Лютневі шанси: 21 стажування для старту кар’єри

Період зимових свят, відпочинку та канікул позаду – для пошукачів ідеальний час будувати свою кар’єру. У компаній теж розпочався активний період – вакансій помітно побільшало, шукають, зокрема, молодих спеціалістів, без досвіду або з мінімальним.

Редакція The Point підготувала лютневу добірку актуальних вакансій для тих, хто хоче отримати перший досвід роботи. Якщо бажаєте дізнатися більше про обов’язки, процеси, умови, вимоги – переходьте на вакансії та знайомтеся із пропозиціями від роботодавців.

M.Student Champ студентський кейс-чемпіонат від «Метінвест» (Запоріжжя, Маріуполь, Авдіївка, Кривий Ріг, Кам’янське)

Міжнародна гірничо-металургійна група компаній запрошує студентів та викладачів взяти участь у новому сезоні кейс-чемпіонату. Дата проведення – 9 лютого, 14:00-15:30, вхід вільний за попередньої реєстрації.

Напрямки кейсів: виробництво, технологія та якість, інжиніринг, автоматизація, транспорт і логістика, безперервне вдосконалення, охорона праці та екологія, ІТ, промислове будівництво, фінанси, економіка, управління персоналом.

Кожен учасник/команда отримає ментора від компанії, індивідуальний графік візитів на підприємства та консультацій для роботи над кейсом. Автори найкращих рішень отримають цінні подарунки та запрошення на роботу в компанію.

Торговий представник у «БаДМ» (вся Україна)

Компанія – лідер дистрибуції медикаментів та засобів медичного призначення, шукає у команду фахівців на всій території України. Вимоги до кандидата: вища освіта; досвід роботи у продажах від 1-го року; здатність налагоджувати контакт з будь-ким у будь-яких умовах; навички успішного проведення переговорів; спрямованість на досягнення високих результатів; впевнений користувач ПК, знання продуктів MS Office.

Пропонується: гарантований оклад (двічі на місяць); бонусна система оплати – до 50% від окладу за умови виконання щомісячних планів з продажів; професійне навчання у корпоративному університеті та навчання продукту у кваліфікованого бізнес-тренера; офіційне працевлаштування з першого дня; оплачувана відпустка – 24 календарні дні та оплата лікарняних; компенсація витрат на проїзд громадським транспортом; компенсація амортизації та витрат на паливо, якщо є власне авто; планшет та корпоративний мобільний зв’язок.

Managerial Trainee In Brand Management/Marketing у Procter&Gamble (Київ)

Провідна міжнародна компанія споживчих товарів запрошує приєднатися до програми стажування. Тривалість – 12 місяців. Вимоги до кандидатів: 4-6-й рік навчання або недавні випускники (до 12 місяців після закінчення навчання); вільне володіння англійською та українською мовами; позитивне ставлення до викликів та змін; критичне мислення, досконалість у роботі та здатність працювати в різних організаціях та командах.

Компанія пропонує: щомісячну зарплату – 24 000 грн брутто; медичне страхування, страхування подорожей та життя, компенсацію обідів та мобільних витрат, додаткові дні відпусток; гнучкий робочий час і можливість працювати вдома; обов’язки з 1-го дня; розвиток особистих та професійних навичок та можливостей; динамічну та шанобливу робочу атмосферу; можливість отримати керівну посаду після успішного завершення програми стажування; скорочені або індивідуально скориговані робочі години можуть бути узгоджені відповідно до потреб навчання.

Стажист/Intern в ProCredit Bank (Дніпро, Харків, Київ, Одеса)

Банк надає шанс пройти стажування. Вимоги до кандидатів: студент 4 або 5 курсу; знання англійської – Upper-Intermediate та бажання використовувати її у роботі; бажання досягати поставленої мети та не боятися нових знань; бажання отримати міжнародний досвід.

Роботодавець пропонує: оплачуване стажування; гнучкий графік (4 або 8 годин на день); отримати досвід у відділах головного офісу (м. Київ) та відділеннях у найбільших містах України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів); комфортні умови праці; можливість отримати роботу.

Програма стажування в Службі головного інженера в Nestle Ukraine (Харківська фабрика)

Одна з найбільших міжнародних компаній у сфері виробництва харчових продуктів та напоїв запрошує студентів взяти участь у конкурсі на посаду молодшого фахівця Служби головного інженера (Харківська фабрика). Тривалість програми – 1 рік, повний робочий день. Основні вимоги: англійська на рівні Intermediate (обов’язково) та вище; вища технічна освіта; студенти останніх курсів/випускники ВНЗ; системність, цілеспрямованість, готовність до викликів та нестандартних завдань; вміння та бажання працювати в команді.

Мікробіолог (стажист) виробничо-технологічної лабораторії в Nestle Ukraine (Харківська фабрика)

Харківська фабрика компанії Nestle запрошує пройти стажування. Термін стажування – від 3 до 6 місяців, повний робочий день. Серед основних вимог: вища, неповна вища освіта (бажано – у сфері харчового виробництва, біотехнології, мікробіології); випускники або студенти 4-6 курсів; високий рівень володіння пакетом MS Office (особливо Excel); навички роботи з лабораторним обладнанням будуть великою перевагою; знання англійської – Pre-Intermediate і вище; здатність швидко навчатися та сприймати великий обсяг інформації; уважність до деталей, старанність, організованість і акуратність під час роботи з документами.

Програма стажування в Nestle Ukraine (Львівська фабрика)

Компанія Nestle також шукає стажистів у Львові. Основні вимоги: студенти старших курсів (4-5 курс); освіта в напрямку економіки/бухгалтерського обліку/фінансів/міжнародних відносин; добре знання MS Office (особливо Excel); гарні аналітичні здібності; організаційні та комунікативні навички; вміння працювати в команді; знання англійської мови (середній рівень).

Website Management Trainee в Нестле Бізнес Сервіс Львів

На цій посаді у стажиста буде можливість працювати для деяких найбільш знакових брендів компанії: Nescafe, Starbucks, Purina тощо. Вимоги: студент останніх років навчання; аналітичний склад мислення; знайомство з Content Management System (насамперед Drupal) – кодування php не потрібне; вільна англійська. Пропонується: офіційне працевлаштування; можливості кар’єрного росту; динамічне середовище та дружна команда.

Стажист у фінансовому відділі в Нестле Бізнес Сервіс Львів

Нестле Бізнес Сервіс Львів відкриває вакансію. Основні вимоги: освіта в напрямку економіки/бухгалтерського обліку/фінансів/міжнародних відносин; добре знання MS Office (особливо Excel); гарні аналітичні здібності; організаційні та комунікативні навички; вміння працювати в команді; знання англійської (вільно); знання інших мов буде перевагою.

Стажист відділу закупівель в INTERTOP (Київ)

Мережа магазинів взуття для всієї родини в пошуку спеціаліста. Потрібні кандидати, які: мають можливість працювати 8 годин на день; хочуть працювати з великим обсягом даних; вміють працювати в офісних програмах (Word, Excel, поштові сервіси); знають англійську на рівні Intermediate.

Роботодавець пропонує: можливість професійно зростати та всебічно розвиватися: навчання, профільні заходи, соціальні ініціативи – INTERTOP Ukraine надихає; офіційне працевлаштування (КЗпП + соцпакет), медичне страхування та регулярні бонуси; зручний графік роботи, розташування біля станції метро.

Стажист відділу комерції (Commercial Intern) в L’OREAL Ukraine (Київ)

Міжнародна компанія запрошує пройти 6-місячну програму стажування у відділі продажів випускників та студентів останніх курсів. Основні вимоги: повна вища освіта/студенти останніх курсів (менеджмент/економіка/підприємництво); досвідчений користувач MS Office (Excel, Word, PPT, Outlook тощо); хороші аналітичні навички та уважність до деталей; сильні комунікативні навички; знання англійської (Upper-Intermediate). Компанія гарантує: офіційне працевлаштування; кар’єрні можливості та персоналізований план розвитку; конкурентну зарплату; участь у заходах компанії.

Інтерн-офтальмолог у «Люксоптика» (Мелітополь)

Національний лідер оптичного ринку оголошує конкурс на вакансію. Основні вимоги: знання в галузі оптики та оптометрії; графік роботи: вихідні дні з 10:00 до 19:00. Особисті якості: професійність, здатність будувати конструктивні комунікації, охайність, відповідальність, високий рівень навчання. Компанія надає особовий методичний матеріал за основними напрямками розвитку сучасної оптометрії; навчальні семінари від передових компаній-виробників оптичного продукту; офіційне оформлення; графік роботи обговорюється.

Консультант фінансовий (стажист) в UKRSIBBANK BNP Paribas Group (Київ)

Банк запрошує студентів та випускників розпочати свою банківську діяльність. Вимоги до кандидата: середня спеціальна освіта або студент заочної форми навчання; без досвіду роботи, але з прагненням працювати, навчатися, розвиватися та кар’єрно зростати. Гарантується: робота в міжнародній фінансовій організації; офіційне працевлаштування; медичне страхування та страхування життя; 25 календарних днів відпустки; бонус за результатами роботи; доступ до програм навчання та тренінгів; широкі можливості міжнародної мобільності.

Агроном-стажист у «Контінентал Фармерз Груп» (Рівне, Чернівці, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький)

Сільськогосподарська компанія з міжнародними інвестиціями, яка працює у західноукраїнському регіоні, запрошує на стажування молодих спеціалістів. Тривалість – 6 місяців (з можливістю подальшого працевлаштування у компанії). Початок стажування – березень 2021 року. Потрібні: студенти останніх курсів або випускники ВНЗ/коледжів (спеціальність: агрономія/інженерія/агроінженерія/механізація с/г).

Вимоги до кандидатів: готовність працювати в регіонах (Тернопільська, Хмельницька, Івано-Франківська, Львівська, Чернівецька обл.); відмінні знання та бажання розвиватися у сфері агрономії, механізації с/г; прагнення до навчання та здобуття практичного досвіду; впевнений користувач ПК; водійське посвідчення категорії «В» та досвід керування буде перевагою.

Пропонується: оплачуване стажування; оформлення згідно з чинним законодавством, соціальні гарантії; професійні наставники та програми стажування; можливість розвиватися та досягати цілей разом з командою професіоналів; безкоштовне харчування та проживання коштом компанії; забезпечення ресурсами на період стажування.

Стажування для випускників юридичних ВНЗ або студентів останніх курсів у «Гарант Права» (Харків)

Юридична компанія, яка надає послуги у сфері цивільного, кримінального, трудового, договірного, земельного, господарського права, запрошує на стажування. Вимоги: випускники/студенти останніх курсів юридичних ВНЗ, знання чинного законодавства, цілеспрямованість, здатність до навчання, націленість на результат. Обов’язки: проходження стажування з можливістю працевлаштування. Умови роботи: п’ятиденний робочий тиждень; графік роботи з 9:00-18:00, офіс в центрі міста.

Стажист на керівника магазину в JYSK (Київ)

Міжнародна торгова мережа запрошує на 9-місячне інтенсивне навчання в рамках програми стажування в Києві. Вимоги: досвід досягнення результатів разом зі своєю командою; гарні лідерські та комунікативні навички; впевненість, що найкращий сервіс – запорука успіху; прагнення обіймати посаду керівника магазину після проходження програми; вміння брати відповідальність за те, щоб магазин був найкращим; віддано працювати та бути прикладом для своєї команди; бажання самостійно приймати рішення у мультизадачному та динамічному середовищі.

Компанія пропонує: офіційне працевлаштування з першого дня; гідну конкурентну зарплату + бонуси за досягнення результатів; можливість змагатися, перемагати та отримувати призи та подарунки; драйвову корпоративну культуру та енергійну команду.

Інтерн у відділ охорони праці в British American Tobacco Україна (Прилуки)

Міжнародна тютюнова компанія шукає інтерна у м. Прилуки. Обов’язкові вимоги до кандидатів: студенти 3-5 курсів; навчання за відповідним профілем; мають: базові знання англійської; високий рівень знання Microsoft Excel та інших прикладних програм MS Office; навички роботи з великим обсягом інформації; здатність швидко засвоювати технічну інформацію та використовувати її під час планування дій, що коригують; навички ефективної комунікації та міжособистісної взаємодії; знають чинне екологічне законодавство, нормативні та методичні матеріали з охорони навколишнього середовища, системи екологічних стандартів (ISO14001) та нормативи, перелік необхідної дозвільної документації та порядок її отримання.

Компанія гарантує: конкурентну зарплату; проживання та трансфер для студентів з інших міст; офіційне працевлаштування на період стажування; професійну команду та можливість для розвитку.

Молодший PR-фахівець (стажист), відділ просування зірок, Телеканал «1+1» в 1+1 media (Київ)

Один з найбільших медіахолдингів України запрошує в команду. Під час стажування кандидати зможуть: познайомитися та співпрацювати з телезірками медіахолдингу; контактувати з найкращими медіа України, групами та блогерами; вдосконалювати SMM майстерність: Facebook, Instagram, TikTok; співпрацювати з найбільшими подіями та проєктами України; проявляти ініціативність, креативність, організаторські таланти; пропонувати ідеї та інформаційні приводи; працювати в команді найкращих соціальних проєктів.

Стажист буде, зокрема: писати прес-релізи, новини, тексти для соцмереж, робити відеотрансляції та знімати відеозвернення; шукати та аналізувати інформацію; допомагати в організації різноманітних pr-заходів. Обов’язковою вимогою участі у відборі є наявність відеорезюме!

Бонусна вакансія для тих, хто прагне розпочати свій старт в ІТ.

Стажист: ERP-консультант / бізнес-аналітик Microsoft Dynamics в INNOWARE (Київ)

Компанія Innoware, визнана експертом у сфері консалтингових послуг, що спеціалізується на впровадженні ERP та CRM та хмарних бізнес-рішеннях, оголошує весняну програму стажування молодшого консультанта з питань ERP для Microsoft Dynamics. Стажування оплачуване, тривалістю два місяці, з подальшим працевлаштуванням для успішних стажистів. Вимоги до кандидатів: випускник або студент останніх курсів (4-6 курси); спеціалізація з економічної кібернетики, системного аналізу, бухгалтерського обліку, прикладної математики, інформатики, економіки тощо; аналітичне та логічне мислення; базові знання баз даних; розуміння економіки підприємства.

Компанія пропонує: тренінги з системи та методології управління проєктами; професійний розвиток; складні завдання та багатогранні рішення; реальні бізнес-кейси на основі місцевих та міжнародних проєктів; юридичну співпрацю; можливість поєднання стажування та навчання; можливість пройти переддипломну практику в університеті; подальше працевлаштування в Innoware для стажистів, які успішно проходять стажування.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також