Гарячі пропозиції: топ-17 червневих стажувань для старту кар’єри

Календарне карантинне літо вступило у свої права. Для декого навчальний рік закінчився, для декого – добігає кінця. Саме час подумати про те, щоб розпочати кар’єру. Ми підготували традиційну добірку пропозицій від компаній (галузі та міста – різні), які готові дати шанс зарекомендувати себе тим, хто ще не має досвіду роботи.

Стажист на керуючого магазином в JYSK (Київ, Харків)

Міжнародна торгова мережа запрошує в команду. Серед вимог, зокрема: досвід досягнення результатів разом з командою; гарні лідерські та комунікативні навички; бажання самостійно приймати рішення у мультизадачному та динамічному середовищі. Компанія пропонує: офіційне працевлаштування з першого дня; гідну конкурентну заробітну плату (до 27 000 грн до оподаткування – Київ, до 25 000 грн до оподаткування – Харків) та бонуси; повне медичне страхування; 9 місяців інтенсивного навчання в програмі стажування у Києві.

Sales Traineeship в P&G (Дніпро)

Провідна міжнародна компанія споживчих товарів надає можливість приєднатися до програми стажування. Тривалість: 6–12 місяців. Побажання до кандидатів: тетій-шостий рік навчання або випускники останніх курсів (до 12 місяців після закінчення навчання); англійська (Upper-Intermediate); посвідчення водія (активний водій); відмінні аналітичні навички мислення та лідерства. Пропонують: заробітну плату – 21 000 грн, брутто та коригування після 6-го місяця; пакет виплат: медичне страхування, страхування подорожей та життя, додаткові дні відпустки; компенсацію витрат на автомобільні та мобільні послуги; гнучкі робочі години та можливість працювати з дому. За умови успішного стажування є можливість продовжити роботу в довгостроковій перспективі в компанії.

Стажист у комерційний департамент в «Білоцерківський завод «Трібо»» (Біла Церква)

Виробник фрикційних та гальмівних виробів запрошує у комерційний департамент на стажування з подальшим працевлаштуванням на посаду менеджера з розвитку ринків збуту. Вимоги: вища освіта або на етапі її отримання; активність, цілеспрямованість, комунікабельність, ініціативність; вільне володіння англійською; бажання досягати успіху, як кар’єрного, так і фінансового. Пропонують: стабільну роботу та заробітну плату (6 000 грн на місяць); забезпечення всіма соціальними гарантіями; медичне страхування; безкоштовні курси англійської мови; сучасний спортивний комплекс; постійний професійний розвиток; дружний колектив; динамічну роботу. Тривалість – 2 місяці.

Стажист програми «Energy Hub» в «Укренерго» (Київ)

Національна енергетична компанія пропонує долучитися до тримісячного оплачуваного стажування. Серед вимог: студент магістерської програми або наявність освітньо-кваліфікаційного рівня магістр (спеціальність «Електроенергетика», «Електротехніка» та «Електромеханіка» тощо); інтерес до роботи в електроенергетичній сфері; територіальна мобільність; рівень володіння англійською мовою – Intermediate і вище. Умови: лекції, семінари, тренінги; короткотермінові ознайомчі візити до підстанцій різних класів напруги; участь у внутрішніх навчальних проєктах; за умови успішного проходження стажування – є шанс отримати пропозицію зайняти штатну посаду в компанії.

.NET traineeship в GeeksForLess (Миколаїв)

IT-компанія запрошує студентів на стажування в .NET. Вимоги до кандидатів: базові знання про ASP.NET MVC; Entity Framework; MS SQL Server; Bootstrap; MS Visual Studio; C#.

Ювелір-учень в «Золотий вік» (Запоріжжя)

Ювелірний завод запрошує долучитися до команди. Пропонують: можливість розпочати трудову діяльність без спеціальної освіти в команді професіоналів; безкоштовне навчання та професійний розвиток; комфортні умови роботи; стабільність; офіційне працевлаштування; соціальний пакет. Шукають кандидатів: амбіційних, уважних, відповідальних. Вимоги: хороша координація та розвинена дрібна моторика рук; здатність виконувати скрупульозну ручну роботу; орієнтованість на результат; наполегливість в досягненні мети; вміння працювати в команді.

Intern to Finance Department в Сlick Aviation Network (Київ)

Міжнародна компанія (постачальник послуг з обслуговування польотів) шукає стажиста у фінансовий департамент. Основні завдання: робота під наглядом наставника та впровадження спеціальних робіт за дорученням; введення фінансових даних у систему згідно з інструкцією, наданою наставником; вивчення, розробка та використання електронних таблиць, баз даних та інших комп’ютерних додатків. Вимоги до претендентів: хороші математичні навички; здатність збирати, оцінювати та інтерпретувати дані як у статистичній, так і в описовій формі; хороші навички письмового та усного спілкування; відмінна письмова та розмовна англійська, українська та російська.

Стажист/Intern в «ПроКредит Банк» (Львів, Дніпро)

Банк запрошує пройти стажування. Вимоги: студент 4 або 5 курсу; знання англійської мови (Upper-Intermediate) та бажання використовувати її у роботі; вміння досягати поставленої мети та прагнення нових знань; бажання отримати міжнародний досвід. Пропонується: оплачуване стажування; гнучкий графік (4 або 8 годин на день); отримання досвіду у відділах головного офісу (м. Київ) та відділеннях у найбільших містах України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів); комфортні умови праці; можливість отримати роботу.

Finance Traineeship в P&G (Київ)

Провідна міжнародна компанія споживчих товарів пропонує приєднатися до програми стажування у фінансовому департаменті. Вимоги: третій-шостий рік навчання або випускники останніх курсів (до 12 місяців після закінчення навчання); англійська (Upper-Intermediate); відмінні аналітичні навички мислення та лідерства. Пропонують: обов’язки з першого дня – підтримка незалежного прийняття рішень та ризиків; постійний коучинг; можливість отримати управлінську посаду після успішного завершення програми стажування. Компенсації: заробітна плата: 21 000 грн, брутто та коригування після 6-го місяця; пакет виплат: медичне страхування, страхування подорожей та життя; додаткові дні відпустки; компенсація мобільних витрат; гнучкі робочі години та можливість працювати з дому.

Global Graduate Programme – Operations в «British American Tobacco Україна» (Прилуки)

Міжнародна тютюнова компанія запрошує до глобальної програми для випускників. Тривалість – 18 місяців. Побажання до кандидатів: вільне володіння англійською та українською; випускник (не пізніше 3 років після університету); аналітичні здібності; мобільність на міжнародному рівні. Пропонується: конкурентна зарплата та річний бонус; обід у заводській їдальні; медичне страхування та страхування життя; регулярні спортивні змагання для участі або перегляду та підтримки; насичене соціальне життя в межах фабрики та програми; безкоштовний тренажерний зал, доступний у зручний час (розташований на території заводу).

Стажист у фінансовий відділ в «Нестле Україна» (Львів)

Nestle Business Services Lviv відкриває вакансію стажиста фінансового напрямку. Основні вимоги: освіта в напрямку економіки/бухгалтерського обліку/фінансів/міжнародних відносин; добре знання MS Office (особливо Excel); гарні аналітичні здібності; організаційні та комунікативні навички; вміння працювати у команді; знання англійської мови (середній рівень); знання інших мов буде перевагою. Пропонується: конкурентна оплата праці та соціальний пакет; залученість до різноманітних подій та проєктів; широкий спектр можливостей для професійного розвитку та кар’єрного зростання; позитивна атмосфера та дружна команда.

Summer CRM Internship Program в GMS (Київ)

Міжнародна компанія у сфері месседжингових послуг запрошує студентів 3 курсів і вище почати кар’єру. Пропонується: ~ 30 робочих годин на тиждень у київському офісі компанії; оплачуване стажування; супровід ментора; офіційне працевлаштування після завершення стажування (за наявності відкритих вакансій); рекомендаційний лист; підтримка компанії. Тривалість стажування: 15 червня–18 вересня 2020.

Практика .Net в NIX Solutions (Харків)

IT-компанія пропонує студентам та розробникам, що починають кар’єру долучитися до програми. Навчання в проєкті є безкоштовним. Вимоги: розуміння ООП; базові знання про Web та протокол HTTP; базове володіння IDE VS.NET, IIS, MSSQL; розуміння архітектури і можливостей платформи .NET; знання синтаксису мови C#; базове розуміння архітектури і можливостей платформи ASP.NET; навички роботи з технологією ASP.NET MVC; алгоритмічна база; технічна англійська. Схема практики: тривалість: 3 тижні; формат: очне навчання 40 годин на тиждень в офісі компанії; період навчання: серпень. Після успішного проходження практики компанія пропонуємо посаду Junior .Net Developer.

Програма стажування STARt Yourself 2020 в «Київстар» (Київ)

Телекомунікаційна компанія відкриває набір на програму стажування. Пропонують: гнучкий графік і можливість поєднувати роботу з навчанням; офіційне працевлаштування та оплата роботи на період стажування; сучасний офіс; відкрите спілкування з колегами від стажиста до керівника; залучення до різних функцій компанії; безкоштовний доступ до бізнес-літератури компанії та Coursera; можливість змінювати напрямок стажування та приєднуватись до роботи над різними проєктами компанії. Шукають: студентів 3-го курсу і вище; готових працювати від 20 годин на тиждень; орієнтованих на результат та мотивованих. 

Програма практики в «Нестле Україна» (Львів)

Міжнародна компанія запрошує пройти практику у кондитерській фабриці «Світоч». Серед вимог: студенти старших курсів (3–5 курс); вік – від 18 років; можливість відвідувати практику 4 години на день; комунікативні навички; гнучкість та мобільність; здатність швидко навчатися; відповідальність. Термін проходження практики – 1 місяць.

C#/.NET Intern (стажування) в HYS Enterprise (Одеса)

Міжнародна аутсорсингова компанія шукає мотивованих стажистів C#/.NET, які найближчим часом стануть розробниками. Вимоги до претендентів: розуміння об’єктно-орієнтованого програмування (ООП); високі знання HTML/CSS (Bootstrap)/JavaScript; знання та досвід роботи з C#, .NET (ASP.NET MVC, WebAPI, EntityFramework); SQL; вільна англійська. Переваги: досвід комерційних чи інших проєктів буде плюсом. Компанія пропонує: офіс у центрі міста; робочий тиждень у дружному робочому середовищі; безкоштовний обід та різні закуски; професійне та особистісне зростання; професійні семінари та тренінги, професійне навчання.

Стажист програміст на виробництво Coca Cola HBC Україна (Київ)

Міжнародна компанія запрошує приєднатися до оплачуваної кар’єрної програми Coke Internship 2019. Побажання до кандидатів: студент 4–6 курсу або випускник 2017–2019 років; прагнення нових знань та бажання розвиватися у великій міжнародній компанії; володіння англійською на середньому рівні або вище. Пропонується: отримання практичних знань в умовах реальних бізнес-процесів у технічному відділі; можливість кар’єрного зростання в обраному напрямку; конкурента заробітна плата, безкоштовний розвіз від метро. Тривалість програми: 4–6 місяців.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також