Листопадовий бум! Топ-17 стажувань для старту кар’єри

Традиційно розпочинаємо новий місяць з пропозицій для тих, хто розпочинає кар’єру. У добірці представлені вакансії з різних регіонів України, спеціальностей та галузей від роботодавців, які чекають у свої команди амбітних, цілеспрямованих, готових вчитися та розвиватися.

Розпочинати кар’єру – непросто, але завжди цікаво та пізнавально. Клікайте та знайомтеся з перспективними пропозиціями, можливо, серед них є ті, які відповідають вашій кваліфікації та досвіду. Успіх любить наполегливих!

Асистент стоматолога в «Люмі-Дент» (Київ)

Мережа стоматологічних клінік запрошує в команду. Вимоги до кандидатів: середня медична освіта за напрямом підготовки «Медицина», спеціальністю «Сестринська справа», «Лікувальна справа» або «Акушерська справа». Спеціалізація за фахом «Стоматологія» – бажано; досвід роботи асистентом стоматолога від 1 року – буде перевагою; володіння ПК на рівні активного користувача; знання санітарно-гігієнічних норм; бажання працювати та розвиватися. Прохання студентів медичних ВНЗ та інтернів-стоматологів не турбувати.

Роботодавець пропонує: комфортні умови праці; роботу в дружному, молодому колективі; можливість постійного навчання та розвитку; кар’єрне зростання; конкурентну та своєчасну заробітну плату; офіційне працевлаштування згідно КЗпП; графік роботи – гнучкий, клініка працює без вихідних з 08:00 до 21:00; випробувальний термін до 3-х місяців, заробітну плату на 1 місяць – 11 000 грн, 2 місяць – 12 500 грн, 3 місяць – 13 500 грн; зручне територіальне розташування біля станції метро.

Фінансовий онлайн-інтенсив від Philip Morris Business Academy (Харків)

Міжнародна тютюнова компанія пропонує долучитися до онлайн-інтенсиву, який складається з трьох модулів з фінансів від спеціалістів-практиків та включає три онлайн-заняття протягом трьох тижнів; кейси та нетворкінг; можливість потрапити на стажування у міжнародну компанію у м. Харкові. Вимоги: студент 4-6 курсів або випускник 2020 року; володіння англійською на рівні Intermediate і вище; навчання на економічній спеціальності у Харкові.

Потрібно зареєструватися та пройти відеоінтерв’ю до 08.11.2020. Усі учасники онлайн-інтенсиву стають кандидатами на участь у кар’єрних програмах від компанії.

Global Graduate Programme – Operations в British American Tobacco Україна (Прилуки)

Міжнародна тютюнова компанія запрошує долучитися до глобальної програми випускників. Тривалість програми – 18 місяців. Вимоги: вільна розмовна англійська та українська мови; випускник (не більше 3-х років після закінчення університету); володіння лідерськими навичками, продемонстрованими в позакласних заходах; сильні аналітичні навички; активність та амбітність; мобільність на міжнародному рівні. Роботодавець пропонує: конкурентну зарплату та річну премію; обід у фабричній їдальні; медичне страхування та страхування життя; регулярні спортивні заходи для участі або перегляду та підтримки; різноманітне соціальне життя в рамках заводу та програми; безкоштовний тренажерний зал, доступний у відповідні години (розташований на території заводу); комфортне місто з хорошою інфраструктурою.

Junior Telecommunication Engineer (Intern) в Huawei Ukraine (Київ)

Світовий постачальник інфраструктури інформаційних та комунікаційних технологій (ІКТ), а також інтелектуальних пристроїв відкриває вакансію. Серед вимог: ступінь бакалавра в галузі телекомунікацій, електроніки, інформатики, математики або суміжних дисциплін, вітаються нещодавні випускники або студенти минулого року; базові знання в галузі телекомунікаційних мереж, базові знання GSM, CDMA, радіочастотних технологій; готовність працювати повний робочий день (або принаймні 35 годин на тиждень); гарне володіння англійською мовою (як усною, так і письмовою); готовність вчитися та розвивати нові навички. Пропонується: приваблива зарплата; розташування офісу біля станції метро; участь у новітніх проєктах телекомунікаційних технологій; багатомовне середовище; розвиток кар’єри; медичне страхування; багато командних заходів (тимбілдинги, спортивні змагання).

Кредитний консультант в UKRSIBBANK BNP Paribas Group (Дрогобич)

Банк оголошує про відкриття вакансії. Вимоги: освіта – молодший спеціаліст/бакалавр/магістр/спеціаліст (або студент); особисті якості – комунікабельність, добре володіння українською та російською мовами, активність, націленість на результат, здатність до швидкого навчання; бажання бути частиною команди професіоналів. Пропонується: офіційне працевлаштування; медичне страхування; плаваючий графік: 4/2, 5/2; дохід від 7 000 грн та більше (фіксована ставка + бонуси) на зарплатну картку; постійне навчання коштом банку від початку стажування протягом всієї кар’єри; зарплата без затримки (2 рази на місяць: 16 і 31 числа); оплачувана відпустка та лікарняний; розвиток кар’єри; робота для студентів (можливе сумісництво з навчанням); можливість пройти практику одночасно з роботою; робота в дружній та згуртованій команді.

Logistics Managerial Traineeship в Procter&Gamble (Київ)

До головного офісу компанії Procter&Gamble у Києві шукають стажиста логістики. Пропонують: обов’язки з першого дня – підтримка у самостійному прийнятті рішень та ризиків; постійний тренінг – ви будете працювати з пристрасними людьми та отримувати щоденні наставництва від свого менеджера; прискорене нарощування потенціалу – ви будете отримувати постійне навчання на робочому місці та в класі для розвитку ваших особистих та професійних навичок і можливостей, ви дізнаєтесь, як використовувати різні аналітичні інструменти ланцюга поставок та застосовувати різні методології операційної досконалості; динамічне та шанобливе робоче середовище; кар’єрні можливості; заробітну плату від 21 000 грн; соцпакет; гнучкий робочий графік і можливість працювати вдома.

Роботодавець вимагає: мати інтерес до ланцюга поставок (транспорт, обслуговування клієнтів, планування, складування тощо); 3-6-й рік навчання або недавні випускники до 12 місяців після закінчення навчання; англійська мова рівня Upper-intermediate; мати командний дух, комунікативні, аналітичні та навички вирішення проблем; оперативна дисципліна, зовнішня спрямованість та підприємницький дух; відмінні навички пакету MS Office (особливо MS Excel). Тривалість стажування: 6-12 місяців

Оператор call-центру в CreditKasa (Харків)

Фінансова компанія запрошує в команду. Обов’язки: приймати вхідні дзвінки (20% робочого часу), здійснювати вихідні (80%); консультувати клієнтів з питань кредитування; здійснювати вихідні дзвінки клієнтам компанії, у яких підходить термін погашення кредиту; фіксувати результати роботи в програмі. Роботодавець пропонує: офіційну заробітну плату: ставка + чітко прописані бонуси, виплата 2 рази на місяць, завжди вчасно і без затримок; зручний графік роботи (повна зайнятість: восьмигодинний робочий день, 5/2; неповна зайнятість – готові взяти студента на індивідуальний графік); офіційне працевлаштування з 1 дня; обладнане робоче місце; корпоративне навчання коштом компанії; можливість кар’єрного та професійного зростання; розіграші цінних призів серед співробітників: PlayStation, поїздки за кордон, iPhone; повністю обладнану сучасною технікою, затишну кухню, чай та каву; яскраві івенти в дружному колективі; команду активних і цілеспрямованих колег, готових завжди підтримати та прийти на допомогу.

Менеджер з роботи з клієнтами в ConTrustt (Кривий Ріг)

Міжнародна консалтингова компанія у сфері інвестицій (фінансовий ринок) відкриває вакансію. Серед вимог до претендентів: молоді та амбітні люди, які вміють грамотно розмовляти; налаштовані на результат і хочуть гідно заробляти; швидко навчаються. Обов’язки: презентація послуг компанії; виявлення запиту клієнтів; фіксування інформації про дзвінок; залучення клієнтів. Пропонується: своєчасна оплата праці, без затримок, ставка 15 000 грн + бонуси, середній заробіток від 18 000 грн; офіційне працевлаштування; безкоштовне корпоративне навчання; допомога досвідчених колег; повна база зацікавлених клієнтів; чай, кава коштом компанії; офіс у центрі міста.

Електромонтер з ремонту та обслуговування електрообладнання в «Запорізький завод феросплавів» (Запоріжжя)

Завод шукає спеціалістів. Вимоги: середня спеціальна освіта; досвід роботи від 1 року (розглядають випускників ПТУ з хорошою фаховою підготовкою та бажанням розвиватися в професії); наявність 4-6 розряду та посвідчення групи допуску з електробезпеки; уважність, акуратність, старанність, дисциплінованість, відсутність шкідливих звичок. Обов’язки: ремонт і обслуговування електроустановок. Умови роботи: змінний 8-годинний робочий день; однозмінний 8-годинний робочий день.

Роботодавець пропонує: зарплату залежно від ділянки робіт 5 розряду – до 15 100 грн, 6 розряду – до 19 500 грн (зокрема, премія та нарахування податків і соцвнесків); безкоштовний первинний медогляд під час прийому на роботу; забезпечення спецодягом та засобами індивідуального захисту; повний соцпакет: оплачувані основні та додаткові відпустки, лікарняні; своєчасну виплату зарплати (є можливість заробити більше зазначеної суми); розвіз заводськими автобусами (Хортицький, Дніпровський, Бородинський, Осипенківський, Комунарський райони); пільгові оздоровчі програми для працівників та членів їх сімей.

Менеджер з продажу послуг в «Центр Біржових Технологій» (Львів)

Всеукраїнська мережа інформаційно-консультаційних центрів, що надають повний спектр послуг з інвестування та навчання торгівлі на фінансових ринках відкриває вакансію. Потрібен співробітник, який буде: продавати продукти й послуги компанії; залучати клієнтів шляхом проведення переговорів і презентацій, а також особистого спілкування. Для досягнення високих результатів викладатися доведеться на 200% щодня. Розглядають як досвідчених кандидатів, так і без знання фінансових ринків.

Роботодавець пропонує: своєчасну виплату заробітної плати; цікаву та сучасну систему мотивації; кар’єрний ріст: є можливість стати керівником клієнтського офісу в Україні або за кордоном; роботу з керівниками та власниками бізнесів; навчання та підвищення професійних навичок; відвідування бізнес-семінарів і тренінгів всередині компанії; роботу в комфортному офісі в центрі міста; дружний колектив.

Стажист/Intern в ProCredit Bank (Харків)

Банк запрошує пройти стажування. Вимоги до кандидатів: студент 4 або 5 курсу; знання англійської (Upper-Intermediate) та бажання використовувати її у роботі; вміння досягати поставленої мети та не боятися нових знань; бажання отримати міжнародний досвід. Компанія пропонує: оплачуване стажування; гнучкий графік (4 або 8 годин на день); отримання досвіду у відділах головного офісу (м. Київ) та відділеннях у найбільших містах України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів); комфортні умови праці; можливість отримати роботу.

Internship – Product Quality & Certification Assistant в IKEA Україна (Київ)

Міжнародна торгова мережа розпочинає набір на стажування. Тривалість – 6 місяців. Вимоги до кандидатів: досвід роботи з пакетом Microsoft Office (Excel та Word); знання SharePoint, Google Drive, OneDrive тощо та інструментів соціальних мереж; навички спілкування письмовою та розмовною англійською (Intermediate та вище); не боятися висувати ідеї та брати ініціативу у свої руки.

Стажування буде проходити в сервісному офісі компанії, який знаходиться в центрі міста. Зараховуються кандидати останнього року навчання (бажано) або які нещодавно закінчили навчання (протягом останніх 6 місяців). Стажування платне, передбачає роботу 20-30 годин на тиждень.

PHP Developer Trainee в Andersen (Дніпро)

Міжнародна IT-компанія проводить набір на стажування в Харкові, Одесі, Дніпрі, Чернігові, Черкасах у напрямку PHP з подальшим працевлаштуванням. Вимоги: рівень володіння англійською мовою – Intermediate і вище (обов’язково); добрі теоретичні знання основ PHP; наявність навчальних/тестових проєктів в портфоліо; комунікабельність, вмотивованість, висока швидкість засвоєння нових знань.

Умови роботи: режим повного робочого тижня в офісі (8 годин, 5 днів); навчання проводиться на обладнанні стажиста; корпоративні курси англійської мови на базі офісу; класичні «плюшки» IT-сфери: комфортабельний офіс в центрі міста, чай/кава/смаколики, chill-out зона з PS4, участь у корпоративних заходах. Компанія пропонує: індивідуальне навчання з ментором, який в стислі терміни підготує кандидата до входу в професію; чіткий план навчання; допомогу та підтримку в процесі навчання і під час виходу на проєкт; працевлаштування всіх, хто успішно пройшов стажування.

Помічник майстра в «ПроМотор» (Харків)

Мережа регіональних цехів з механічної обробки деталей двигуна автомобілів запрошує на роботу учня-верстатника металообробних верстатів. Потрібні: випускники технічних навчальних закладів (вища або середня спеціальна технічна освіта); без досвіду роботи, які хочуть стати професіоналами та побудувати успішну кар’єру у сфері відновлення деталей ДВЗ автомобілів. Умови роботи: оплачуваний період навчання, конкурентний рівень заробітної плати після навчання; нормований робочий день; комфортні умови для роботи; перспектива професійного та кар’єрного росту. Роботодавець надає соцпакет згідно КЗпП України. Обов’язки: робота з клієнтами: прийом, видача деталей двигуна автомобілів.

Хол-менеджер відділення банку в «Ощадбанк» (Херсон)

Банк відкриває вакансію. Must have для майбутнього працівника: неповна, базова або повна вища освіта; досвід роботи у банківській сфері (бажано), у напрямі роботи з клієнтами; вміння виявляти потреби споживачів, знаходити контакт з незнайомими людьми, виразна мова; комунікабельність, врівноваженість, вміння переконувати, вирішувати конфліктні ситуації, тактовність; бажання розвиватися в банківській сфері та працювати на результат. Роботодавець пропонує: отримати перший досвід роботи; кар’єрне та професійне зростання, безліч історій успіхів; потужну систему розвитку персоналу (корпоративний Універ, система дистанційного навчання, Mini-MBA); офіційне працевлаштування з першого робочого дня; «білу» заробітну плату.

Помічник головного технолога в «Укркомпозит» (Дніпро)

Компанія – виробник сантехніки зі штучного каменю, шукає в команду помічника головного технолога. Вимоги до претендентів: досвід роботи на виробництві; знання програми 1С та впевнений користувач Microsoft Exel. Пропонується: офіційне працевлаштування; стабільна та своєчасна оплата праці в розмірі 15 000 грн; графік роботи: з 09:00 до 17:00, з пн-пт; комфортний, теплий та світлий офіс з усім необхідним для ефективної роботи.

Інженер з релейного захисту та електроавтоматики в «Укренерго» (Київ)

Національна енергетична компанія запрошує на роботу. Основні завдання: підготовка та супровід документації відділу; підготовка актів на списання ТМЦ; підготовка актів вводу нового обладнання; підготовка актів приймання-передачі; підготовка та супровід заявок на проведення закупівель; підготовка пропозицій до місячних та річних планів роботи відділу; збирання та узагальнення технічної інформації з питань експлуатації діючих і нових пристроїв РЗА та ПА; підготовка відомостей, графіків, та інших матеріалів з РЗА для нарад, комісій, повідомлень.

Основні вимоги: освіта – вища електротехнічна; бажання працювати та навчатися, освоювати нову інформацію; вміння працювати в колективі; готовність іноді працювати понаднормово; уважність та стресостійкість; загальні навички роботи на комп’ютері: MS Office, MS Excel, Outlook. Режим роботи: 8-годинний, сб-нд – вихідний. Можливі відрядження.

Бонус для тих, хто дочитав добірку:

Продавець-консультант лакофарбових матеріалів у Елемент Україна (Бровари)

Компанія Елемент Україна – лідер з продажу лакофарбових матеріалів запрошує до співпраці продавця-консультанта у м. Бровари. Шукають активних та ініціативних кандидатів з “іскрою” в очах, які стануть представниками Елемент в будівельних гіпермаркетах міста. Компанії не важливий ваш досвід, значення має жага до навчання та бажання розвиватися у сфері продажів.

Роботодавець гарантує стабільну (без затримок) заробітну плату, оформлення за КЗпП, навчання та можливість постійно вдосконалюватися в сфері продажів та будівельних матеріалах,  класні івенти для співробітників, конкурси, призи та можливість для кращих продавців поїхати у корпоративний тур з командою топ-менеджерів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також