Травневі перспективи: 16 стажувань для початку кар’єри

Карантин – не привід ставити життя на паузу. Особливо тим, хто прагне професійного розвитку і готовий щодня вчитися та вдосконалюватися. Якщо хочете здобути досвід, стати кращим у своїй професії, шукаєте можливість продемонструвати вміння потенційному роботодавцю, тоді наша добірка цікавих пропозицій від працедавців для старту професійної кар’єри – до вашої уваги.

Summer Internship Program в GMS (Київ)

Міжнародна компанія у сфері месседжингових послуг запрошує студентів 3 курсів і вище почати успішну кар’єру. Літня програма стажування Global Start пропонує претендентам: близько 30 робочих годин на тиждень у київському офісі компанії; оплачуване стажування; супровід ментора; офіційне працевлаштування після завершення; рекомендаційний лист. Серед вимог: володіння англійською мовою (вище середнього рівня). Тривалість стажування: 15 червня–18 вересня 2020.

Стажист/Intern в ProCredit Bank (Харків)

Банк пропонує пройти стажування студентам 4 або 5 курсів. Вимоги: знання англійської мови (вище середнього); бажання отримати міжнародний досвід. Пропонують: оплачуване стажування; гнучкий графік (4 або 8 годин на день); отримання досвіду у відділах головного офісу (м. Київ) та найбільших міст України (Харків, Дніпро, Одеса, Львів); комфортні умови праці; можливість отримати роботу.

Finance Traineeship в Procter&Gamble (Київ)

Компанія запрошує приєднатися до програми фінансового стажування. Пропонують: з першого дня підтримку незалежного прийняття рішень та ризиків; постійний коучинг; прискорене нарощування можливостей; динамічне та шанобливе робоче середовище; можливість управлінської ролі після успішного завершення програми стажування. Гарантується щомісячна заробітна плата: 21 000 грн, брутто та коригування після 6-го місяця; пакет виплат: медичне страхування, страхування подорожей та життя, додаткові дні відпустки; гнучкий графік роботи та можливість працювати з дому.

Intern (Inkompass Program 2020) в Philip Morris Україна (Дніпро, Київ, Харків)

Міжнародна тютюнова компанія запрошує стажистів приєднатися до відділу продажу. Шукають студентів 4–6 курсів або випускників 2019–2020 рр. з вищим рівнем англійської мови. Стажисти матимуть можливість: працювати над реальними бізнес-проектами, які допоможуть підвищити навички роботи з портативом; отримувати персоналізований план розвитку, зворотний зв’язок та тренування; почати кар’єру у міжнародній компанії. Пропонується: винагорода: Харків, Дніпро – 11 624 грн, Київ – 15 481 грн; гнучкий робочий графік, можливість поєднувати навчання та роботу.

Web Full Stack .Net Trainee в DB Best Technologies (Харків)

IT-компанія запускає програму навчання з розробки на Web (backend – .NET; frontend – Angular) з можливістю подальшого працевлаштування. Вимоги до кандидатів: технічна освіта; знання .Net і C#; розуміння базових принципів ООП – інкапсуляція, поліморфізм; структури даних – списки, словники, бінарні дерева; базове розуміння HTTP-протоколу і Web в цілому; знання англійської на достатньому рівні для вільного читання і розуміння технічної документації. Перевагами будуть: базові знання наступних технологій: ASP.NET MVC API, Angular JS, Entity Framework, MS SQL.

Практикант на молочне виробництво Lactalis в Україні (Павлоград, Миколаїв)

Міжнародна FMCG-компанія надає можливість пройти практику на виробництві студентам 3–6 курсів. Вимоги до претендентів: прагнення нових знань та бажання розвиватися у міжнародній компанії, володіння англійською на середньому рівні або вище. Напрямки практики: виробництво молочної продукції; технічна підтримка виробництва; якість продукції та санітарна експертиза. Практиканти зможуть отримати досвід у сфері виробництва молочної продукції, менторську підтримку від експертів на всіх етапах проходження практики; вирішити практичні завдання із реальних бізнес-кейсів; отримати можливість працевлаштування на одному з сучасних заводів в м. Павлоград та Миколаїв.

Audit Intern в PwC (Київ)

Міжнародна мережа компаній, яка пропонує професійні послуги у сфері консалтингу та аудиту, запрошує долучитися до команди стажистів у відділ страхування. Вимоги: студент останнього курсу; основні знання з бухгалтерського обліку; знання англійської мови (середнього рівня); навички роботи з комп’ютером (Excel, PowerPoint, Word); здатність працювати в команді та швидко вчитися. Пропонують: працевлаштування, конкурентоспроможну зарплату та грошові премії; кар’єрний ріст; зручні умови праці; гнучкий робочий час; страхування здоров’я та життя; можливість працювати в офісі PwC в інших країнах світу.

Практика .Net в NIX Solutions (Харків)

Група компаній (розробник ПЗ, спеціаліст з ІТ-консалтингу, менеджменту й ІТ-підтримки; піонер українського ІТ) запрошує студентів і початківців розробників на програму, яка дає можливість отримати теоретичні знання і практичні навички в галузі розробки у напрямку .Net під керівництвом експертів компанії. Вимоги до кандидатів: розуміння ООП; базові знання про Web і протоколи HTTP; базове володіння IDE VS.NET, IIS, MSSQL; розуміння архітектури та можливостей платформи .NET; знання синтаксису мови C#; навички роботи з технологією ASP.NET MVC; технічна англійська. Схема практики: тривалість – 3 тижні; формат: очне навчання 40 годин на тиждень в офісі; період навчання: серпень.

Summer Internship (Salesforce/Apex, HTML/CSS, Javascript, ASP.Net, PHP) в OSF Digital (Івано-Франківськ, Чернівці, Одеса, Львів)

IT-компанія запрошує студентів пройти стажування в липні та серпні 2020 року. Пропонують навчання з різних технологій на вибір: фронтальна розробка (HTML/CSS, JavaScript); резервна розробка (Node.js, Mongo.db); PHP; розвиток продажних сил (APEX); NET. Компанія гарантує: спеціального тренера, який супроводжує кандидата протягом стажування; навчальні матеріали, ретельно підібрану інформацію та корисні посилання; можливість застосувати отримані знання для розробки невеликого ІТ-проекту; пропозицію роботи (залежно від роботи під час стажування та наявності в компанії відкритих вакансій).

Молодший спеціаліст з організації виробництва (стажист) у «РОШЕН» (Київ)

Кондитерська корпорація запрошує в команду студентів 5–6 курсів або випускників 2020 року. Знання англійської мови буде перевагою. Основні завдання: розробка та впровадження заходів з удосконалення виробничих процесів; аналіз норм продуктивності (перевірка чинних норм, створення нових); розрахунок оптимальної кількості співробітників для виробничого процесу; структурування даних. Умови на період 3-місячного стажування: офіційне працевлаштування; часткова зайнятість (20 годин на тиждень); заробітна плата – 15 000 грн; оплачувані обіди з першого дня.

.NET traineeship в GeeksForLess (Миколаїв)

IT-компанія пропонує приєднатися студентам до програми стажування в .NET. Для вступу кандидати повинні мати базові знання про: ASP.NET MVC; Entity Framework; MS SQL Server; Bootstrap; MS Visual Studio; C#.

Internship в Citi банк (Київ)

Банк запрошує приєднатися до програми стажування, яка відкрита у департаменті з експлуатації і технологій та департаменті бізнесу. Вимоги: студенти університету з академічним досвідом (перевага студентам з економічних, фінансових, ділових, математичних чи технічних спеціальностей); вищий та середній рівень англійської мови. Терміни та структура програми: 6 місяців оплачуваного стажування (липень–грудень 2020); визначається конкретне завдання проекту/роботи в певній галузі бізнесу; попередній досвід роботи не потрібен; повна або неповна зайнятість від 20 до 40 годин на тиждень є вимогою програми; щомісячна винагорода та медичне страхування.

Стажист на керуючого магазином в JYSK (Київ)

Міжнародна торгова мережа запрошує в команду. Вимоги: досвід досягнення результатів разом з командою; гарні лідерські та комунікативні навички; віддано працювати та бути прикладом для команди; бажання самостійно приймати рішення у мультизадачному і динамічному середовищі. Пропонують: офіційне працевлаштування з першого дня; гідну конкурентну заробітну платню та бонуси; повне медичне страхування; 9 місяців інтенсивного навчання на програмі стажування в м. Київ.

IT Internship (cybersecurity) в P&G (Київ)

Компанія запускає 6-місячне стажування в ІТ-департаменті. Обов’язки: кандидат буде лідером ІТ-проекту на одному з найсучасніших заводів Procter&Gamble у м. Бориспіль, а менеджер та команда відділу підтримуватимуть та навчатимуть претендентів. Компанія пропонує: щомісячну заробітну плату: 20 000 грн; компенсацію харчування; гнучкий графік роботи та можливість працювати з дому; корпоративний транспорт (з Києва та Борисполя); медичне страхування, безкоштовний спортзал, фітнес. Вимоги: студент 3–6 років навчання; аналітичні навички та вміння критично оцінювати кібер-ризики; Microsoft Office 365 Tools (Word, Excel, PowerPoint, Power Automate, Power BI, PowerApps); рівень англійської В2.

Фінансовий аналітик (стажист) в «Кривий Ріг Цемент» (Дніпро)

Компанія з виробництва цементу, бетону та заповнювачів для будівельної сфери запрошує до своєї команди. Вимоги: випускник ВНЗ за фінансово-економічним напрямком; досвід роботи фінансовим/інвестиційним аналітиком від 1 року (бажано); знання основ економіки, інвестиційного аналізу, бухгалтерського обліку; впевнений користувач MS Office (Word, Excel, PowerPoint); знання 1:C (бажано, але не обов’язково); англійська на рівні від Intermediate. Умови: період стажування до 3-х місяців під керівництвом досвідченого куратора; щомісячна матеріальна винагорода; працевлаштування в штат компанії за результатами успішного завершення стажування.

Web developer (trainee) в OSF Digital (Чернівці, Одеса)

Компанія надає можливість розпочати кар’єру в галузі ІТ через OSFAcademy – навчальну програму, яка триває 1 місяць. Курс розпочинається у травні 2020 року. Після закінчення найкращі студенти отримають пропозиції щодо роботи у відділі електронної комерції, де є вакансії. Для навчання в Академії необхідна повна (40 годин на тиждень) онлайн-участь. Пропонують: навчальні матеріали, ретельно підібрану інформацію та корисні посилання, підтримку наставника. Для участі потрібно: мати комп’ютер та підключення до інтернету; рівень англійської – вище середнього; бути готовим застосувати на практиці ноу-хау, отримані в процесі програми, розробляючи веб-сайт електронної комерції.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!

Share on FacebookTweet about this on Twitter

Кращі статті за тиждень – у вас в пошті!

Читайте також