхування, оплата обідів, додаткові дні відпустки, гнучкий робочий графік.

Керівник департаменту (стажер) у Metro Store Academy Trainee (Дніпро)

Побажання до претендентів: вища освіта, випускник 2015-2018 років, бажання працювати в міжнародній компанії, володіння англійською (Intermediate), мобільність у межах України. Є можливість стати керівником відділу, взявши участь у програмі Store Academy (відбір за конкурсом), стажуванні безпосередньо в торговельному центрі (від фахівця до керівника департаменту за 6 місяців) за підтримки: наставника, книжки стажера та зрозумілої мапи розвитку. Пропонуються офіційне працевлаштування, страхування, офіційна винагорода, кар’єрне зростання тощо.

Junior Brand Manager у Kimberly-Clark Ukraine (Київ)

Міжнародна FMCG-компанія шукає стажера, завдання якого – забезпечити стратегічний підхід до розвитку бренда, підготовка коротко- та середньострокового плану розвитку бренда, проведення аналізу ринку, конкурентів, KPI, аналіз бюджету, забезпечення ефективної співпраці з іншими функціями тощо. Вимоги: вища освіта (в напрямку маркетингу – буде перевагою), високий рівень знань з брендингу, аналітичні, комунікативні навички, креативне мислення, навички роботи з MS Office, вільне володіння англійською, українською та російською мовами.

Помічник івент-менеджера (стажер) у UFuture Investment Group (Харків)

Міжнародна інвестиційна група з активами в галузі девелопменту інноваційних парків (UNIT.City, LvivTech.City), IT-секторі (UNIT Factory, Insoft Software), альтернативній енергетиці, освітніх майданчиках тощо у зв’язку з відкриттям інноваційного парку UNIT.Kharkiv шукає стажера на позицію помічника івент-менеджера. Сфери відповідальності: допомога в організації внутрішніх та зовнішніх заходів, зустріч гостей, комунікація зі спікерами, переговори з партнерами. Побажання: прагнення постійно працювати з людьми та розвиватися, можливість грамотно розмовляти і писати українською, російською мовами, ініціативність та готовність брати відповідальність за виконання завдань, інтерес до роботи в IT-освіті. Буде перевагою досвід ведення соціальних мереж, створення текстів, організації заходів. Після проходження неоплачуваного двохмісячного стажування є можливість стати співробітником інноваційного парку UNIT.Kharkiv.

Стажер на керуючого магазином JYSK (Львів)

Магазин меблів запрошує тих, хто бачить себе в майбутньому успішними керуючими, хочуть вести за собою команду та досягати результатів. Є можливість пройти програму підготовки керуючих магазинів. Важливий досвід досягнення результатів разом з командою, лідерські та комунікативні навички, бажання самостійно приймати рішення в мультизадачному і динамічному середовищі. Пропонується офіційне працевлаштування з першого дня, конкурентна зарплата, бонуси, повне медичне страхування, 9 місяців інтенсивного навчання на програмі (м. Київ).

Фахівець із закупівлі зернових у «Кернел» (Вінниця)

Провідний у світі та найбільший в Україні виробник та експортер соняшникової олії в межах програми «Кернел Шанс» пропонує взяти участь у конкурсі на вакансію. Вимоги до кандидатів: випускник або студент 5-6 курсу (спеціальність – економічна, технічна, агрономічна), комунікабельність, відповідальність, чесність, ініціативність, готовність до відряджень, наявність автомобіля. Молоді спеціалісти компанії забезпечуються заробітною платою, офіційним працевлаштуванням, висококваліфікованим наставником на період стажування.

Technical Support Operator (junior/trainee) у TemplateMonster (Миколаїв)

IT-компанія оголошує набір на вакансію кандидатів, які люблять спілкуватися з людьми, розв’язувати проблеми, знають англійську (Upper-Intermediate і вище, висока швидкість набору тексту ) і хочуть зануритися в світ сайтобудування. Якщо немає відповідного досвіду, компанія навчає (теорія, практика і досвідчені наставники). Основні завдання: здійснювати технічну підтримку користувачів інтернет-ресурсів у автоматизованих чат- і тікет-системах, за допомогою телефонії; сприймати й обробляти інформацію з різних потоків (каналів). Важливі такі якості, як креативність мислення, ініціативність, комунікабельність, управління емоціями, безконфліктність, бажання вчитися, готовність працювати за нестандартним графіком: ранкова (07:00 – 15:00) або нічна зміна (23:00 – 07:00). Перевагами будуть знання Photoshop, HTML, CSS, CMS, WordPress, eCommerce, інших іноземних мов (зокрема, Italian/Spanish/French/German).

Developer Trainee у Andersen (Київ)

Міжнародна IT-компанія проводить набір на стажування за напрямками JavaScript, .NET, PHP з подальшим працевлаштуванням. Вимоги: рівень знання англійської мови Upper-Intermediate обов’язковий, впевнені теоретичні знання за обраним напрямком, наявність виконаних навчальних проектів. Умови: тривалість – 2 місяці (може бути скорочена до 1 місяця), режим повного робочого тижня (8 годин, 5 днів), навчання проводиться на обладнанні стажера; корпоративні курси англійської мови; класичні «плюшки» IT-сфери (комфортабельний офіс в центрі міста, чай-кава-смаколики, чіл-аут-зона з PS4, участь у корпоративних заходах).

Intern (Energy&Real Estate Practice) (Київ)

Юридична фірма шукає високомотивованого стажера (практика енергетики та нерухомості). Вимоги: випускник або студент 4 і вище курсу юридичного факультету з українського університету (іноземний диплом магістра права є перевагою), вільне володіння англійською, українською та російською мовами (інші іноземні мови, особливо німецька, є перевагою), аналітичні, дослідницькі, комунікативні навички, орієнтованість на результат та клієнта, вміння працювати самостійно та в команді, досконалі знання MS Office, юридичних баз даних.

Компанія пропонує: можливості професійного та кар’єрного розвитку, індивідуальний план адаптації, навчання, офіційне працевлаштування та винагорода, корпоративне страхування.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також